No 3. līdz 6. jūnijam Daugavpilī norisināsies Teātra festivāls Nr.4, kura programmu veidos Latvijas un ārzemju teātru izrādes, kas izceļas ar neierastu formu un šodienas cilvēkam būtisku un vajadzīgu saturu, kā arī sarunas ar skatītājiem un profesionāļu diskusijas par nozarē aktuālām tēmām.
2013. gada pirmā pirmizrāde Dirty Deal Teatro būs "Kartupeļēdāji", kas top Dirty Deal Teatro un Latvijas Nacionālā teātra sadarbības projekta TESTS ietvaros.
Šogad teātris "Dirty Deal Teatro" atzīmē 5 gadu pastāvēšanas jubileju un nozīmīgākais tai veltītais pasākums būs starptautiskais laikmetīgās skatuves mākslas festivāls "Dirty Drama IV", kas notiks no 2. līdz 5.augustam. Festivālā piedalīsies mākslinieki no Spānijas, Čehijas, Lietuvas, Nīderlandes un Latvijas.
No jūlija Neatkarīgajā teātrī "Dirty Deal Teatro" būs iespējams redzēt visu trīs jaunāko režisoru darbus - Dmitrija Petrenko maģistra diplomdarbu "Tonio", Viestura Roziņa austrumu pasaku pieaugušajiem "Jūras roze" un Paulas Prozorovičas stāstu par pirmo mīlestību "Nepareizas dzīves skola".
Svētdien, 24. janvārī, 19:00 „Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos jaunā režisora Vladislava Nastavševa izrāde "Mitjas mīlestība". Ivana Buņina „Mitjas mīlestība” stāsta par aktrises greizsirdīgo draugu, kurš tik ļoti pārdzīvo abu šķiršanos, ka savā izmisumā redz Katju visos sastaptajos cilvēkos. Puiša apsēstība noved pie vardarbīgām sekām.
"Dirty Deal Teatro" janvārī piedāvās divas pirmizrādes - radošās apvienības "Umka.lv" pagājušās sezonas superhīta "Vectēva vakars" otro daļu "Vectēvs. Neapgraizīts." un jaunā, daudzsološā režisora Vladislava Nastavševa izrādi "Mitjas mīlestība".