Futbols

31.mai 2017
Ungārijas Augstākās līgas pēdējā kārtā bija izšķirošs mačs starp abiem līderiem ''Honved'' un ''Videoton'', ko vada bijušais Mančestras ''United'' aizsargs Henings Bergs. ''Honved'' izmantoja mājas spēles priekšrocības un uzvarēja (1:0), triumfējot līgā. Tomēr situācija, kas atņēma visu uzmanību, bija vērojama 54. minūtē, kad viens no sezonas rezultatīvākajiem spēlētājiem Ungārijā Danko Lazovičs nokrita zemē un parādīja savu pārspīlēto aktierspēli, par ko pat galvenais treneris lika viņam nomierināties.
31.mai 2017
Vadošais Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN publicējis savu otro pētījumu par pasaules slavenākajiem sportistiem. Tāpat kā pirms gada ranga pirmās trīs vietas ieņem Krištianu Ronaldu, Lebrons Džeimss un Lionels Mesi, kamēr kopumā no 100 slavenākajiem pasaules sportistiem 38 ir futbolisti.
30.mai 2017
2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla ietvaros Latvijas futbola izlase pēc desmit dienām savā laukumā uzņems pašreizējo Eiropas čempioni Portugāli ar Krištianu Ronaldu priekšgalā. 2. jūnijā tirdzniecībā nonāks pēdējās 300 biļetes uz maču.
25.mai 2017
Latvijas futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs nosaucis 20 spēlētāju kandidātus, kuri gatavosies 9. jūnija Pasaules kausa kvalifikācijas cikla spēlei pret Portugāli un 12. jūnija pārbaudes mačam pret Igauniju.
25.mai 2017
Šovakar Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā tika izspēlēta UEFA Eiropas līgas 2016/17. gada sezonas pēdējā spēle. Finālā tikās titulētā Amsterdamas ''Ajax'' un Mančestras ''United''. Saspringtā cīņā uzvaru 2:0 izcīnīja Anglijas klubs, pirmo reizi triumfējot Eiropas līgā.
23.mai 2017
Spānijas superklubs Madrides "Real" savā mājaslapā beidzot oficiāli paziņoja par vienošanās panākšanu ar Brazīlijas futbola klubu "Flamengo" par 16 gadus vecā Vinisiusa Žuniora sportisko tiesību iegādi.
22.mai 2017
Šovakar lieliskā atmosfērā tika aizvadīts "Turkish Airlines" Eirolīgas lielais fināls, kurā spēkojās vietējā Stambulas komanda "Fenerbahce" un Pirejas "Olympiacos". Spēlē pārliecinošu uzvaru svinēja Stambulas klubs, kas apspēlēja Pirejas "Olympiacos" ar rezultātu 80:64. Spēli tiesāja arī Latvijas labākais tiesnesis Oļegs Latiševs.
21.mai 2017
SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā kopvērtējuma kaimiņu cīņā "Ventspils" un "Riga" FC uzvarētāju nenoskaidroja – 0:0. Abas komandas daudz kļūdījās piespēlēs un reti apdraudēja sāncenšu vārtus.
18.mai 2017
Latvijas kausa izcīņas finālspēlē starp "Ventspili" un "Riga" FC šovakar "Skonto" stadionā uzvarētāja noskaidrošanai nepietika ar 120 minūtēm. Spēles laiks noslēdzās ar 2:2, bet dramatiskā pēcspēles sitienu sērijā par septiņkārtējo kausa ieguvēju kļuva "Ventspils".
17.mai 2017
Šovakar pulksten 20:15 "Skonto" stadionā Rīgā sāksies Latvijas kausa izcīņas fināls futbolā, kurā stadiona saimniece ambiciozā "Riga FC" tiksies ar seškārtējo kausa ieguvēju "Ventspili". Spēles tiešraide kanālā LTV7.
10.mai 2017
Šovakar UEFA Čempionu līgas otrajā pusfināla cīņā starp ''Juventus'' un ''Monaco'' ar rezultātu 2:1 uzvarēja itāļi, kuri pārliecinoši tikuši otrajā finālā pēdējo trīs gadu laikā. Ar skaistiem vārtiem atzīmējās Dani Alvešs, kurš spēlēja lielu lomu arī pirmajā vārtu guvumā.
26.apr 2017
Soli pretī Latvijas kausa finālam spēra "Riga" FC, kas pusfināla pirmajā mačā ar 2:0 savā laukumā pieveica valsts čempionu Jūrmalas "Spartaku". Valērijs Šabala iesita uzvaras vārtus un nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja slovēnis Renē Miheličs.
24.apr 2017
Šodien Spānijas futbola čempionāta 33. kārtas ietvaros tika aizvadīts sezonas otrais un arī pēdējais El Clásico. Madrides "Real" savā laukumā pirmā izvirzījās vadībā, tad nonāca zaudētājos un 85. minūtē panāca 2:2, taču pēdējās sekundēs ar 2:3 piekāpās "Barcelona". Uzvaras vārti (turklāt 500. vārti "Barcelona" kreklā) Lionelam Mesi, kuram kopumā spēlē divi gūti vārti. Tagad "Barcelona" kļuvusi par turnīra līderi, tiesa, "Real" ir tikpat punktu un viena spēle rezervē.
23.apr 2017
Šovakar 21:45 gandrīz 85 ar pusi tūkstošu līdzjutēju ietilpīgajā "Santiago Bernabeu" stadionā Madridē otro reizi šajā sezonā savā starpā tiksies divi varenāko Spānijas futbola klubu Madrides "Real" un "Barcelona" komandas.
22.apr 2017
Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina sestdien, 22. aprīlī plkst. 16.00 tiešraidē skatīties SynotTip futbola Virslīgas spēli jeb tradicionālo Kurzemes derbiju starp FK "Ventspils" un FK "Liepāja/Mogo" komandām.
21.apr 2017
44 gadu vecumā pēc sirdstriekas miris bijušais Anglijas futbola izlases futbolists Ugo Ehiogu, kurš bija "Tottenham Hotspur" U23 komandas treneris.
19.apr 2017
Šovakar Madridē UEFA Čempionu līgas 1/4 fināla atbildes mačā dramatiskā cīņā ''Real'' pārspēja Minhenes ''Bayern'' 4:2, divu spēļu summā uzvarot 6:3. Krištianu Ronaldu guva 100. vārtus Čempionu līgā, palīdzot ''Real'' iekļūt pusfinālā.
18.apr 2017
Liepājas pilsētas pašvaldība otrdien nosūtījusi apstiprinājuma vēstuli Latvijas Futbola federācijai (LFF), ka ir gatava nodrošināt gaidāmo Latvijas izlases spēļu norisi, informēja Liepājas domē.
16.apr 2017
Pirmajās Lieldienās Latvijas futbola čempionāta "Synottip" Virslīgas 4. kārtas noslēdzošajā spēlē ļoti interesantā spēlē RTU laukumā "Metta/Latvijas Universitāte" aizvadīja lielisku pirmo puslaiku, izvirzoties vadībā ar 2:0, taču otrajā "Riga FC" milzīga spiediena rezultātā izvilka neizšķirtu - 2:2.
14.apr 2017
''SynotTip'' futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē divi dažādi puslaiki bija vērojami Olaines mākslīgā seguma laukumā, kur Jūrmalas ''Spartaks'' pirmajā puslaikā pelnīti ieguva 2:0 pārsvaru, bet otrajā spēles daļā smagi strādāja, lai trīs punktus pret ''Jelgavu'' noturētu, kas arī veiksmīgi izdevās - 2:1.