Ūdens līmenis

3.apr 2023
Lielākajā daļā Latvijas upju turpinās ūdens līmeņa krišanās vai nelielas svārstības, bet Daugavā ūdens līmenis lēnām kāpj, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
9.jan 2023
Pirmdien plkst.11 ūdens līmenis Daugavā pie Zeļķu dzelzceļa tilta, kas atrodas starp Jēkabpili un Pļaviņām, sasniedza 8,67 metrus virs novērojumu stacijas nulles atzīmes, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
8.jan 2023
Daugavā pie Zeļķu dzelzceļa tilta, kas atrodas starp Jēkabpili un Pļaviņām, ūdens līmenis kopš sestdienas rīta cēlies par trim metriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
7.jan 2023
Sestdien ledus sablīvējums izraisījis ūdens līmeņa kāpumu Ogres upē pie Ogres pilsētas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
7.jan 2023
Pļaviņās Daugava ir pilna ar ledu, taču applūšana nedraud, tā šodien esošo situāciju pilsētā raksturo Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītājs Andris Ambainis.
7.jan 2023
Lielajā Juglā pie Zaķumuižas, kur janvāra sākumā novērots lielākais ūdens līmeņa kāpums Latvijā, pēdējās divās dienās ūdens atkāpies par 1,7 metriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
7.jan 2023
Pļaviņu ūdenskrātuvē ledus sablīvējuma dēļ gaidāmas krasas ūdens līmeņa svārstības un tuvējo teritoriju applūšana, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
5.jan 2023
Vairumā upju ūdens līmenis ceturtdien pazeminās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
3.aug 2022
Pēc pirmdienas lietavām ūdens līmenis Ogres upē kāpis par 0,9 metriem pilsētā un 1,2 metriem pie Ogresgala, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
2.aug 2022
Pēc pirmdienas lietavām upēs valsts austrumu un centrālajā daļā daudzviet paaugstinās ūdens līmenis, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
22.jun 2022
Pēc spēcīgajām lietavām, kas Latviju skāra 14.jūnijā, Aiviekstē un Gaujā saglabājas augsts ūdens līmenis, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
15.jun 2022
Latvijas centrālajā un austrumu daļā daudzviet strauji kāpj ūdens līmenis upēs, vietām applūst palienes un citas zemākās vietas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
22.feb 2022
Daudzviet Latvijā otrdien turpinās ūdens līmeņa pakāpeniska paaugstināšanās, daļā Kurzemes un Zemgales upju ūdens sasniedzis augstāko atzīmi pēdējos desmit un vairāk gados, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
21.feb 2022
Daudzviet Latvijā ir applūdušas upju palienes un arī citas zemākās vietas, bet lielākais applūdušo māju skaits ir ciemos Misas upes krastos, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati un vietējo iedzīvotāju ziņojumi sociālajos tīklos.
20.feb 2022
Lielākajā daļā Latvijas upju svētdien saglabājas augsts ūdens līmenis, turklāt daudzviet tas turpina celties, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
19.feb 2022
Daugavas baseina lejteces upēs - Lielajā Juglā, Mazajā Juglā, Mergupē, Tumšupē un citās šī reģiona upēs - ūdens līmenis ir augsts, vairākos posmos joprojām turpinās ledus iešana un tas rada papildu iespēju rasties bīstamām situācijām, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
19.feb 2022
Ūdens līmenis Usmas ezerā sestdien paaugstinājies līdz 1,49 metriem virs novērojumu stacijas nulles punkta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
18.feb 2022
Ūdens līmenis Lielajā Juglā pie Zaķumuižas kopš trešdienas cēlies par trim metriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
17.feb 2022
Ceturtdien visos valsts reģionos strauji ceļas ūdens līmenis upēs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvie dati.
11.feb 2022
Zemgales upēs un dažās Kurzemes upēs ūdens līmenis vēl nedaudz paaugstinās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.