diendusa

31.dec 2024
Dienas snaudas var būt noderīgas. Tomēr ir jāievēro daži noteikumi, lai naktī neciestu no bezmiega. Gulēšana dienas laikā ir vajadzīga ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.
8.sep 2020
Cilvēki uzreiz pēc ēšanas mēdz justies miegaini un vēlas pasnaust. Bet, kā izrādās, tieši no tā vajadzētu izvairīties. Gulēšana vai pat neliela snauda tūlīt pēc ēšanas var izraisīt diskomfortu.
29.mai 2019
Gulēt dienas vidū ir mazu bērnu un vecu cilvēku privilēģija? Bet snaudiens reizēm uzmācas neaicināts arī citiem. Biežāk ar uzmācīgu miegu nākas kauties tiem, kuri veic sēdošu darbu, savukārt fiziskas aktivitātes laikā cilvēks, ja vien nav neizsakāmi pārguris, no miegainības ir pasargāts. Tradicionālie līdzekļi miega aizgaiņāšanai ir kafija, kāds saldums, sejas noskalošana aukstā ūdenī, piecelšanās un izstaipīšanās, vēl labāk – iziešana svaigā gaisā. Taču pastāv vēl viens risinājums: vienkārši uz īsu brīdi nosnausties, ja ir tāda iespēja. Daudzos gadījumos tā nāk par labu gan veselībai, gan darba kvalitātei.
26.sep 2017
Ir dienas, kad uzmācas snaudiens. Tam vienalga, ko katrs tobrīd dara – buras pa dokumentiem savā datorā, veic sarežģītus aprēķinus, sēž pie stūres, uzrauga zupu, kas vārās katlā, vai klausās lekciju. Fiziskas nodarbes laikā cilvēks, ja vien nav neizsakāmi pārguris, no miegainības ir pasargāts. Biežāk ar snaudienu nākas kauties tiem, kuri veic sēdošu darbu. Tradicionālie ieroči ir kafija, kāds saldums, sejas noskalošana aukstā ūdenī, piecelšanās un izstaipīšanās, vēl labāk – iziešana svaigā gaisā. Taču pastāv vēl viens risinājums – vienkārši uz īsu brīdi nosnausties. Protams, ja ir tāda iespēja.