nūdisti

5.jun
Soctīklos izcēlusies skaļa diskusija pēc TV raidījuma "4. studija" sižetu par nūdistu pludmali Inčupē. Šajā vietā nūdisti ir pulcējušiem kopš senseniem laikiem, un visi apkārtnes iedzīvotāji to labi zina un respektē. Tomēr kāds ģimenes tēvs uzstāj, ka šī pludmale ir jānorobežo, jo kailus cilvēkus var ieraudzīt bērni.
12.jun 2023
Šis ir bijis kailuma slavas gads visā pasaulē - CNN nosaucis 20 labākās nūdistu pludmales pasaulē.
23.okt 2017
Kā ir būt nūdistam valstī, kur publiska atkailināšanās ir strikti aizliegta? Kāds drosmīgs nūdistu komūnas pārstāvis no Indonēzijas dalās savā pieredzē un ikdienas cīņā ar viņaprāt nepieņemamiem likumiem, raksta BBC.com.
31.aug 2017
Parīzes austrumos nūdisti izcīnījuši vietu, kur varēs baudīt saules starus kaili, ziņo AFP.
photo_camera
29.mai 2017
Dienām paliekot arvien siltākām, cilvēki sāk domāt par pludmales apmeklējumu un pirmā pigmenta iegūšanu. Kāds pirms kārtējās pludmales sezonas cenšas iegādāties jaunu peldkostīmu, kādam šīs problēma ir lieka, jo izvēlas sauļoties kails.
30.nov 2014
Lielbritānijā, Hertfordšīrā, jau 85 gadus eksistē neliels natūristu ciemats ar nosaukumu Spielplatz, kas tiešā tulkojumā nozīmē "spēļu laukums".
30.jūl 2014
Latvijā ir vairākas nūdistu pludmales, kurās piedienīgs dreskods ir kailums. Savukārt nenūdistu oficiālajās peldvietās un pludmalēs noteikumi, likumi un dažādi reglamentējoši dokumenti neatļauj, piemēram, iejāt zirga mugurā, ūdenī lietot ķīmiskus mazgāšanas līdzekļus, peldēties apreibinošu vielu ietekmē, toties neaizliedz sievietēm sauļoties toplesā.