Futbols

13.apr 2017
Aizraujoša spēle noslēgusies Minhenē, kur vietējā ''Bayern'' UEFA Čempionu līgas 1/4 fināla pirmās kārtas spēlē uzņēma Madrides ''Real''. Pateicoties lieliskam otrajam puslaikam un diviem Krištianu Ronaldu vārtiem, uzvaru ar rezultāti 2:1 svinēja viesi.
12.apr 2017
Šovakar, 12. aprīlī, UEFA Čempionu līgas pārceltajā ceturtdaļfināla spēlē Dortmundes ''Borussia'' cieta minimālu zaudējumu pret viesiem ''Monaco'' ar rezultātu 2:3, pēdējos vārtus gūstot 84. minūtē. Spēli dominēja mājinieki, bet jaunajam Kilianam Mbapē daudz vārtu gūšanas iespējas nebija vajadzīgas, lai atzīmētos ar diviem precīziem raidījumiem.
12.apr 2017
UEFA Čempionu līgas spēlē Minhenē starp Vācijas futbola grandu "Bayern" un pērnā gada turnīra uzvarētāju Madrides "Real" no Spānijas notiks pastiprinātas drošības apstākļos.
12.apr 2017
Šovakar UEFA Čempionu līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Turīnas ''Juventus'' savās mājās pārspēja ''Barcelona'' 3:0. ''Barca'' spēles laikā pārliecinoši vairāk kontrolēja bumbu, taču ''Juventus'' lieliski aizsargājās un izmantoja savas iespējas.
11.apr 2017
Latvijas sieviešu futbola izlase Pasaules kausa kvalifikācijas priekšsacīkstes 1. grupā noslēgusi otrajā vietā, jo pēdējā grupas spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 pret Gruziju, kamēr Kazahstānas valstsvienība ieguva trīs punktus spēlē pret Igauniju.
2.apr 2017
SynotTip Virslīgā otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja pašreizējais čempions Jūrmalas "Spartaks", kas ar 2:0 pieveica "Riga FC". Pa vieniem vārtiem katrā puslaikā iesita Jevgeņijs Kozlovs. 52. minūtē noraidījumu nopelnīja Kaspars Gorkšs, kurš pārkāpa noteikumus pret Edgaru Gauraču.
29.mar 2017
Sporta Avīzes pirmā numura intervijā 2014. gadā tobrīd vēl Maskavas CSKA uzbrucējs Aleksandrs Cauņa atzina, ka viņam nepatīk biežie lidojumi ar lidmašīnu, ko sanāk veikt futbola profesionāļa gaitu ikdienā.
29.mar 2017
Latvijas izlases galvenais treneris Marians Pahars nolēmis pamest galvenā trenera amatu, kuru ieņēma kopš 2013. gada jūlija, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.
28.mar 2017
Latvijas futbola izlase šodien pārbaudes spēlē piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu izbraukumā pret Gruziju. Pēc mača galvenais treneris Marians Pahars norādīja, ka, pēc viņa domām, būtu dīvaini, ja viņš saglabātu amatu pēc šādas spēles.
28.mar 2017
Argentīnas futbola izlases līderim Lionelam Mesi piespriesta četru spēļu diskvalifikācija par tiesneša apvainošanu, paziņojusi FIFA.
28.mar 2017
Latvijas futbola izlase šodien aizvadīja pārbaudes maču Gruzijā. Mariana Pahara vadītā komanda demonstrēja ļoti nepārliecinoši sniegumu un cieta apkaunojumu pret Gruziju 0:5.
25.mar 2017
2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla B grupas spēlē Latvijas izlase viesos bez pārsteigumiem piekāpās grupas līderei Šveicei 0:1.
25.mar 2017
Šovakar 19:00 Šveices pilsētas Ženēvas stadionā sāksies 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēle, kurā Latvijas futbola izlase tiksies ar mājinieci Šveici. Spēles tiešraide kanālā LTV7.
16.mar 2017
Šovakar UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla atbildes mačā ''Monaco'' savās mājās dramatiskā cīņā pārspēja Mančestras ''City'' 3:1 (6:6) un iekļuva turnīra nākamajā fāzē viesos gūto vārtu dēļ.
11.mar 2017
Šodien plkst.16:00 Liepājā sāksies Virslīgas 1. kārtas, iespējams, centrālā spēle, kurā “Liepāja” tiksies ar “Riga” - Tamazs Pertija un Artūrs Karašausks pret skaļus pastiprinājumos ieguvušajiem rīdziniekiem
5.mar 2017
Spānijas nacionālā čempionāta spēles starp ''Atletico'' un ''Deportivo'' laikā futbolists Fernando Toress guva smagu traumu, kuras rezultātā zaudēja samaņu. Komandas biedri neapjuka un uzreiz steidzās Torresam palīgā līdz ieradās mediķi. Komandas pārstāvji ziņo, ka šobrīd Toress ir nācis pie samaņas un ir stabilā stāvoklī.
1.mar 2017
FIBA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē uzvaru svinēja Žaņa Peinera pārstāvētais Grieķijas klubs Saloniku PAOK, kas savā laukumā ar rezultātu 66:63 apspēlēja Spānijas čempionāta līderi "Tenerife". Rēzeknietis ar 15 punktiem bija rezultatīvākais komandā.
22.feb 2017
Šovakar UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla spēlē Mančestras ''City'' savās mājās izcīnīja dramatisku uzvaru pār ''Monaco''. Radamels Falkao gan nerealizēja pendeli, gan guva fantastiskus vārtus, tomēr ''City'' atspēlējās un izcīnīja uzvaru 5:3.
15.feb 2017
Šodien UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla pirmajā spēlē "Barcelona" viesos bez jebkādiem variantiem ar 0:4 kapitulēja pret PSG. Parīzes komandas labā trīs no četriem vārtiem guva futbolisti, kuriem šodien dzimšanas diena - divus Anhels di Marija, bet vienus Edinsons Kavani. Tagad "Barcelona" no izstāšanās var glābt tikai brīnums.
1.feb 2017
Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās šodien notika Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu izloze. Savā starpā tiksies pagājušā gada finālistes ''Jelgava'' un Jūrmalas ''Spartaks'', tāpat interesanta cīņa gaidāma Kurzemes derbija ietvaros - ''Liepāja'' pret ''Ventspili''.