Kristaps Porziņģis

2.mar 2017
Pēc divu spēļu izlaišanas Ņujorkas "Knicks" sastāvā atgriezās Kristaps Porziņģis, kurš ar 20 gūtiem punktiem bija rezultatīvākais uzvarā izbraukumā pār Orlando "Magic" (101:90), vēsta sportacentrs.com
16.feb 2017
Kristaps Porziņģis guva 11 punktus pret "Thunder", taču tam viņam bija nepieciešami 13 metieni no spēles. "Knicks" ar Porziņģa un Karmelo Entonija palīdzību mača pirmajā pusē ieguva pat 17 punktu pārsvaru, taču turpinājumā nespēja apturēt sezonas 27. "triple-double" savākušo Raselu Vestbruku un zaudēja ar 105:116. Porziņģis pēc spēles medijiem izteicās, ka viņu mocījušas vēdera problēmas.
14.feb 2017
Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis turpina būt aviokompānijas "Delta Air Lines" reklāmas seja. Šoreiz Kristaps piedalās romantiskā Valentīna dienas tematikas reklāmas rullītī.
9.feb 2017
Neskatoties uz desmit punktu pārsvaru pēdējā ceturtdaļā, Kristapa Porziņģa rezultativitāti un iespaidīgajiem dankiem spēles izskaņā, Ņujorkas "Knicks" ar 115:119 savā laukumā piekāpās "Clippers".
2.feb 2017
Kristaps Porziņģis šonakt ar 19 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām palīdzēja Ņujorkas "Knicks" ar rezultātu 95:90 izbraukumā pārspēt līgas vājāko komandu Bruklinas "Nets".
22.jan 2017
Kristaps Porziņģis trešajā ceturtdaļā ar perfektu precizitāti guva desmit punktus, bet spēlē kopā 14, taču viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" izgāza galotni spēlē pret Fīniksas "Suns" un zaudēja 105:107. Pēdējā sekundē uzvaru varēja izraut Karmelo Entonijs, bet bumba patiešām neveiksmīgi izgriezās no groza stīpas.
20.jan 2017
Līdzjutēju, mediju un NBA basketbolistu kopīgajā balsojumā par Zvaigžņu spēles pamatsastāviem Kristaps Porziņģis ieņēma augsto sesto vietu Austrumu konferences uzbrucēju konkurencē. Vietu pamatsastāvā ieguva pirmie trīs uzbrucēji - Lebrons Džeimss, Jannis Adetokunbo un Džimijs Batlers.
13.jan 2017
Kristaps Porziņģis Ahilleja cīpslas sāpju dēļ izlaida ceturto spēli kopš Vecgada vakara, kamēr "Knicks" ar 104:89 pārspēja "Bulls" un nedaudz atguvās no ieilgušās neveiksmju sērijas.
31.dec 2016
Kristapa Porziņģa 21 gūtais punkts un sezonas astotais „double-double” neglāba Ņujorkas „Knicks” no blāva zaudējuma pret Ņūorleānas „Pelicans” ar 92:104. Tā ir „Knicks” trešā neveiksme pēc kārtas, bet jau rītnakt to sagaida izbraukuma mačs pret Hjūstonas „Rockets”.
30.nov 2016
Šonakt 3:00 Kristaps Porziņģis "Knicks" sastāvā viesos spēkosies pret talantiem pārpilno "Timberwolves", bet Dāvi Bertānu un "Spurs" 3:30 sagaida vizīte Dalasā pie "Mavericks", kuras necienīšanā "Spurs" spēlētājus iepriekš apvainoja treneris Popovičs.
27.nov 2016
Nacionālajā basketbola asociācijā trīs uzvaru sērija pārtrūka Ņujorkas "Knicks", kas piedzīvoja sesto zaudējumu septiņās izbraukuma spēlēs un viesos piekāpās Šarlotas "Hornets" (102:107), ko vakarnakt savā laukumā uzvarēja pagarinājumā (113:111). Visas spēles laikā "Knicks" vadībā bija tikai 19 sekundes.
18.nov 2016
Ņujorkas "Knicks" pēdējā ceturtdaļā guva 47 punktus, taču tomēr neatspēlējās un viesos ar 112:119 piekāpās "Wizards", kas trāpija 15 no 25 tālmetieniem. Kristapam Porziņģim 16 punkti un pirmoreiz NBA karjerā četras pārtvertas bumbas
17.nov 2016
Kristaps Porziņģis pret Detroitas "Pistons" pirmajā puslaikā sameta veselus 25 punktus, bet spēlē kopumā guva 35 punktus, kas ir viņa NBA karjeras labākais sasniegums. "Knicks" izcīnīja sezonas piekto uzvaru ar rezultātu 105:102.
12.nov 2016
Piektais zaudējums aizvadītajās astoņās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas spēlēs Kristapa Porziņģa Ņujorkas ''Knicks'', kas ar 87:115 piekāpās Bostonas ''Celtics''. Otrajā ceturtdaļā no zāles tika izraidīts Karmelo Entonijs.
1.nov 2016
Liepājas Olimpiskais centrs radījis īsfilmu par latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi, kurā runā gan pats Kristaps, gan viņa ģimene par sporta gaitām un to, cik īpaša vieta ir Liepāja.
21.okt 2016
Kristaps Porziņģis noslēdzis pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklu NBA kluba Ņujorkas „Knicks” sastāvā, palīdzot komandai ar 116:111 pieveikt Bruklinas „Nets”. No sešām pārbaudes spēlēm „Knicks” uzvarēja četrās.
17.okt 2016
Sestdien, 22. oktobrī pulksten 16:30, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks pirmizrāde īsfilmai "Kristaps Porziņģis. There`s no place like home" (Kristaps Porziņģis. Nekur nav tik labi kā mājās). Sense Media un Liepājas Olimpiskais centrs sadarbībā ar Kristapu Porziņģi un viņa ģimeni ir radījuši dokumentālu īsfilmu par sportista dzimto pilsētu Liepāju.
13.okt 2016
Trešdien, 12. oktobrī, pie lasītājiem nonāca žurnālista Armanda Pučes un Jāņa Porziņģa grāmata par NBA spēlējošo latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi.
18.feb 2016
“New York Knicks” spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis ir devītais vērtīgākais NBA spēlētājs, ja aprēķina viņa radīto pievienoto vērtību pašreizējos maiņas darījumos, otrdien, 16. februārī, rakstīja ESPN apskatnieks Kevins Peltons (Kevin Pelton).
5.dec 2015
Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) desmito double-double šonakt sakrāja Kristaps Porziņģis, bet viņā pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" sezonas divdesmitajā spēlē izcīnīja desmito panākumu, ar rezultātu 108:91 pārliecinoši tiekot galā ar Bruklinas "Nets".