Veselības inspekcija (VI) pagaidām neveiks pārbaudi saistībā ar nedēļas nogalē notikušo starpgadījumu Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā (TOS), kur no stacionāra vienu pašu izrakstīja pacientu ar atmiņas zudumiem, tomēr ārstniecības iestādei sniegtas rekomendācijas.
Nepatīkams gadījums svētdien noticis vienā no Latvijas slimnīcām, kur 88 gadus vecs vīrs ar atmiņas zudumu izrakstīts no slimnīcas. Dienas laikā viņu meklējuši tuvinieki un policija, līdz beidzot sirmais kungs atrasts nonācis Stradiņa slimnīcā, vēsta LTV raidījums "Panorāma".