Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) rosinās kopīgu sarunu starp "Jaunās vienotības" (JV), Nacionālās apvienības (NA), "Apvienotā saraksta" (AS), Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un "Progresīvo" pārstāvjiem.
Šī gada 31.maijā mirusi 20.gadsimta vidū Latvijā igauņu izcelsmes dziedātāja Aino Bāliņa (Karmo), aģentūru LETA informēja muzikoloģe Daiga Mazvērsīte, atsaucoties uz Bāliņas meitas Ilonas Dreģes (Bāliņas) sniegto informāciju.
Lai uzlabotu valsts apmaksātas zobārstniecības pieejamību bērniem akūtās situācijās, nepieciešams papildus finansējums un tarifu paaugstināšana, šodien tika secināts Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē.
VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) vērsīsies ar zaudējumu piedziņu pret Konkurences padomes (KP) konstatētā ceļu būves karteļa dalībniekiem, informē LVC pārstāvji.
Konkurences padomes (KP) par dalību ceļu būves kartelī sodītais uzņēmums AS "A.C.B." strādās pie uzņēmuma uzticamības atjaunošanas, vēsta "A.C.B." pārstāvji.
Krievijas iebrukums Ukrainā piespieda bēgļu gaitās doties 11,6 miljonus cilvēku, kas ir viena no lielākajām bēgļu krīzēm kopš Otrā pasaules kara, liecina ANO bēgļu aģentūras UNHCR pētījums par 2022.gadu.
Neskatoties uz karu Ukrainā, Ziemeļvalstu Ministru padomes "Vīzija 2030", kuras mērķis ir panākt, lai pēc septiņiem gadiem Ziemeļvalstis kļūtu par ilgtspējīgāko un integrētāko reģionu pasaulē, ir īstenojama noteiktajā termiņā, saka Ziemeļvalstu Ministru padomes ģenerālsekretāre Kārena Ellemane.
Valsts atbalstā par apkures vajadzībām iegādātajām granulām, skaidu briketēm, malku, kā arī izmantoto elektroenerģiju un dīzeļdegvielas vai sašķidrinātās naftas gāzes kurināmo mājsaimniecībām izmaksāti kopumā 15,86 miljoni eiro, informē SIA "ZZ Dats" direktors un "epakalpojumi.lv" izstrādātājs Edžus Žeiris.
Militārā policija sākusi kriminālprocesu par sabiedroto degvielas vedēja degšanu Salaspilī, stāsta Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera preses virsniece Sandra Brāle.
Ekstrēmi laikapstākļi Eiropā kopš 1980.gada ir prasījuši gandrīz 195 000 cilvēku dzīvības un nodarījuši ekonomiskus zaudējumus vairāk nekā 560 miljardu eiro apmērā, trešdien paziņoja Eiropas Vides aģentūra (EVA).
Latvijas valdība ir pieņēmusi ļoti gudrus lēmumus attiecībā uz investīcijām aizsardzības jomā, kas ļaus ne tikai sevi aizstāvēt, bet arī veiksmīgāk sadarboties ar citu NATO valstu vienībām, intervijā aģentūrai LETA uzsvēra ASV vēstnieks Latvijā Kristofers Robinsons.
Krievija informācijas telpā ir labi sagatavojusies Ukrainas pretuzbrukumam, sociālajā tīklā "Twitter" atzinis NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.
Ziemeļvalstīm ir vairākas programmas, kas vērstas uz Ukrainas atjaunošanu pēc kara, lai tā nostiprinātos kā spēcīga, neatkarīga un demokrātiska valsts, uzsver Ziemeļvalstu Ministru padomes ģenerālsekretāre Kārena Ellemane.
Konkurences padome (KP) par dalību ceļu būves kartelī piemērojusi sodu trim uzņēmumiem - AS "A.C.B", AS "Ceļu pārvalde", kurai šobrīd tiesa ir ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesa lietu, un likvidācijas procesā esošajai SIA "Strabag", trešdien preses konferencē sacīja KP priekšsēdētājs Juris Gaiķis.
Jau kopš paša Krievijas iebrukuma Ukrainā ASV prezidents ir uzsvēris, ka nekarojam ar krievu tautu, kas dzīvo totalitārā un aizvien autoritārākā režīmā, tāpēc mums ir jārod iespējas ar šiem cilvēkiem komunicēt, lai pastāstītu viņiem patiesību, intervijā aģentūrai LETA uzsvēra ASV vēstnieks Latvijā Kristofers Robinsons.
Nigērijas vidienē nogrimstot upes kuģim, ar kuru ģimenes atgriezās no kāzām, ir noslīkuši vismaz 103 cilvēki, otrdien paziņoja policija un vietējās varas iestādes, nesniedzot sīkākas detaļas par katastrofas cēloni.