Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.10 sāks skatīt 14.Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas krimināllietu par nepatiesu ziņu sniegšanu Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK), aģentūru LETA informēja tiesā.
Rīgā izvietotā NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts no Baltkrievijā izvietotajiem "Vagner" algotņiem nesaskata tiešu militāru apdraudējumu.
Valdības darbam piešķirt dinamiku ar atbildības sfēru maiņām, kā to piedāvā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), ir neiespējami, uzskata ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA), kuru premjers grib nomainīt ar kādu "Apvienotā saraksta" kandidātu.
Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) piedāvājums saglabāt valdošo koalīciju, rotējot trīs ministrus un apņemoties nepieteikt jaunas budžeta iniciatīvas, ir pārāk ultimatīvs, intervijā Latvijas Radio pauda kultūras ministrs, Nacionālās apvienības (NA) valdes loceklis Nauris Puntulis.
Igaunijas tieslietu ministrs Kalle Lānets ieradīsies Latvijā, lai iepazīšanās vizītē tiktos ar tieslietu ministri Inesi Lībiņu-Egneri (JV) un apmainītos ar pieredzi, kā arī izvērtētu sadarbības iespējas nākotnē un pārrunātu atbalsta sniegšanas iespējas Ukrainai.
Ukrainas ziemeļrietumos Rivnes apgabalā masīvā Krievijas dronu triecienā naktī uz piektdienu iznīcināta naftas bāze, pavēstīja apgabala kara administrācijas vadītājs Vitālijs Kovaļs.
Krievijā netālu no galvaspilsētas Maskavas Domodedovā naktī uz ceturtdienu nodārdējis sprādziens un izraisījies liels ugunsgrēks, vēsta vietējās varasiestādes un mediji.
Polija apsver iespēju slēgt dzelzceļa kravu pārvadājumus ar Baltkrieviju, un tas var izprovocēt Ķīnas atbildes reakciju, intervijā Polijas ziņu aģentūrai PAP paziņoja Polijas iekšlietu ministra vietnieks Macejs Vonsiks.
ASV Jūtas štata iedzīvotājs, kurš bija izteicis draudus prezidentam Džo Baidenam, trešdien tika nošauts Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) reidā dažas stundas pirms Baidena vizītes šajā štatā.
Apmēram trešdaļa jeb 30% Latvijas jauniešu vecumā no 18 līdz 29 gadiem savas zināšanas un pieredzi vērtē augstu un atzīst, ka jau tagad viņi pelnījuši algu virs 1500 eiro "uz rokas", aģentūru LETA informēja "SEB bankas" pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas datiem.
Gada pirmajā pusē aptuveni 230 000 Lietuvas pilsoņu devušies uz Baltkrieviju, kur daļu no viņiem mēģināja savervēt, paziņoja Lietuvas Valsts robežsardzes dienesta priekšnieks ģenerālis Rustams Ļubajevs.
Pianista Andreja Osokina Brīvības festivālā no pasākumu biļešu ieņēmumiem un skatītāju ziedojumiem Ukrainas atbalstam savākti 32 608 eiro, aģentūru LETA informēja mākslinieka pārstāve Daiga Bināne.
Ceturtā daļa jeb 25% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 65 gadiem ikdienā pārvietojas ar velosipēdu, liecina pētījumu kompānijas "Kantar" veiktās aptaujas dati.
Liepājas teātra 117.sezonu atklās ar režisores Ingas Krasovskas iestudējumu "Svešā āda" pēc Daces Rukšānes romāna "Krieva āda" motīviem, teātra rīkotajā preses konferencē mediju pārstāvjus informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.
Nacionālo bruņoto spēku karavīri devušies uz Apvienoto Nāciju Organizācijas starptautisko operāciju Libānā (UNIFIL), aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.