Dānijā meklē futbola fanus, kas federācijai sagādājuši 10 000 eiro naudassodu

© Pixabay

Dānijas Futbola federācijai (DBU) par aizskarošu plakātu piemērots 10 000 eiro naudas sods, informē Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA).

UEFA ieskatā Dānijas līdzjutēju demonstrētais plakāts saturēja ziņu, kas nav piemērota sporta pasākumam. Eiropas futbola jumtorganizācija gan precīzi nenorādīja, par ko piemērots sods, taču ceturtdienas Eiropas čempionāta spēlē bija redzami Dānijas futbola izlases līdzjutēji ar plakātu, uz kura rakstīts "FUCK UEFA".

Kā norādīja DBU vadītājs Ēriks Rasmusens, federācija samaksās sodu, tajā pat laikā cenšoties uzmeklēt rokā līdzjutējus, kuri turēja šo plakātu, lai varētu sodīt viņus.

2024.gada Eiropas čempionāts no 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisinās desmit Vācijas pilsētās. Jaunā Eiropas čempione tiks noskaidrota Berlīnes olimpiskajā stadionā.

Sports

Pēc Francijas Policijas tiesiskās palīdzības lūguma, pagājušās nedēļas izskaņā uz Parīzes olimpiskajām spēlēm devās četras Valsts policijas amatpersonas un vēl trīs amatpersonas tikai gatavojas ceļam, kuras īstenos patrulēšanu starpvalstu vilcienos, ar kuriem uz Franciju ieradīsies sportisti un līdzjutēji. Jāatzīmē, ka šobrīd, raugoties uz dažādiem drošības izaicinājumiem Eiropā, Olimpisko spēļu drošības jautājumi nav tikai vienas valsts rūpe. Kopā Francija palīdzīgu roku prasījusi 46 valstīm, lai kopā uz Parīzi atsūtītu 2185 likumsargus, informē Valsts policija.