Kremļa plāns

13.mar
Maskava uzskata, ka valstis, kas izvietos Ukrainā miera uzturētājus, iesaistīsies tiešā bruņotā konfliktā ar Krieviju, kas uz to reaģēs ar visiem pieejamajiem līdzekļiem, ceturtdien paziņojusi tā dēvētā Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārstāve Marija Zaharova.
12.mar
Krievija 30 dienu pamieru ar Ukrainu varētu izmantot kā iespēju turpināt karadarbību ar politiskiem līdzekļiem, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Armands Astukevičs.
12.jan
Zviedrija nav kara situācijā, bet arī miers tas nav, svētdien sacīja Zviedrijas premjerministrs Ulfs Kristersons, norādot uz hibrīduzbrukumiem, aizdomām par sabotāžu Baltijas jūrā un starpnieku kariem.
7.jan
Krievijas lēmums par gāzes piegādes pārtraukšanu Moldovai saistāms ar vēlmi graut šīs valsts politisko un ekonomisko stabilitāti, kopīgā paziņojumā uzsver Baltijas valstis un Ziemeļvalstis.
1.dec 2024
Krievija ir pastiprinājusi diplomātiskos centienus, lai atbalstītu Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīmu laikā, kad nemiernieku karaspēks aktīvi virzās uz priekšu, secinājuši Vašingtonā bāzētā Kara studiju institūta (ISW) analītiķi.
27.okt 2024
Kodolenerģijas pretinieki sestdien pulcējās uz kārtējo protestu Lingenā, Lejassaksijā, galvenokārt iebilstot pret plānoto Krievijas valsts korporācijas “Rosatom” iesaistīšanos degvielas elementu ražošanā vietējā rūpnīcā, atsaucoties uz “Deutsche Welle” informāciju vēsta ukraiņu medijs “European Pravda”.
12.jun 2024
Kremlis vēlējies Putina “krusttēvu” Medvedčuku, prokrieviskās ietekmes aģentu, pasniegt kā Ukrainas likumīgā prezidenta Zelenska aizstājēju, raksta "The Washington Post".