Teniss

17.okt 2014
Šodien Krievijā un Francijā ceturtdaļfināla spēles aizvadīs Latvijas tenisisti Ernests Gulbis un Aļona Ostapenko. Ernests ap 14:00 spēkosies ar itālieti Andreasu Sepi, bet Aļonai ap 15:00 spēle pret vācieti Karīnu Vitheftu. Internetā video būs vērojams Gulbja spēlei.
16.okt 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis divos setos 6-3, 7-6 (3) pārvarējis Spānijas spēlētāja Daniela Himeno-Travera otrās kārtas barjeru Kremļa kausa izcīņā Maskavā un iekļuvis ceturtdaļfinālā. Šīs kārtas sasniegšana Gulbim nodrošinājusi prēmiju gandrīz 18 tūkstošu eiro apmērā un 45 ATP ranga punktus.
16.okt 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien aizvadīs 2.kārtas maču Maskavas ATP turnīrā.Viņa pretinieks būs spānis Daniels Himeno-Travers, kuru izdevies uzveikt vienīgā savstarpējā cīņā. Spēles sākums ap 15:00, to varēs skatīties videotiešraidē internetā.
8.okt 2014
Rafaela Nadala eksperiments spēlēt Šanhajā, neskatoties uz apendicītu, cieta neveiksmi – ranga vicelīderis sezonas priekšpēdējā "Masters 1000" turnīrā 2. kārtā ar 3:6, 6:7(6) zaudēja Felisiano Lopesam. 2. kārtu nepāvarēja vēl vairāki savu mači favorīti – Stans Vavrinka, Kei Nišikori, Grigors Dimitrovs un Milošs Raoničs. Pēdējie četri palaida garām iespēju iegūt vērtīgus punktus cīņā par "ATP World Tour Finals" kvalifikāciju.
7.okt 2014
Latvijas tenisa līderim Ernestam Gulbim joprojām nav izdevies tikt pie uzvarām Šanhajas ATP Masters 1000 turnīrā. Savā ceturtajā starta reizē šajā Ķīnas pilsētā jau 1.kārtā tika zaudēts Krievijas pārstāvim Mihailam Južnijam – 4:6, 1:6. Šodien 13:30 Ernestam plānota dubultspēle kopā ar austrieti Dominiku Tīmu.
2.okt 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien nav pabeidzis Pekinas ATP Tour 500 turnīra 2.kārtas spēli pret slovāku Martinu Kližanu. Latvietis mačā zaudēja astoņus geimus pēc kārtas, izstājoties pie rezultāta 2:6, 0:3. Uzreiz pēc tam latvietis atteicās arī no starta dubultspēļu sacensībās. Izstāšanās iemesls pagaidām nav zināms.
30.sep 2014
Ķīnas galvaspilsētas Pekinas ATP Tour 500 turnīrā šodien jāpabeidz 1.kārtas cīņas. Centrālā korta dienas noslēdzošajā spēlē cīnīsies Latvijas un Itālijas tenisa līderi Ernests Gulbis un Fabio Foņīni. Cīņas sākums ne ātrāk kā 16:00, būs arī videotiešraide.
26.sep 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 13.) izcīnījis vēl vienu panākumu Malaizijas galvaspilsētas ATP Tour 250 sacensībās. Ceturtdaļfināla spēlē pret vācieti Bendžaminu Bekeru (ATP 66.) Ernests izpildīja 12 neatvairāmas serves, triumfējot ar 6:3, 7:5. Pusfinālā latvietim pretī stāsies līdz šim nepārspētais francūzis Žiljēns Beneto (ATP 28.).
26.sep 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis šodien ap 11:30 aizvadīs otro spēli Malaizijas ATP vienspēļu turnīrā. Cīņā par iekļūšanu pusfinālā Ernestam pretiniekos stāsies Vācijas pārstāvis Bendžamins Bekers, kurš ATP ranga šobrīd ir 66. pozīcijā.
25.sep 2014
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis šodien Malaizijas galvaspilsētas Kualalumpuras ATP sacensību otrajā kārtā ar 6:3, 6:7(3) un 6:1 pieveica vācieti Filipu Petšneru, tādejādi iekļūstot ceturtdaļfinālā, kuru aizvadīs jau rītdien pret vācieti Bendžaminu Bekeru, kurš ATP rangā ieņem 66. vietu.
25.sep 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 13.) šodien ap 13:45 uzsāks Malaizijas galvaspilsētas Kualalumpuras ATP sacensības. Ar 2.numuru izliktais latvietis spēkosies ar vācieti Filipu Petšneru, kurš rangā šobrīd atrodas vien sestajā simtā. Spēlei būs iespējams sekot arī video formātā.
23.sep 2014
Šodien kļuva zināms Ernesta Gulbja pirmais pretinieks Kualalumpuras turnīrā. Latvijas tenisa līderis sacensības Malaizijā ceturtdien sāks pret Vācijas sportistu Filipu Petšneru. Viņš pašreiz rangā ieņem tikai 524. vietu, bet pirms pieciem gadiem bija Top 40 spēlētājs.
22.sep 2014
Ernests Gulbis pirmdien publicētajā ATP reitingā vienspēlēs saglabājis iesildīto 13. vietu, kurā atrodas vairākas nedēļas. Velna ducis viņam arī sezonas kopvērtējumā. WTA rangā uzreiz trim Latvijas sportistēm jauni rekordi.
19.sep 2014
32 gadu vecumā profesionālo karjeru beidza Ķīnas labākā tenisiste Na Lī, kura lēmumu beigt spēlēt tenisu skaidroja ar savainojumiem.
15.sep 2014
Sekojot veiksmīgai WTA debijai, Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šonedēļ tikusi pie jaunas ranga rekordvietas, ieņemot 335. vietu. Šoreiz reitingu apskatā tikai par sieviešu rangu, jo vīrieši bija aizņemti Deivisa kausā.
13.sep 2014
Sestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā Deivisa kausa izcīņas mačā starp Latvijas un Austrijas komandām norisinājās dubultspēle, un tajā Ernests Gulbis/Miķelis Lībietis trijos setos ar 7:5, 7:6 un apspēlēja Aleksandru Peju un Filipu Osvaldu, gūstot pirmo uzvaru Latvijai.
12.sep 2014
Vidzemes Olimpiskajā centrā ar Anda Juškas un Martina Fišera maču atklāta Latvijas un Austrijas izlašu cīņa Deivisa kausa izcīņā tenisā. Juška cieta sakāvi ar 0-3 (3:6, 3:6, 2:6), un kopējais rezultāts līdz ar to ir 1:0 Austrijas labā. Otrais vienspēļu mačs būs starp Jāni Podžu un Jirgenu Melceru.
12.sep 2014
Šodien Vidzmes Olimpiskajā centrā Valmierā startēs Deivisa kausa izcīņas mačs tenisā starp Latvijas un Austrijas komandām. Pirmajā spēļu dienā paredzēti divi mači – 15:00 kortā dosies Andis Juška un Martins Fišers, bet pēc viņiem – Jānis Podžus un Jirgens Melcers.
9.sep 2014
Marins Čiličs pirmdienas vakarā kļuva par otro Horvātijas tenisistu, kuram izdevies uzvarēt "Grand Slam" turnīrā. Viņš "US Open" finālā ar 6:3, 6:3, 6:3 sagrāva sagurušo japāni Kei Nišikori. Čiličs Ņujorkā triumfēja sava trenera, 2001. gada Vimbldonas čempiona Gorana Ivaniševiča vadībā.
8.sep 2014
Otrdien pusnaktī (pēc Latvijas laika) Ņujorkā sāksies sezonas pēdējais tenisa "Grand Slam" fināls. Tajā sacentīsies divi tenisisti, kuri pirmo reizi iekļuvuši tik nozīmīga turnīra finālā. Tāpēc jau tagad skaidri zināms, ka tiks kronēts ne vien jauns "US Open", bet arī "Grand Slam" čempions. Pretendenti palikuši vairs tikai divi – Japānas un Horvātijas labākie tenisa spēles meistari Kei Nišikori un Marins Čiličs. Fināls Eurosport ekrānos.