Basketbols

17.sep 2017
Pie bronzas godalgām Eiropas čempionātā basketbolā tikuši Spānijas basketbolisti. Spāņi cīņā par trešo vietu tikās ar Krievijas izlasi, izsēja teju 20 punktu pārsvaru, bet tomēr pieveica to ar rezultātu 93:85.
16.sep 2017
Slovēnijai Eiropas čempionāta finālā šodien pievienojusies Serbijas izlase. Serbijas basketbolisti pusfinālā cīnījās ar Krievijas izlasi, spējot revanšēties par zaudējumu grupu turnīrā ar rezultātu 87:79.
15.sep 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas jaunās sezonas sākums plānots jau 27. septembrī, taču joprojām nav skaidrības par divu komandu dalību, sarunā ar Sportacentrs.com apstiprināja Latvijas basketbola līgu direktora pienākumu izpildītājs Edgars Bērziņš.
15.sep 2017
Eiropas čempionāta basketbolā finālturnīrā Turcijas pilsētā Stambulā šovakar tiks noskaidrota otra fināliste. Pulksten 21:45 spēli uzsāks komandas, kas turnīra pirmo posmu aizvadīja vienā grupā ar Latviju - Krievija un Serbija.
15.sep 2017
Par pirmo finālisti Eiropas čempionātā basketbolā šovakar kļuvusi Slovēnijas izlase. Pēc uzvaras smagā spēlē pret Latviju slovēņi aizvadīja lielisku spēli pret pašreizējo Eiropas čempioni Spāniju, uzvarot to ar rezultātu 92:72.
14.sep 2017
Otrdienas vakarā sāpīgu zaudējumu Eiropas čempionātā basketbolā piedzīvoja Latvijas valstsvienība, kas ar rezultātu 97:103 piekāpās Slovēnijas izlasei. Vakar mūsu sportisti atgriezās mājās. Vairāk nekā diennakti pēc čempionātā noslēguma savas pārdomas par aizvadīto turnīru publicējis viens no rezultatīvākajiem komandas spēlētājiem Jānis Timma.
14.sep 2017
FIBA nosaukusi Eiropas čempionāta basketbolā ceturtdaļfinālu simbolisko piecinieku, un tajā, neskatoties uz Latvijas izlases zaudējumu, iekļauts Kristaps Porziņģis. Izlasē iekļauti arī divi slovēņi – saspēles vadītājs Gorans Dragičs un aizsargs Luka Dončičs.
13.sep 2017
Trešdien lidostā "Rīga" sagaidīta Latvijas basketbola izlase, kas otrdienas vakarā ar 97:103 piekāpās Slovēnijas izlasei un izstājās no turpmākās cīņas Eiropas čempionātā.
13.sep 2017
LMT Straume piedāvā pēdējo speciālreportāžu no Stambulas, kur Latvijas izlase noslēgusi gaitas Eurobasket 2017 ar piecām uzvarām septiņās spēlēs.
13.sep 2017
Otrdienas vakarā Latvijas basketbola izlase ar 97:103 piekāpās Slovēnijas valstsvienībai un izstājās no turpmākās cīņas šī gada Eiropas čempionātā. Basketbola savienība publicējusi video, kurā dzirdams, ko spēlētājiem pēc zaudējuma un aizvadītā čempionāta teica valstsvienības treneris Ainars Bagatskis.
13.sep 2017
Latvijas basketbola izlase, kura otrdien Stambulā cieta neveiksmi Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, šodien pirms pusdienu laika jau atgriezīsies mājās.
photo_camera
12.sep 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība otrdien, 12. septembrī, Stambulā zaudēja Slovēnijai ar 97:103 un veiksmīgākajā Eiropas čempionātā pēc neatkarības atjaunošanas tomēr neiekļuva labāko četriniekā.
12.sep 2017
Latvijas izlases basketbolisti Jānis Timma un Andrejs Gražulis pirms šovakar paredzētās EČ ceturtdaļfināla spēles pret Slovēniju citēti FIBA mājaslapā. Timma izteicās, ka izlasē ir lieliska atmosfēra un saskaņots uzbrukums, kamēr Gražulis piekrita savam komandas biedram, ka izlasē tiek domāts tikai par katru nākamo spēli.
12.sep 2017
Slovēnijas izlases aizsargs Jaka Blažičs, kurš karjeru turpinās Spānijas augstākās līgas klubā "Andorra", pirms šovakar gaidāmās ceturtdaļfināla spēles pret Latviju sniedza interviju slovēņu izdevumā Večer.
12.sep 2017
Viena no Latvijas basketbolā pretrunīgi vērtētākajām personām ir aģents Artūrs Kalnītis. Izrādās, ka par spīti iespaidīgajam klientu sarakstam, viņš oficāli pelna pat mazāk kā minimālo algu.
11.sep 2017
Otrdienas vakarā 21:30 Latvijas basketbola izlase aizvadīs Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēli pret Slovēnijas izlasi, kas ir palikusi kā vienīgais šķēršlis Latvijas ceļā uz savu augstāko sasniegumu pēc neatkarības atjaunošanas.
11.sep 2017
Nacionālās basketbola asociācijas komandas Orlando "Magic" un Melnkalnes izlases viens no līderiem Nikola Vučevičs pēc zaudējuma Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Latvijai (68:100) sniedza interviju franču portālam BeBasket.fr.
11.sep 2017
“Uz papīra esam labāki par slovēņiem, taču tas būs jāapliecina laukumā. Viņi daudz punktus gūst pēc ātrajām pārejām. Manuprāt, mums izdevīgāka būs pozicionāla spēle. Ja ļausim viņiem ieskrieties, tad būs ievērojamas problēmas,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com Latvijas basketbola izlases izredzes ceturtdaļfināla cīņā pret Slovēnijas valstsvienību vērtē bijušais izlases spēlētājs, šobrīd “Valmiera/ORDO” galvenais treneris Kristaps Valters.
11.sep 2017
LMT Straume piedāvā speciālreportāžu no Stambulas, kur Latvijas izlase turpina Eurobasket 2017 uzvaru sēriju un pārliecinoši iekļuvusi TOP8. Stambulā palikuši paši izturīgākie mūsu valstsvienības līdzjutēji, kuri klātienē piedzīvoja Latvijas uzvaru play-off spēlē ar Melnkalni. LMT Straumes reportieris Edgars Buļs ir aprunājies gan ar faniem, gan ar mūsu spēlētājiem un treneri. Kristaps Porziņģis, izlases vienradzis pastāstīs par pašnovērtējumu un kļūdām bet Jānis Timma – par izcili precīzajiem metieniem. Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis komentēs komandas sniegumu un stratēģiju izšķirošajai spēlei ar Slovēnijas izlasi. Vai Latvijas basketbolistiem izdosies otro turnīru pēc kārtas uzveikt slovēņus? To uzzināsim otrdien, 12. septembrī plkst. 21.30 LMT Mājas viedtelevīzijas kanālā TV3. Tur skatāmas arī citas Latvijas izlases spēļu tiešraides un īpašās Edgara Buļa reportāžas no Turcijas, spēļu apskati un spilgtākie momenti. Tie pieejami arī lietotnē LMT Straume un internetā. Latvijas basketbola līdzjutēji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un iesaistīties Twitter sarunā ar tēmturiem #Eurobasket2017 un #TrīsZvaigznes.
10.sep 2017
Pēc zaudējuma Eiropas čempionāta astotdaļfinālā pret Latvijas basketbola izlasi ar 68:100 Melnkalnes valstsvienības galvenais treneris Bogdans Taņevičs ļoti atzinīgi novērtēja Latvijas spēku un atzina, ka viņa izlasei bijis maz, ko likt pretim.