Basketbols

8.aug 2014
Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase piektdien, 8. augustā, plkst. 21:30 Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Debrecenā spēlēs pret deviņkārtējo Eiropas čempioni Spāniju. Uzvarētājas pusfinālā tiksies ar Krievijas un Beļģijas pāra stiprāko komandu.
7.aug 2014
Kad kļuva zināms, ka Krievijas politika negrasās izvest savus teroristus un ieročus no Ukrainas teritorijas, Starptautiskā basketbola federācija pieņēma lēmumu, ka Ukrainā plānotais 2015. gada Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem ir pārceļams uz citu valsti. Izmantojot situāciju, paši krievi jau paspēja izbļaustīties, ka viņi ir gatavi rīkot šo čempionātu, taču šīs valsts starp kandidātēm nav.
6.aug 2014
Pa­gā­ju­ša­jā ne­dē­ļā „Al­da­ris” Lat­vi­jas Bas­ket­bo­la lī­gas or­ga­ni­za­to­ri at­klā­ja, ka nā­ka­mā ga­da tur­nī­ram ap­stip­ri­nā­tas 10 vie­nī­bas, bet ārpusē palikušajam BK „Jel­ga­va” ir jā­no­kār­to fi­nan­si­ālās sais­tī­bas ar lī­gu vēl par iepriekšējo sezonu. Ap­tau­jā­jot vai­rā­kus nu jau bi­ju­šos klu­ba spē­lē­tā­jus un cil­vē­kus, ku­ri ir bi­ju­ši un ir saistīti ar šo organizāciju, jāsecina, ka finansiālās problēmas nav nebūt ne vienīgā nelaime.
5.aug 2014
Latvijas U16 sieviešu valstsvienība vakar ar uzvaru pār Zviedriju jau nodrošināja vietu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, taču vēl apakšgrupā palikušas divas spēles.
4.aug 2014
Ar trīs zaudējumiem trīs spēlēs Superkausa izcīņas turnīru Vācijas pilsētā Bambergā noslēgusi Latvijas vīriešu basketbola izlase. Cīņā par trešo vietu latvieši ar rezultātu 86:94 piekāpās Izraēlas valstsvienībai, noslēdzot pārbaudes spēļu ciklu pirms gaidāmā 2015. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra.
2.aug 2014
Superkausa izcīņu Vācijas pilsētā Bambergā ar otro zaudējumu divās spēlēs turpina Latvijas vīriešu basketbola izlase. Otrajā mačā Latvijas basketbolisti ar rezultātu 64:73 piekāpās Krievijas valstsvienībai, zaudējot cerības uz uzvaru turnīrā.
2.aug 2014
Ļoti sāpīgu neveiksmi Eiropas U18 basketbola čempionātā piedzīvoja Latvijas izlase, kas pusfinālā cīņā par piekto vietu piekāpās Spānijai (78:83) un cīnīsies par septīto pozīciju. Uzvarētājiem ar 26 punktiem izcēlās Marks Garsija, bet Latvijai tikpat punktu guva Ervīns Mežnieks.
2.aug 2014
Pasaules vadošā basketbola organizācija FIBA oficiālā vēstulē Krievijas Basketbola federācijai (KBF) piedraudējusi ar tūlītēju visu tās izlašu diskvalifikāciju no saviem turnīriem, ja trīs dienu laikā (līdz pirmdienas pusdienlaikam) netiks sakārtota VTB Vienotās līgas organizācija un parakstīta FIBA pieprasītā deklarācija.
2.aug 2014
Piektdien pirmajā Superkausa izcīņas spēlē Bambergā Latvijas basketbola valstsvienība, turpinot gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, ar rezultātu 74:75 atzina mājinieces Vācijas pārākumu.
2.aug 2014
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase piektdien, 1. augustā, Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Konjā zaudēja pašreizējai čempionei Turcijai ar rezultātu 53:78 un turpinās cīņu par piekto vietu.
1.aug 2014
Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase ceturtdien, 31. jūlijā, ar uzvaru sāka Eiropas čempionātu Debrecenā, starta spēlē pārspējot atlētisko Beļģijas komandu ar rezultātu 63:52.
31.jūl 2014
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase trešdien, 30. jūlijā, atspēlēja 12 punktu starpību, uzvarēja Francijas izlasi ar rezultātu 63:59 un nodrošināja ceļazīmi uz Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu. E grupas kopvērtējumā latvieši finišēja trešajā vietā aiz Horvātijas un Itālijas, tādējādi 1. augustā ceturtdaļfinālā spēlēs pret F grupas otro spēcīgāko komandu.
30.jūl 2014
Lai arī jaunākās Ukrainas krīzes radītās starptautiskās sankcijas skar arī VTB banku Krievijā, pašlaik vēl ir pāragri runāt par iespējamo Latvijas kluba "VEF Rīga" izstāšanos no VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) turnīra, paudis tā padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.
30.jūl 2014
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase trešdien, 30. jūlijā, plkst. 18:30 tiksies ar Francijas junioriem. Uzvara nodrošinās trešo vietu E grupā un ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Der arī zaudējums ar 1-2 punktu starpību, savukārt lielākas neveiksmes gadījumā atliks cerēt uz Lietuvas zaudējumu Polijai.
30.jūl 2014
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase otrdien, 29. jūlijā, jau pirmajā puslaikā nokļuva iedzinējos ar 32 punktu starpību un zaudēja Horvātijas junioriem ar rezultātu 72:92. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, trešdien latvieši nedrīkst ar vairāk nekā divu punktu starpību zaudēt Francijai, savukārt sliktāka iznākuma gadījumā jācer uz Polijas uzvaru pār Lietuvu.
29.jūl 2014
Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks karjeru turpinās Vācijas klubā Bambergas "Brose Baskets", kas nākamsezon spēlēs arī Eiropas kausa pamatturnīrā, savā "Twitter" kontā atklājis basketbolista aģents Artūrs Kalnītis.
29.jūl 2014
Latvijas basketbola izlases treniņiem šodien pievienojies Kaspars Bērziņš, portālam Sportacentrs.com apstiprināja Latvijas Basketbola savienības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Artūrs Portnovs.
29.jūl 2014
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase pirmdien, 28. jūlijā, pēdējās sešās minūtēs atspēlēja 18 punktu starpību, pēc izrāviena 24:4 uzvarot Lietuvas juniorus ar rezultātu 78:76. Cīņas gaitā latvieši atradās iedzinējos pat ar 23 punktu starpību.
28.jūl 2014
Latvijas basketbola uzbrucējs Jānis Timma savu karjeru turpinās "VEF Rīga" sastāvā, pats sportists apliecināja ar "Twitter" starpniecību.
26.jūl 2014
Pārbaudes spēlē, gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, Latvijas izlases basketbolisti šovakar Šauļos ar 74:93 zaudēja Lietuvas valstsvienībai, kas turpina gatavoties Pasaules kausa izcīņai.