Baiba Bendika

25.aug
Latvijas sportiste Baiba Bendika svētdien Igaunijā pasaules čempionātā vasaras biatlonā izcīnīja pirmo vietu desmit kilometru sacensībās ar kopēju startu.
15.feb
Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika ceturtdien Nove Mesto pasaules čempionātā biatlonā ieņēma astoto vietu pāru stafetē, kas ir Latvijas biatlonistu visu laiku labākais sasniegums šajā disciplīnā.
11.feb
Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien Nove Mesto izcīnīja 11. vietu pasaules čempionātā iedzīšanā desmit kilometru distancē, kamēr trešo zelta godalgu šajās meistarsacīkstēs guva francūziete Žilija Simona.
9.feb
Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Čehijas pilsētā Nove Mesto pasaules čempionātā ieņēma piekto vietu 7,5 kilometru sprintā, sasniedzot Latvijas visu laiku labāko rezultātu pasaules čempionātu individuālajās disciplīnās sieviešu sacensībās, Annija Keita Sabule ieņēma 79. un Sandra Buliņa - 85.vietu.
20.jan
Latvijas sportisti Baiba Bendika un Andrejs Rastorgujevs sestdien Antholcā Pasaules kausa (PK) biatlonā sestajā posmā ieņēma piekto vietu jauktajā pāru stafetē, kas ir Latvijas otrs visu laiku labākais rezultāts šajā disciplīnā.
20.feb 2022
Baibai Bendikai svētdien Pekinas olimpisko spēļu 30 kilometru slēpošanā brīvajā stilā labi izdevies sadalīt spēkus, kamēr Patrīcija Eiduka riskējusi, sarunā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) atklāja sportistes.
20.feb 2022
Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Pekinas olimpiskās spēles noslēdza ar 32.vietā vietu 30 kilometru distancē ar kopēju startu brīvajā stilā, kamēr Baiba Bendika finišēja par vienu pozīciju augstāk, bet par olimpisko čempioni kļuva norvēģiete Terēze Juhauga.
7.feb 2022
Latvijas biatloniste Baiba Bendika cer, ka pirmdien sasniegtais rezultāts 15 kilometru individuālajā bija viņas sliktākais šajās olimpiskajās spēlēs.
7.feb 2022
Latvijas biatloniste Baiba Bendika pirmdien Pekinas olimpiskajās spēlēs 15 kilometru individuālajā distancē ieņēma 58.vietu, bet uzvaru izcīnīja Vācijas biatloniste Denīze Hermane.
19.mar 2021
Latvijas biatloniste Sanita Buliņa piektdien Pasaules kausa biatlonā sprinta sacensībās Zviedrijas trasē Estešundā izcīnīja 32.vietu, pirmoreiz izcīnot punktus Pasaules kausa kopvērtējumā, bet izlases līdere Baiba Bendika ar četrām kļūdām šaušanā ieņēma 66.vietu, iedzīšanai nekvalificējoties.
2.mar 2021
Pasaules čempionātā distanču slēpošanā 10km brīvajā stilā ar intervāla startu sievietēm Baiba Bendika pēdējos kilometros no piektā desmita vidus pakāpās vairākas pozīcijas un 88 dalībnieču vidū ieguva 35.vietu, uzvarētājai zaudējot nepilnas trīs minūtes un uzrādot Latvijas labāko rezultātu pasaules čempionātos. Tikmēr vēlreiz ļoti mokošas sacensības sanāca Patrīcijai Eidukai, kura beigās noslīdēja vairākas pozīcijas un ierindojās 43.vietā. Pasaules čempiones titulu aizstāvēja norvēģiete Terēze Juhauga, kura pārējās konkurentes vienkārši "nokautēja" ar milzīgu pārsvaru, otrās vietas ieguvēju Frīdu Karlsoni apsteidzot par 54 sekundēm, bet trešo labāko Ebu Andersoni apsteidzot vairāk nekā par minūti. Tā Juhaugai, kura rāda cilvēka prātam neaptveru sniegumu, bija devītā individuālā pasaules čempionātu zelta medaļa.
24.feb 2021
Latvijas biatloniste Baiba Bendika trešdien Vācijā pasaules čempionātā distanču slēpošanā piecu kilometru brīvā stila disciplīnas kvalifikācijā ar intervālu startu izcīnīja uzvaru.
11.dec 2020
Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Pasaules kausa (PK) trešā posma Hohfilcenē sprinta sacensībās ar vienu kļūdu šautuvē stāvus ierindojās 20.vietā, Sanita Buliņa ieņēma 64.vietu, bet savu pirmo uzvaru PK sacensībās izcīnīja Baltkrievijas sportiste Dinara Alimbekova
13.mar 2020
Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Kontiolahti izcīnīja 15.vietu Pasaules kausa sezonas astotā posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās.
18.feb 2020
Latvijas biatloniste Baiba Bendika otrdien Itālijā izcīnīja 25.vietu pasaules čempionāta 15 kilometru individuālajā distancē, Jūlija Matvijenko bija 76.pozīcijā, bet Ieva Pūce - 93.vietā.
16.feb 2020
Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien Itālijā izcīnīja devīto vietu pasaules čempionāta desmit kilometru iedzīšanas sacensībās, vēlreiz uzlabojot karjeras rekordu planētas meistarsacīkstēs.
16.dec 2017
Ansī (Francija) Pasaules kausa izcīņas 3. posmā biatlonā 10 kilometru iedzīšanā sievietēm uzvaru izcīnīja Laura Dālmeiera (Vācija). Sprinta uzvarētāja Anastasija Kuzmina (Slovākija) šaušanā kļūdījās četras reizes, tomēr ar izcilu ātrumu distancē izcīnīja otro vietu. Labāko trijnieku noslēdza Liza Vitoci (Itālija). Baiba Bendika iedzīšanā sasniedza 42. vietu, šaušanā kļūdoties trīs reizes.
17.mar 2017
Norvēģijas pilsētā Holmenkollenā ar 7.5 kilometru sprinta distanci dāmām startējis Pasaules kausa izcīņas biatlonā pēdējais posms. Baiba Bendika ierindojās 43. vietā, bet par uzvarētāju kļuva Somijas biatloniste Mari Laukanena, kurai pirmā medaļa šosezon sprintā.
12.feb 2017
Savas karjeras augstāko vietu pasaules čempionātos izcīnījusi Baiba Bendika, kura sašāva visus 20 mērķus 10km iedzīšanā un no 50. pozīcijas startā pakāpās uz 27. vietu finišā. Zelta medaļu tikmēr izcīnīja Laura Dālmeiera, bet baltkrieviete Darja Domračeva no 27. vietas pamanījās iegūt sudrabu.
10.feb 2017
Pasaules čempionātā biatlonā Vācijā pirmajā individuālajā distancē, 7.5km sprintā sievietēm, uzvaru izcīnīja čehiete Gabriela Koukalova, bet Baiba Bendika ar divām kļūdām ieņēma 50. vietu, augstāko PČ pozīciju savā karjerā, un kvalificējās iedzīšanai.