Ukrainas ieroču koncerns “Ukroboronprom” prezentējis jaunu bezpilota raķeti "Peklo" (elle). Kā ziņo aģentūras UNIAN korespondents, ierocis jau ir nodots Ukrainas bruņotajiem spēkiem.
Latvija dažādas raķešu aizsardzības sistēmas varētu saņemt divu līdz trīs gadu laikā, un notiek sarunas par iespējām tās piegādāt agrāk, intervijā TV3 sacīja demisionējušās valdības aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA).
Šorīt militāra objekta fragmenti tika atklāti mežā netālu no Bidgoščas pilsētas Polijas centrālajā ziemeļdaļā. Polijas mediji ziņo, ka tā varētu būt Krievijas raķete, vēsta Lietuvas TV3.
Ceļā uz Starptautisko kosmosa staciju (SKS) nosūtīta Krievijas kosmiskā kapsula Sojuz MS-23 bez apkalpes. Ar to uz mūsu planētas atgriezīsies divi krievu kosmonauti un viens amerikāņu astronauts, kuri pašlaik iestrēguši orbītā, jo kapsulu Sojuz MS-22, kurā viņiem bija paredzēts doties atceļā, sabojājis mikrometeoroīds vai kāda kosmiskā draza. Lai gan rezerves transports jau drīz būs klāt, apkalpes misija pagarināta par pusgadu.
Izraēlas bruņotie spēki pirmdien ar raķetēm apšaudījuši Damaskas starptautisko lidostu, nogalinot četrus cilvēkus, ziņoja Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR).
Ziemeļkoreja sestdien izšāva trīs tuva darbības rādiusa ballistiskās raķetes, noslēdzot 2022.gadu, kurā tā veikusi rekordlielu skaitu ieroču izmēģinājumu, paziņoja Dienvidkorejas armija.
Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans svētdien brīdinājis, ka turku raķetes var sasniegt Atēnas, Ankarai turpinot izrādīt aizkaitinājumu par Grieķijas militāro nostiprināšanos Egejas jūras salās.
Krievija izvietojusi mobilās krasta aizsardzības raķešu sistēmas vienā no Kuriļu salām netālu no Japānas, pirmdien paziņojusi Krievijas Aizsardzības ministrija.
Irāna pirmdien veikusi pārrobežu raķešu un bezpilota lidaparāta triecienus pret kurdu opozīcijas grupām Irākas ziemeļos, kur vietējās amatpersonas ziņoja par vienu bojāgājušo un astoņiem ievainotajiem.
Ziemeļkorejas armija pirmdien paziņojusi, ka nesen izšautās raķetes bijušas izmēģinājums iespējamiem uzbrukumiem Dienvidkorejas un ASV mērķiem, piemēram, gaisa spēku bāzēm un operāciju vadības sistēmām.
Ziemeļkoreja trešdien izšāva Japāņu jūras virzienā vismaz 17 dažādu tipu raķetes, no kurām viena piezemējās nepilnus 60 kilometrus no Dienvidkorejas piekrastes.