Basketbols

12.jan 2017
Naktī uz piektdienu spēles aizvadīs abi Latvijas basketbolisti pasaules spēcīgākajā līgā. Kristaps Porziņģis un "Knicks" pulksten 3:00 centīsies pārvarēt neveiksmju sēriju mačā pret Čikāgas "Bulls", bet pulksten 3:30 Dāvis Bertāns un "Spurs" uzņems Losandželosas "Lakers".
12.jan 2017
Ceturtdien, 12. janvārī, sākās "Turkish Airlines" Eirolīgas 17. kārtas spēles basketbolā. "Brose Bamberg" izbraukumā Tatarstānā zaudēja Kazaņas UNICS ar 58:63.
11.jan 2017
Sanantonio "Spurs" saspringtā NBA mačā ar 107:109 piekāpās Milvoki "Bucks". Dāvis Bertāns aizvadīja otro lielisko maču pēc kārtas, gūstot 11 punktus un trāpot svarīgu tālmetienu priekšpēdējā minūtē, taču desmit sekundes pirms beigām viņa potenciālajā uzvaras metienā bumba izgriezās no stīpas, tāpat pēc tam kļūdījās Manu Džinobili, un "Bucks" nosargāja uzvaru.
10.jan 2017
FIBA Čempionu līgas C apakšgrupas ietvaros BK ''Venstpils'' savā laukumā uzņēma Lionas ''ASVEL - Villeurbane'' vienību. Visu spēli esot iedzinējos, mājnieki pēdējā ceturtdaļā lauza spēles gaitu un izcīnīja skaistu uzvaru ar rezultātu 77:72.
10.jan 2017
Kristaps Porziņģis ar 13 metieniem no spēles guva deviņus punktus mačā pret "Pelicans", kas viņa "Knicks" komandai izvērtās ļoti neveiksmīgs. Bezcerīgā noskaņā tika ciests zaudējums ar 96:110, turklāt satraukumu radīja Derika Rouza neizskaidrotā neierašanās uz spēli.
9.jan 2017
Šonakt 2:30 sezonas otro un pēdējo spēli pret Ņūorleānas “Pelicans” aizvadīs Kristaps Porziņģis un Ņujorkas “Knicks”. Porziņģim pretim stāsies viens no līgas labākajiem uzbrucējiem Entonijs Deiviss un nesen piesaistītais lietuvietis Donāts Motejūns.
9.jan 2017
Turcijas basketbola Superlīgā ar rezultatīvām spēlēm izcēlušies Latvijas basketbolisti Dairis Bertāns un Rolands Freimanis, bet Žanis Peiners Grieķijā guva sešus punktus pret slaveno "Panathinaikos". Tikmēr Itālijas augstākajā līgā pirmoreiz karjerā desmit punktus guvis jaunais talants Artūrs Strautiņš.
8.jan 2017
Sestdien Dāvis Bertāns aizvadīja rezultatīvāko spēli Nacionālās basketbola asociācijas karjerā, gūstot 21 punktu. Turklāt viņa raidītais metiens grozā no augšas ir iekļauts arī NBA labākajās diena epizodēs.
8.jan 2017
Teicami sev doto iespēju izmantojis Dāvis Bertāns, kurš Sanantonio ”Spurs” uzvarā pār ”Hornets” (102:85) izcēlās gan ar spēcīgu danku, gan 3+1 gājienu un trešajā ceturtdaļā izveidoja izšķirošo izrāvienu. Bertānam kopā 21 punkts, kas ir viņa pagaidām vēl īsās NBA karjeras rekords.
3.jan 2017
Kristaps Porziņģis izlaida otro spēli pēc kārtas, bet Ņujorkas ”Knicks” zaudēja piekto NBA spēli pēc kārtas, ar 103:115 visai bezcerīgā atmosfērā piekāpjoties Orlando „Magic”.
2.jan 2017
NBA komanda Sanantonio ”Spurs” pieredzējusi savas četru pārliecinošo uzvaru sērijas galu, papildlaikā ar 112:114 zaudējot Atlantas „Hawks”. Dāvis Bertāns laukumā nedevās, bet par mača varoni kļuva pirms diviem gadiem no Ņujorkas „Knicks” iemainītais Atlantas spēlētājs Tims Hārdevejs.
26.dec 2016
Basketbola komandas Ņujorkas "Knicks" spēlētājs un Kristapa Porziņģa komandas biedrs Karmelo Entonijs pirms kārtējās basketbola spēles patīkami pārsteidzis kādu jaunieti, kurš sirgst ar vēzi, uzdāvinot viņam jaunu automašīnu, vēsta ārvalstu mediji.
26.dec 2016
Nacionālās basketbola asociācijas līderu un pēdējo čempioņu duelī Klīvlendas "Cavaliers" gandrīz visu spēli atradās iedzinējas lomā, tomēr 3,4 sekundes līdz mača beigām savā laukumā izrāva uzvaru pār Goldensteitas "Warriors" (109:108). "Cavaliers" izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas, pārtrauca "Warriors" septiņu uzvaru sēriju un sagādāja pretiniekiem tikai trešo neveiksmi 16 izbraukuma spēlēs.
22.dec 2016
Naktī uz piektdienu pulksten 2:30 kārtējo spēli Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadīs Kristaps Porziņģis un Ņujorkas "Knicks", kas savā laukumā uzņems citu Austrumu konferences vienību Orlando "Magic".
21.dec 2016
Savā simtajā NBA spēlē Kristaps Porziņģis guva 21 punktu, trāpot trīs tālmetienus pēdējā ceturtdaļā. Ņujorkas "Knicks" vēl trešās ceturtdaļas vidū zaudēja ar -15 pret "Pacers", taču 35 punktus guvušais Karmelo Entonijs uzsāka atspēlēšanos, kas noveda pie uzvaras ar 118:111.
19.dec 2016
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase svētdien, 18. decembrī, ieguva 19 punktu pārsvaru, otrajā un trešajā ceturtdaļā kopā sameta tikai 19 punktus un, lai gan uzvarēja Bosniju ar 74:65, nespēja iekļūt Eiropas čempionāta "Top 8".
18.dec 2016
Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) naktī uz svētdienu piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas ar rezultātu 114:127 izbraukumā atzina Denveras "Nuggets" pārākumu.
17.dec 2016
Raimonda Feldmaņa trenētā Latvijas U18 izlase sestdien, 17. decembrī, pēdējā minūtē divreiz atspēlējās no mīnusiem un, pateicoties Artūra Kuruca tālmetieniem, uzvarēja Izraēlu ar 71:70. Panākums ļauj turpināt cīņu par astoņnieku.
14.dec 2016
Basketbola kluba "VEF Rīga" sastāvam pievienojies 25 gadus vecais Latvijas valstsvienības uzbrucējs Mareks Mejeris, kuram tā ir atgriešanās galvaspilsētas vadošajā komandā.
14.dec 2016
Savas NBA karjeras otru rezultatīvāko spēli aizvadījis Kristaps Porziņģis, taču viņam pamatlaika pēdējās sekundēs neizdevās izraut “Knicks” uzvaru, bet papildlaikā tika saņemta sestā piezīme, un Ņujorka ar 111:113 piekāpās Fīniksas “Suns”.