UEFA

27.apr 2020
Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) pirmdien nolēmusi atvēlēt 236 miljonus eiro nacionālo federāciju atbalstam cīņā ar pandēmijas radītajām sekām.
17.mar 2020
Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) pārcēlusi 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīru uz nākamo gadu, ziņo UEFA.
13.mar 2020
Eiropas Futbola asociāciju apvienība (UEFA) piektdien pieņēmusi lēmumu atcelt visas nākamajā nedēļā gaidāmās Čempionu un Eiropas līgas spēles saistībā ar straujo Covid-19 vīrusa izplatību, vēsta UEFA.
10.okt 2019
Valsts policijas (VP) pērn sāktajā kriminālprocesā par Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) rīkotās futbola spēles rezultātiem ir divi aizdomās turētie.
8.okt 2019
Valsts policija (VP) sadarbībā ar Eiropas Futbola asociāciju savienību (UEFA) un Latvijas Futbola federāciju sākusi kriminālprocesu par futbola spēļu sarunāšanu.
6.sep 2019
Vācijas futbola flagmanis Minhenes "Bayern" ceturtdien savā mājaslapā publicēja sarakstu ar spēlētājiem, kuri pieteikti UEFA Čempionu līgas jaunās sezonas grupu turnīram, un starp 28 futbolistiem atrodams arī Latvijas izlases spēlētāja Daniela Ontužāna vārds.
14.aug 2019
Latvijas futbola klubs "Ventspils" trešdien arī UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas otrajā spēlē viesos ar 0:6 (0:1) piekāpās Gimaraišas "Vitoria" vienībai un izstājās no sacensībām.
18.jun 2019
Latvijas čempione futbolā "Riga" UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā debitēs pret Īrijas labāko vienību "Dundalk".
15.mar 2019
UEFA Čempionu līgā futbolā noskaidrojušies ceturtdaļfināla pāri, kurā intriģējošā cīņā Spānijas grands "Barcelona" tiksies ar Mančestras "United" no Anglijas.
7.feb 2019
Slovēnis Aleksandrs Čeferins ceturtdien pārvēlēts Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) prezidenta amatā.
14.jun 2016
Bijušais Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters paziņojis, ka ir redzējis, kā Eiropas futbola asociācijas savienības (UEFA) organizētos turnīros tiek ietekmēti izlozes rezultāti.
5.apr 2016
UEFA Čempionu līgā šovakar, plkst. 21:45 ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs „Barcelona” uzņems Madrides „Atletico”, bet Minhenes „Bayern” savā laukumā spēkosies ar Lisabonas „Benfica”.
24.okt 2014
Šodien kļuva skaidrs, ka Latvija futbolā beidzot ir atrasti reāli un taustāmi pierādījumi spēļu nelikumīgā ietekmēšanā. Žurnālisti un futbolam tuvu stāvošas personas par šādu rīcību no vairāku Latvijas klubu puses ir rakstījuši un ziņojuši jau vairākas reizes, taču šoreiz biktstēva lomā ir nevis vietējie klerki, bet Eiropas Futbola federāciju asociācija un Latvijas valsts policija.
5.sep 2014
UEFA Kontroles, ētikas un disciplinārlietu komisija finansiāli sodījusi Varšavas "Legia" par nepietiekamo organizāciju UEFA Eiropas līgas "play-off" spēlē pret "Aktobe", vēsta Polijas čempiones mājaslapa. Klubam piespriests sods 80 tūkstošu eiro apmērā.
22.aug 2014
Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) Ārkārtas panelis pieņēmis oficiālu lēmumu neatzīt Krimas futbola klubu aizvadītās spēles Krievijas rīkotās sacensībās.
19.jūl 2014
Reaģējot uz pašreizējo politisko un drošības situāciju valstī, Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) aizliegusi Izraēlas futbola komandām savā laukumā uzņemt Eiropas klubu turnīru spēles.
16.jūl 2014
UEFA nolēmusi sākt izmeklēšanu par Virslīgas maču starp "Jūrmalas" un Daugavpils "Daugavas" komandām, kurš norisinājās pagājušajā pirmdienā, portālam Sportacentrs.com apstiprināja Latvijas Futbola federācija (LFF).
3.apr 2014
UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā pirmo spēli aizvadīja "Paris Saint Germain", savā laukumā uzņemot Londonas "Chelsea". Kopumā diezgan vienlīdzīgā cīņā laukuma saimnieki otrajā puslaikā guva divus vārtus izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:1, iegūstot būtisku priekšrocību pirms atbildes spēles Londonā.
2.apr 2014
Skandalozu interviju Norvēģijas portālam Vg.no snieguši vietējie futbolisti Eriks Hagens un Jergens Jallands. Bijušais "Zenit" aizsargs Hagens atklājis, ka kopā ar Sanktpēterburgas komandas futbolistiem maksāja spēles tiesnesim par uzvaru UEFA kausa mačā.
2.apr 2014
Šovakar plkst. 21:45 "Old Trafford" stadionā tika aizvadīta pirmā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēle, kurā "Manchester United" uzņēma vienu no galvenajām turnīra favorītēm Minhenes "Bayern". Laukuma saimnieki otrajā puslaikā izvirzījās vadībā, tomēr uzvaru nenoturēja un spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.