Mikroautobusa un divu vieglo automašīnu sadursmē uz Rīgas-Liepājas šosejas aptuveni piecus kilometrus no galvaspilsētas robežas cietuši pieci cilvēki, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Šodien uz Ventspils-Kuldīgas-Saldus šosejas vieglās automašīnas un kravas transporta līdzekļa frontālā sadursmē gājis bojā 1989.gadā dzimis vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.
Automašīna BMW, kurai šorīt Jūrmalā avarējot gāja bojā 45 gadus vecs Lietuvas pilsonis, iespējams, traukusies ar ātrumu, kas lielāks par 150 kilometriem stundā.
Uz kruīzu kuģa «Costa Concordia», kas 14.janvārī avarēja Itālijas ziemeļrietumu piekrastē, melnā kaste bija bojāta jau pirms liktenīgā brauciena, tāpat nedarbojās arī ūdensnecaurlaidīgās starpsienas, kurām bija jāaizveras avārijas brīdī,ziņo laikraksts Corriere della Sera.
Aizvadīto divu diennakšu laikā notikušas vairākas smagas avārijas, kurās bojā gājuši četri cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāve Sintija Virse.
Otrdienas, 5. jūnija, pēcpusdienā A7 maģistrāles posmā Bauska-Code pie "Mālniekiem'' vieglā automašīna «Audi» ietriecās kravas auto. Vieglā automobiļa vadītājs gājis bojā ziņo portāls BauskasDzīve.lv
Vakar pēcpusdienā pārdzēries autovadītājs Rēzeknes novada Stoļerovas pagastā izraisījis avāriju, kurā cieta četri cilvēki, tostarp trīs bērni, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Šā gada 18.aprīlī, pulksten 13.50 Rīgā, Krasta ielā 47 notika sadursme starp kravas automašīnu DAF ar puspiekabi un vieglo transportlīdzekli Citroen. Negadījumā cieta vieglās automašīnas vadītājs.
Šopēcpusdien Rīgā, K.Barona un Matīsa ielas krustojumā, pie tirdzniecības centra "Bērnu pasaule", no sliedēm bija noskrējis tramvajs, tādēļ vairāk nekā pusstundu kavējās 6. un 11.maršruta tramvaju kustība, novēroja aģentūra LETA.
Šodien Beļģijā publiskotas ziņas par 13. martā Valē kantonā notikušās traģiskās autobusa avārijas, kas prasījusi 22 beļģu bērnu un sešu pieaugušo dzīvības, bet vēl 24 bērni tika ievainoti, ziņo Interfakss.
Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā dzelzceļa stacijā trešdien pasažieru vilciens, kurā bija ap 2000 pasažieru noskrējis no sliedēm un ietriecies peronā, negadījumā gājuši bojā 49, ievainoti 550 cilvēki, ziņo vietējie mediji.
Šodien pēpcusdienā smaga autovārija notika uz Rīgas - Liepājas šosejas starp pilsētas robežu un degvielas uzpildes staciju "Kings", raksta portāls liepajniekiem.lv
Ventspilī trešdien agri no rīta 11 gadu vecu velosipēdisti ceļā uz skolu notriekusi automašīna. Pēc sadursmes meitene nogādāta slimnīcā – viņai, iespējams, lauzta kāja.