"The Washington Post" atklāj Krievijas viltīgo plānu

© Pixabay.com

Kremlis vēlējies Putina “krusttēvu” Medvedčuku, prokrieviskās ietekmes aģentu, pasniegt kā Ukrainas likumīgā prezidenta Zelenska aizstājēju, raksta "The Washington Post".

Krievijas Federācijas varas iestādes plānoja iepazīstināt Eiropas sabiedrību ar savu aģentu Viktoru Medvedčuku kā "Ukrainas trimdas valdības vadītāju". Saskaņā ar publikāciju, tās pašas operācijas ietvaros Kremlis plānoja veicināt miera sarunas Eiropā kā "alternatīvu iespējamam kodolkaram".

Saskaņā ar "The Washington Post" teikto, Medvedčuka pārraudzītais “Voice of Europe” mediju resurss bija tieši saistīts ar Maskavas propagandas operāciju, kas ietvēra viņa pozicionēšanu kā "dzīvotspējīgu Ukrainas prezidenta Zelenska aizstājēju".

Savukārt kampaņai “Otra Ukraina” bija paredzēts Medvedčuku pasniegt kā “Ukrainas trimdas valdības vadītāju”.

Šis viltus birojs tika izveidots, lai piesaistītu "miera sarunas" pēc tam, kad Krievijas Federācija demonstrēja pašreizējā Ukrainas prezidenta Zelenska "nelikumību".

Pasaulē

Krievijā propagandisti tik ļoti sapriecājās par iepriekš droši prognozējamo Džo Baidena izstāšanos no priekšvēlēšanu kampaņas, ka neko labāku neattapa kā notikušo pamatot ar prokremliskā mūziķa, skatuves vārdā “Šaman”, koncertu pie ASV vēstniecības ēkas Maskavā. Tā, protams, var ironizēt, bet Krievijā ironijai ir dziļi zemteksti.

Svarīgākais