Teniss

24.jun 2016
Ernests Gulbis prestižo Vimbldonas turnīru sāks ar maču pret Džeku Soku. Aļonai Ostapenko izlozē tika Kiki Bertensa, bet Anastasija Sevastova sacentīsies ar Frančesku Skjavoni.
21.jun 2016
Aļona Ostapenko (WTA 36.) šodien ap plkst. 15:00 (vai lietus dēļ vēlāk) Īstbornas "Premier" turnīra 2. kārtas mačā sacentīsies ar Slovākijas labāko tenisisti Dominiku Cibulkovu (WTA 21.).
20.jun 2016
Maljorkas fināla sasniegšana Anastasijai Sevastovai ļāva veikt 15 pozīciju kāpumu WTA rangā, kur viņa 20. jūnijā atrodas 67. vietā.
13.jun 2016
Pirmdien spēles zālāja seguma turnīros paredzētas visiem Latvijas Top 100 spēlētājiem. Ernests Gulbis sāks pamatturnīru Hallē, Aļona Ostapenko spēlēs Birmingemā, bet Anastasijai Sevastovai mačs Maljorkā.
9.jun 2016
Aļonai Ostapenko (WTA 39.) ceturtdien neizdevās iekļūt Hertogenbošas turnīra ceturtdaļfinālā, ar 5:7, 2:6 zaudējot lieliski aizsardzībā spēlējušai Ukrainas tenisistei Katerinai Kozlovai (WTA 104.).
31.mai 2016
Otrdienas rītā Parīzē turpina līt un pagaidām grūti spriest, vai šodien Ernestam Gulbim izdosies izspēlēt "French Open" ceturtās kārtas maču pret beļģi Davidu Gofēnu. Pirmdien Gulbis uz brīdi atkal bija vienā kortā ar līdzšinējo treneri Ginteru Bresniku.
30.mai 2016
Ernesta Gulbja un Davida Gofāna cīņa par "French Open" ceturtdaļfinālu pārcelta uz rītdienu, tāpat kā visi citi šodien paredzētie turnīra mači.
30.mai 2016
Ernests Gulbis šodien centīsies sasniegt trešo "French Open" ceturtdaļfinālu, sacenšoties ar Beļģijas labāko tenisa spēlētāju Davidu Gofānu. Ja turnīra norisei netraucēs lietus, spēle sāksies plkst. 12:00.
28.mai 2016
"French Open" 4. kārtā iekļuva Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis (ATP #80), kurš pirmajā setā vienreiz tika nobreikots, taču mājinieku favorīts Džo Vilfrīds Congā (ATP #7) savainojuma dēļ bija spiests izstāties.
28.mai 2016
Ernests Gulbis šodien "French Open" 3. kārtā Filipa Šatriē vārdā nosauktajā arēnā sacentīsies ar Francijas tenisa līderi Žo-Vilfrīdu Tsongu. Spēles sākums ap plkst. 16:00.
24.mai 2016
Otrdienas pievakarē karjeras 10. "French Open" turnīru sāks Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis, kuram ap plkst. 18:00 mačs pret Itālijas sportistu Andreasu Sepi.
16.mai 2016
Ernests Gulbis (ATP 76.) šovakar Ženēvas "ATP World Tour 250" sacensībās sāks pēdējo gatavošanās posmu "French Open", sacenšoties ar Lietuvas pirmo numuru Ričardu Beraņķi (ATP 52.). Spēles sākums ap plkst. 21:00.
12.mai 2016
Pirmoreiz sacenšoties ar ranga pirmā piecinieka tenisisti, Aļona Ostapenko (WTA 39.) Romas "Premier 5" turnīra 3. kārtas mačā pieļāva pārāk daudz kļūdu un ar rezultātu 1:6, 4:6 piekāpās pasaules ceturtajai raketei Garbinjei Mugurusai.
12.mai 2016
Aļona Ostapenko (WTA 39.) šodien pirmoreiz karjerā sacentīsies ar Top 5 spēlētāju, Romas "Premier" turnīra 3. kārtas mačā tiekoties ar Spānijas labāko tenisisti Garbinji Mugurusu (WTA 4.). Spēles sākums plkst. 12:00.
26.apr 2016
Anastasijai Sevastovai (WTA 86.) neizdevās otro reizi astoņu dienu laikā uzveikt Serbijas tenisisti Aleksandru Kruniču (WTA 123.), viņai Rabātas "International" sērijas turnīra 1. kārtā kapitulējot ar rezultātu 3:6, 2:6.
26.apr 2016
Anastasija Sevastova šodien atkal tiksies ar Serbijas tenisisti Aleksandru Kruniču, kurai pagājušajā nedēļā neatdeva nevienu geimu Stambulā. Abu sezonas trešā cīņa notiks Rabātā un sāksies ap plkst. 15:00.
25.apr 2016
Aļona Ostapenko šodien ap plkst. 13:00 sāks savu māla sezonu, Prāgā tiekoties ar Anu Konjuhu. Aptuveni stundu vēlāk pirmais mačs Minhenē Ernestam Gulbim, kuram pretiniekos būs Ivans Dodigs.
19.apr 2016
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis (ATP 83.) otrdien "ATP World Tour 500" turnīrā Barselonā pirmajā spēlē šosezon uz māla seguma ar rezultātu 7:5, 4:6, 1:6 atzina ungāru tenisista, pasaules 212. raketes Mārtona Fučoviča pārākumu.
19.apr 2016
Ernests Gulbis šodien plkst. 12:00 "ATP World Tour 500" turnīrā Barselonā sāks māla sezonu, bet aptuveni divas stundas vēlāk Stambulas WTA "International" sacensībās startēs Anastasija Sevastova.
6.apr 2016
Latvijas sieviešu tenisa līdere Aļona Ostapenko (WTA 38.) Katovices "International" sērijas turnīra 2. kārtas mačā ar rezultātu 6:3, 6:4 pieveica Čehijas sportisti Kristīnu Pliškovu (WTA 88.).