Keita

11.jun
Kad princis Viljams Vemblija trasē pasniedza vīriešu Anglijas kausa izcīņas trofeju, viņa izskatā varēja pamanīt dramatiskas atšķirības, salīdzinot ar pagājušā gada turnīru. “Nav pārāk daudz cilvēku, kuru sievai un tēvam vēzis ir diagnosticēts gandrīz reizē. Nav brīnums, ka princis gan jūtas, gan izskatās vientuļš," sacīja karaliskais komentētājs Ričards Palmers, raksta BBC.
6.apr
Martā Velsas princese Keita Midltone publicēja ļoti personisku un emocionālu video vēstījumu, kurā atklāja, ka ir slima ar vēzi, raksta BBC.
6.mar
Velsas princese Keita pirmo reizi publiski redzēta pēc tam, kad viņai janvārī veica vēdera operāciju un viņa gandrīz divas nedēļas atveseļojās slimnīcā, vēsta "abcnews.com".
28.feb
Lēmums pieņemts, jo Viljama sieva Ketrīna un tēvs karalis Čārlzs III saskārušies ar veselības problēmām, ziņo "abcnews.com".
13.mai 2023
Kristīna Kalvoja apguvusi prasmi lasīt no lūpām vājdzirdības dēļ. Populārāja vietnē Tik-Tok viņa dalījās ar savu versiju par to, ko karaliskā ģimene viens otram teica 6. maijā notikušajā karaļa Čārlza III kronēšanas laikā, vēsta mirror.co.uk.
19.feb 2023
Prinča Viljama sieva reti uz augšu saņem savus matus, un šķiet, ka tā nav nejaušība, raksta portāls "Stylebook".
24.apr 2022
Princeses Diānas biogrāfe Tīna Brauna laikrakstam "Telegraph" apgalvojusi, ka prinču konflikts attīstās "ļoti slikti", raksta "The Sun".
2.jan 2022
Sociālā medija "TikTok" lietotāja Laura Anna Bara atklāj, ko no plašākas sabiedrības slēpj princis Viljams un Keita Midltone.
2.jan 2022
Prinča Viljama un Keitas Midltones tuvs draugs atklāja, kā karaļnama pāris atpūšas pēc saspringtām dienām, vēsta portāls "People".
3.dec 2021
Princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla pieņēma lēmumu pārcelties uz ASV pēc karalienes Elizabetes II uzstāšanās televīzijā 2019. gada decembrī. Par to ziņo Daily Mirror.
26.nov 2021
Princis Viljams atklāj, ka strādājot, kā neatliekamās medicīniskās palīdzības helikoptera pilotam, viņam nācies no sievas glabāt noslēpumus.
25.nov 2021
Šogad pāris nosvinēja savu 10. kāzu jubileju, bet viņu romantiskās attiecības izveidojušās vēl 10 gadus pirms kāzām, raksta "Mirror".
30.aug 2021
Megana Mārkla un princis Harijs zaudējuši vairākus simtus tūkstošu atbalstītāju, ziņo Daily Mirror.
29.mai 2021
Kembridžas hercogs ar hercogieni trešdien viesojās Sentendrūsas pilsētiņā, kas atrodas Ziemeļjūras piekrastē Skotijā. Izrādās, šī ir īpaša vieta princim Viljamam un viņa sievai Ketrīnai - pirms 20 gadiem viņi šeit iepazinās. Šoreiz viesojoties Sentendrūsā, pāris sacentās gokārtu sacensībās. Braucamie pa pludmali pārvietojās ar vēja palīdzību. Sacensībās uzvarēja princis Viljams.
20.apr 2021
Avots atklājis, ka princis Harijs pēc vectēva bēru ceremonijas sestdien divas stundas sarunājies ar princi Viljamu un princi Čarlzu, raksta "Mirror".
21.mar 2021
56 gadus vecā Samanta Mārkla ir pārliecināta, ka viņas pusmāsas Meganas attiecības ar vīru princi Hariju ir nonākušas krīzes situācijā, raksta TMZ.
18.mar 2021
Princis Viljams esot nikns uz princi Hariju, ka viņš žurnālistei Geilai Kingai pastāstījis par brāļu sarunu pēc Opras intervijas, raksta "Entertainment Tonight".
15.mar 2021
Britu prinča Viljama sievas Ketrīnas jaunākā māsa Pipa Midltone laidusi pasaulē mazuli, vēsta "Mirror".
15.mar 2021
Princis Harijs intervijā Oprai Vinfrijai runājis par iemesliem, kāpēc varējis atteikties no karalisko pienākumu pildīšanas.
10.mar 2021
Lielbritānijas prinča Harija laulātā draudzene bijusī ASV televīzijas seriālu aktrise Megana Mārkla iesniegusi oficiālu sūdzību britu raidsabiedrībai ITV saistībā telekanāla žurnālista Pīrsa Morgana kritisko reakciju uz Mārklas neseno televīzijas interviju, kurā prinča dzīvesbiedre britu karaļnamu apsūdzēja rasismā, kā arī apgalvoja, ka esot domājusi par pašnāvību.