Turbulence

11.jun
Aviokompānija „Singapore Airlines” ir nosūtījusi kompensācijas piedāvājumus pagājušā mēneša lidojuma pasažieriem, kuri piedzīvoja spēcīgu turbulenci. Tās rezultātā desmitiem pasažieru guva dažādu pakāpjus ievainojumus, kā arī viens pasažieris gāja bojā.
1.jun
Sociālajos tīklos nonācis video, kas uzņemts neilgi pēc lidmašīnas nosēšanās lidostā Bangkokā un ilustrē haosu "Boeing 777" salonā pēc traģiskā gadījuma šīs nedēļas sākumā, kad pēc spēcīgas turbulences gāja bojā cilvēks.
27.mai
Tā arī nav noskaidrots, kas tieši izraisīja spēcīgo turbulenci, kas skāra lidsabiedrības „Singapore Airlines” reisu no Londonas, kura laikā gāja bojā kāds pasažieris, bet vairāki citi tika savainoti.
22.mai
Divdesmit cilvēki no aviokompānija "Singapore Airlines" lidmašīnas, kas otrdien ceļā no Londonas uz Singapūru piedzīvoja spēcīgu turbulenci un veica ārkārtēju nosēšanos Bangkokā, atrodas slimnīcās intensīvajā aprūpē, trešdien paziņojušas Bangkokas slimnīcas.
21.mai
Pasažieru lidmašīnai "Boeing 777" ceļā no Londonas uz Singapūru piedzīvojot spēcīgu turbulenci, otrdien gājis bojā viens cilvēks un vairāk nekā 30 ievainoti, paziņoja aviokompānija "Singapore Airlines".
24.mar
Pirmdien vairāk nekā 50 cilvēkiem bija nepieciešama medicīniskā palīdzība pēc spēcīgas turbulences lidojumā no Sidnejas uz Oklendu.
12.jūl 2019
Kanādas nacionālās aviokompānijas "Air Canada" pasažieru lidmašīnai ar 284 cilvēkiem iekļūstot turbulencē, viegli ievainoti 35 cilvēki, paziņojusi lidsabiedrība.
1.mai 2017
Vismaz 27 pasažieri ievainoti, kad Krievijas nacionālās lidsabiedrības "Aeroflot" reisa no Maskavas un Bangkoku lidmašīna pēkšņi nonāca spēcīgā turbulencē netālu, pirmdien paziņoja amatpersonas.
5.mai 2016
Britu raidsabiedrība BBC vēsta, ka spēcīgas turbulences laikā aptuveni 30 "Etihad Airways" lidmašīnas pasažieri guvuši ievainojumus.
31.dec 2015
Spēcīgā turbulencē lidojumā no Ķīnas uz Toronto Kanādā cieši 21 cilvēks.