Ar grozījumiem Krimināllikumā vairākos gadījumos plānots atteikties no brīvības atņemšanas soda nosacītas noteikšanas, tās vietā ļaujot piemērot probācijas uzraudzību.
Igaunijas policija aizturējusi vīrieti, kurš Valgas apriņķa mazpilsētā Tervā ar automašīnu ietriecās latviešu mākslinieces Agneses Rudzītes-Kirillovas veidotajā smilšu skulptūrā, kas attēloja Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, vēsta reģionālais laikraksts "Lõuna-Eesti Postimees".
Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina lauksaimniekus, kas pavasara salnu un sekojošā ilgstošā sausuma dēļ saskaras ar grūtībām, izmantot iespēju saņemt nodokļu termiņa pagarinājumu, kā arī pagarinātajiem maksājumiem - atbrīvojumu no nokavējuma naudas., aģentūru LETA informēja VID pārstāvji.
Latvija un NATO austrumu flanga valstis var būt ļoti apmierinātas ar to, kā tiek pildīti pērn Madridē notikušā alianses samita lēmumi, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA).
Šodien plkst.14 Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā notiks kamieļu mazuļa vārda došanas svētki, aģentūru LETA informēja Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza Mārketinga un komunikācijas nodaļa.
Šodien plkst.13 sāksies izsole, kurā VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) izsolīs AR2 sērijas automotrisi jeb motorizētu pašgaitas vagonu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Ja savu tarifu nemainīs "Latvenergo", tad Rīgas centralizētās siltumapgādes uzņēmuma AS "Rīgas siltums" (RS) mērķis ir noturēt savu tarifu esošajā līmenī vismaz līdz gada beigām, intervijā aģentūrai LETA sacīja RS valdes priekšsēdētājs Ilvars Pētersons.
Šodien "Mājas kafejnīcu dienu" gaitā durvis vērs pirmās māju kafejnīcas, aģentūru LETA informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) pārstāvji.
Tūkstošiem protestētāju ceturtdienas vakarā bija sapulcējušies pie ASV vēstniecības filiāles Telavivā, pieprasot, lai Vašingtona nosoda Izraēlas valdības plānus īstenot tiesu sistēmas reformu, kas mazinātu tiesu neatkarību.
Meteorologu prognozes liecina, ka šajās brīvdienās gaidāms karstums, gaisa temperatūrai sasniedzot par +30 grādu atzīmi, līdz ar to paredzams, ka piektdienas pēcpusdienā un brīvdienās būs intensīva satiksmes piejūras virzienos, brīdina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Šobrīd Eiropas Padomes konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu jeb tā sauktās Stambulas konvencijas apstiprināšanai meklējam risinājumus caur valdību, aģentūrai LETA pavēstīja labklājības ministre Evika Siliņa (JV).
ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens ceturtdien sarunās ar Ķīnas augstāko diplomātu uzsvēris, ka Vašingtona sauks pie atbildības hakerus, kas uzbrūk ASV.
Igaunijas valdība vēlas mainīt valsts prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laiku, lai prezidentūra laika ziņā nesakristu ar kārtējām parlamenta vēlēšanām.
Eiropas Parlamenta (EP) atbalstītajā Dabas atjaunošanas aktā notikusi atteikšanās no daudzām svarīgām saistībām un mērķiem, aģentūru LETA informēja Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) komunikācijas speciāliste Kitija Balcare.
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti trešdien pieņēmuši Eiropas Savienības (ES) Dabas atjaunošanas aktu, paverot ceļu sarunām ar bloka dalībvalstīm par šī dokumenta pabeigšanu.