Brīvības laukumā, Rīgā atklāta lielformāta fotogrāfiju izstāde, kas veltīta deklarācijas "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" trīsdesmitgadei. Izstādē apskatāmas Latvijas Nacionālā arhīva, kā arī Lietuvas un Igaunijas nacionālo arhīvu dokumentārās liecības, kurās atspoguļoti 1990.gada 4.maija un Atmodas laika notikumi.
Daugavpilī plānots izvietot modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekciju, un pašlaik tiek izskatītas vairākas ekspozīcijas atrašanās vietas, noskaidrots pilsētas pašvaldībā.
Mākslinieces Haneles Zanes Putniņas izstādes „KATALOGS” brīvdabas atklāšana Akmeņu ielai 1 pieguļošajā teritorijā, Rīgā. Izstādes atklāšanas dienā katalogs tika atvērts, taču nākamajā dienā tiks nogādāts LNB arhīvā – mūžīgai glabāšanai.
No 2.jūlija līdz 15.augustam Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 1. stāvā būs apskatāma multimediāla izstāde "Tautasdziesmu teicējas. 1991". Tajā satiekas laiks un cilvēki, tautasdziesmas un novadi, kā arī skatītāja pieredze un sajūtas, ciemojoties pie tautasdziesmu teicējām pirms 29 gadiem. Ieeja bez maksas LNB darba laikā.
No 2. jūnija līdz 9. augustam Rīgas Sv. Pētera baznīcas Gaiļa zālē skatāma audiovizuāla instalācija "Latvijas kultūras alfabēts", kas tapusi, atzīmējot Latvijas nacionālo kultūras, izglītības un zinātnes institūciju 100. gadadienu, kas iekļauta UNESCO svinamo gadadienu sarakstā.
Rīgā, Mārtiņa kapos, plānotā mākslinieces Elīnas Semanes fotogrāfiju izstāde nav saskaņota ar pašvaldību, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes Kapsētu pārvaldes vadītājs Igors Svincickis.
9. jūnijā Ministru kabinets apstiprināja noteikumus “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", kas no 10. jūnija, ievērojot noteiktos drošības pasākumus, ļauj rīkot uzņēmējdarbības attīstības izstādes. Lai palīdzētu uzņēmumiem izkļūt no pandēmijas radītās krīzes un veicinātu valsts ekonomikas atveseļošanu, no 12. līdz 14. jūnijam Ķīpsalā turpināsies būvniecības izstāde “Māja I 2020”, kas, sākoties ārkārtējai situācijai valstī, tika “iesaldēta’’ izstāžu centrā.
Ņemot vērā situāciju pasaulē, kas saistīta ar koronavīrusa COVID-19 pandēmiju, un 2020. gada 12. martā Latvijas Republikā izsludināto ārkārtas situāciju, Izstāžu centrā Ķīpsalā no 13. marta līdz 14. aprīlim izstādes nenotiks. Šajā laikā iepriekš plānotās izstādes tiks pārceltas. Savukārt BT 1 rudens izstādes notiks kā plānots!
Tutanhamona kapeņu atklāšanas simtgade būs tikai 2022. gada 4. novembrī, bet jau tagad norisinās šī unikālā notikuma atzīmēšanas pasākumi. Ja vien ir dažas dienas laika, ir vērts doties uz Londonu, kur vēl līdz maija sākumam galerijā Saatchi iespējams apskatīt izstādi Tutanhamons, faraona dārgumi.
No 12. februāra līdz 14. februārim ikviens interesents aicināts uz izstādi “Latvijas āboli klimata griežos” Latvijas valsts mežu vēstniecībā, Vaiņodes ielā 1, Rīgā. Izstādes ietvaros būs iespēja iepazīt Latvijā un citviet audzētās un selekcionētās ziemas ābolu šķirnes, kā arī Dārzkopības institūta vadošo pētnieku lekcijās gūt atbildes uz jautājumiem par ābeļu un bumbieru audzēšanu.
No 7. februāra līdz 29. martam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas Lielajā zālē skatāma Ērika Apaļā personālizstāde "Ģimene". Piecas ekspozīcijas sadaļas apmeklētājiem piedāvā mākslinieka līdzšinējās darbības pārskatu - no agrīnajām kompozīcijām līdz jaunajām gleznām, atklājot autora izteikti individuālo, atpazīstamo stilu, kurā apvienojas konceptuālisms un simbolisms, abstrakcija un formveide, bet kolektīvā vēsture ieplūst personalizētās atmiņās. Ērika Apaļā gleznās nojaušamo jēgu nav viegli noteikt, un tieši tas padara viņa daiļradi tik intriģējošu.