Agnese Rakovska ir apņēmusies mainīt sistēmu un, viesojoties raidījumā "Nra.lv sarunas", atklāj kādu svarīgu jomu, kurā "mēs esam apsteiguši igauņus”. Turklāt ideja ir saistīta tieši ar digitālajām tehnoloģijām, kurās mūsu ziemeļu kaimiņi regulāri ir izvirzījušies priekšgalā.
Uzņēmējs, Latvijas Universitātes Matemātikas institūta pētnieks, sabiedriskais aktīvists, nelokāms Ukrainas atbalstītājs un četru bērnu tēvs Ilmārs Poikāns lielajā NRA.TV videointervijā stāsta par to, kāpēc savu mūžu nav iesaistījies valsts IT iepirkumos un principa pēc nedomā to darīt arī turpmāk.
Šī gada sākumā apņēmušies būt koši un ražīgi, indie grupa „Sub Scriptum” tikko ir laidusi klajā savu jaunāko minialbumu (EP), kas pirmoreiz Latvijā ierakstīts pop-up studijā tirdzniecības centrā. Līdz ar albuma iznākšanu grupa aizvadījusi koncertus Liepājā un Rīgā, un viesojās uz interviju mūsu TV studijā.
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Viņš intervijā atklāj, kādā gadījumā Latvija varētu slēgt robežu ar Krieviju un Baltkrieviju.
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Latvijas Universitātes pētnieks Klāvs Ēvelis. Viņš pēta, vai un kā sportošana ietekmē smadzenes. Izrādās, ka izmērīt izmaiņas smadzenēs var arī siekalu palīdzību.
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Latvijas Mazo ostu asociācijas priekšsēdētājs, Engures un Rojas ostas pārvaldieks Jānis Megnis un Salacgrīvas ostas pārvaldnieks Ivo Īstenais.
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta valdes locekle Dace Helmane un A/s "Balticovo" komunikācijas un attīstības direktors, uzņēmuma valdes loceklis Toms Auškāps.
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas reperis Ozols. Saruna, protams, ir par mūziku. Taču līdzās tam, sarunā ieskanas notis, kas viņu satrauc. Viena no tām - rajons, kurā viņš dzīvo.
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas AS “Latvenergo” Attīstības direktore Ilvija Boreiko. Viņa prognozē, kā nākotnē varētu mainīties elektrības cenas. Un I. Boreiko prognozes ir optimistiskas: "Marta mēnesis mums ļoti labi parādīja, kāda būs elektrības cena, ja spēsim to paši saražot. AST informācija liecina, ka martā elektroenerģijas cena bija zemākā iepriekšējo 12 mēnešu laikā un tas bija pateicoties HES darbībai un saules enerģijai".