Teniss

25.sep 2019
Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis trešdien Francijā cieta zaudējumu Orleānas "Challenger" turnīra pirmajā mačā.
23.sep 2019
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Taškentas WTA "International" raudzes turnīra pirmās kārtas spēlē otrajā setā sliktas pašsajūtas dēļ izstājas no dalības sacensībās.
23.sep 2019
atvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova pirmdien jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu Uhaņas "Premier 5" turnīrā.
10.sep 2019
Latvijas vīriešu tenisa izlase ir devusies uz Grieķiju, lai jau rīt startētu Deivisa kausa Eiropas 3. grupā, kas līdz 14. septembrim norisināsies Atēnās. Latvijas izlase startēs B grupā, kurā tai stāsies pretī Igaunijas, Melnkalnes un Ziemeļmaķedonijas valstvienības. Labākās divas komandas no katras grupas mērosies savā starpā, lai cīnītos par iekļūšanu Deivisa kausa Eiropas 2. grupā.
10.sep 2019
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko otrdien sasniedza Ķīnā notiekošā Džendžou "Premier" sērijas turnīra otro kārtu.
9.sep 2019
Spānijas tenisists Rafaels Nadals svētdien "US Open" turnīra finālā ar rezultātu 7-5, 6-3, 5-7, 4-6, 6-4 sīvā cīņā uzveica krievu Daniilu Medvedevu, tādējādi izcīnot savu ceturto titulu šajā čempionātā, bet kopumā tā viņam ir jau 19."Grand Slam" trofeja.
8.sep 2019
Talantīgā kanādiete Bjanka Andresku sestdien Ņujorkā triumfēja ASV atklātajā čempionātā, sarūpējot savai valstij pirmo "Grand Slam" titulu.
7.sep 2019
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko nākamnedēļ aizvadīs pirmo spēli Džendžou "Premier" turnīrā, kas norisinās Ķīnā.
7.sep 2019
Piektdien sezonas pēdējā "Grand Slam" turnīra finālu sasniedza titulētais spānis Rafaels Nadals un šogad lielisku sniegumu demonstrējušais Krievijas tenisists Daniils Medvedevs.
5.sep 2019
Latvijas jaunā tenisiste Kamilla Bartone ceturtdien sasniedza ASV atklātā čempionāta junioru turnīra ceturtdaļfinālu.
5.sep 2019
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pārī ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku trešdien piedzīvoja zaudējumu ASV atklātā čempionāta dubultspēļu ceturtdaļfinālā.
4.sep 2019
Šveices tenisa zvaigzne Rodžers Federers otrdien cieta zaudējumu ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā.
3.sep 2019
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pārī ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku pirmdien iekļuvusi ASV atklātā čempionāta dubultspēļu ceturtdaļfinālā, bet Anastasija Sevastova kopā ar Anastasiju Pavļučenkovu no Krievijas nav pārvarējusi astotdaļfināla barjeru.
2.sep 2019
ASV atklātā tenisa čempionāta dubultspēļu dalībnieks Maiks Braiens saņēmis 10 000 dolāru (deviņu tūkstošu eiro) lielu naudas sodu, jo svētdienas spēlē viņš uz līnijtiesnesi žestikulējis, raketi turot kā ieroci.
30.aug 2019
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien pēc viļnveidīga snieguma pirmajā setā izcīnīja uzvaru "US Open" turnīra otrās kārtas spēlē.
27.aug 2019
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko otrdien ASV atklātā čempionāta pirmajā kārtā ar rezultātu 6-3, 7-6 (9:7) uzvarēja serbieti Aleksandru Kruniču.
27.aug 2019
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko šodien ASV atklātā čempionāta pirmajā kārtā tiksies ar serbieti Aleksandru Kruniču.
26.aug 2019
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova ASV atklāto čempionātu uzsākusi ar 2-0 (6:3, 6:3) uzvaru pār kanādieti Eižēniju Bušāru.
25.aug 2019
26.augustā sāksies 139. US Open turnīrs, kurā piedalīsies arī latviešu tenisistes - Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko. Vērtējot meiteņu sniegumu, “Optibet” bukmeikeri uzskata, ka lielākas iespējas gūt uzvaru prestižajā turnīrā ir Sevastovai, nevis Ostapenko.
21.aug 2019
Latvijas sieviešu tenisa izlase 2020.gada Federāciju kausa fināla kvalifikācijā tiksies ar pasaules grandu ASV.