Slavenās režisora Ginta Zilbaloža animācijas filma "Straume" galvenais varonis kaķis izvietots uz uzraksta "Rīga", kas atrodas laukumā pie Brīvības pieminekļa.
Izveidotā personas datu aizsardzības sistēma strādā uz pilnu klapi, it īpaši, ja vajag saņemt tiešām svarīgi unformāciju, tad priekšā ir visādas regulas un noteikumi.
Miljardieris Braiens Džonsons ir uzsācis karu pret novecošanos un nāvi. Viņš vēlas dzīvot mūžīgi un gadā tērē 1,6 miljonus britu mārciņu, lai savu mērķi izpildītu, raksta "Daily Star".
“Četri uz koferiem” turpina iepazīt Uzbekistānu. Kā trešā vadību pār grupas plāniem un budžetu uzņemas dziedātāja Rūta Dūduma – Ķirse. Viņa saviem ceļabiedriem - dietoloģei Lolitai Neimanei, rokerim Frīdim un pasākumu vadītājam, improvizatoam Kozmenam – ir sagatavojusi bagātīgu kultūras programmu.
Tīģeris nogalinājis aptuveni 20 suņus un divus mēnešusu terorizējis Barabašas ciema iedzīvotājus Krievijā, ir noķerts. Tas ir izmirstošas tīģeru sugas pārstāvis, tāpēc vēl nav pieēmts lēmums par viņa turpmāko likteni.
Misūri štata (ASV) likumsargi un dzīvnieku glābšanas dienesta darbinieki saņēma izsaukumu par ledū ielūzušu suni. Ierodoties pie aizsalušā ezera, glābējiem nācās glābt nevis suni, bet gan nelaimē nonākušu sievieti, vēsta UPI.
Ir ziema, un, lai gan ārā nav īpaši auksts laiks, tāpat, ejot uz veikalu, ģērbjam siltākas jakas un mēteļus. Taču veikalu telpas ir ļoti siltas un mums drīz vien kļūst tik karsts, ka ieplānotais "šopings" pārvēršas par murgu.
Karstu emociju un romantikas pilnais iepazīšanās šovs "Mīla kemperī" atgriežas pie skatītājiem ar trešo sezonu! Septiņi puiši un sešas meitenes ir gatavi ņemt grožus savās rokās un atrast mīlestību, dodoties pāri visai Eiropai uz saules pielietām zemēm. Izveidojušies jau pirmie pāri un arī asākas vārdu pārmaiņas.
Vidzemes augstskolas lektors, pārgājienu tūrisma un dabas fotogrāfijas entuziasts Juris Smaļinskis savā profilā vietnē “Facebook” publicējis kādus īpaši reti sastopamus kadrus.
Kādā pašmāju realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” epizodē redzams, ka Kambalu namā virtuves grīda noklāta ar pleķiem. Kā izrādās, pie tā vainojamas Kaspara sievas Olgas meitas. Kad viņas tiek izsauktas uz pārrunām par redzamo nekārtību, abas velta Kasparam skarbus vārdus.
Nakts vidū Bauskā aizdegās kravas automašīna, kas brauca no Polijas Rīgas virzienā. Liesmas transportlīdzekli pārņēma brīdī, kad tas bija nobraucis jau pusotru kilometru pilsētas teritorijā. Kravu gan izdevās glābt, un pēc remonta mašīna varēs turpināt iesākto ceļu, vēsta "Degpunktā".
Raidījumā “Ģimene burkā” Folkmaņi saņēmuši satraukuma pilnu zvanu no psihoterapeites Ainas Poišas, kura raizējas par vecāku, īpaši Mareka, attieksmi pret bērnu veselību. Šajā nedēļā atklājās, ka dēlam Ādamam nepieciešams labot vairāk nekā 10 zobus.
Nelielā pilsētiņā Lielbritānijā, Ammanfordā, kāda 14 gadus veca skolniece pērn skolā ieradās ar nazi. Viņa dusmu vadīta sadūra skolotājas. Incidents notika 2024. gada aprīlī, šonedēļ, 3. februārī, meiteni tiesa atzina par vainīgu. Tiesas sēdē visus šokēja dzirdētais, ko meitene īsi pirms un pēc uzbrukuma teica apkārtējiem, vēsta "Daily Star".
Tāpat kā apģērbu modē, tā arī māju iekārtošanas dizainā ir gan pieticība, gan pārmērība, ekstravagance. Interesi raisījusi kādas īrei izliktas mājas iekštelpu dizains.
Kādā Čehijas dabas parkā bebri divu dienu laikā uzcēla dambi, ko vietējās varas iestādes plānoja un gatavojās būvēt kopš 2018. gada. Pateicoties šo dabas inženieru darbam, valsts ietaupījusi 1,2 miljonus dolāru jeb 30 miljonus Čehijas kronu, vēsta ārvalstu prese.
Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieces Ievas Kampānes dzīvesbiedrs Reinis ir pirmās grupas redzes invalīds un pārdzīvojis lielu emocionālu triecienu, tāpēc brīvdienās viņš apmeklē atbalsta grupu. Tajā Reinim ir iespēja izpaust savas pa nedēļu piedzīvotās emocijas.
57 gadus vecā Holivudas aktrise Nikola kidmena ir lieliskā formā. Kidmena pierāda, ka sieviete jebkurā vecumā ir jutekliska un pievilcīga. Tomēr ir viena problēma.
Līdz ar 10 procentu "airBaltic" akciju pārdošanu "Lufthansa" sāga ap nacionālo aviokompāniju un tās vadītāju Martinu Gausu nebūt nav beigusies. No maisa izlien jauni īleni.
Pagājušajā gada izskaņā, 17. decembrī, zinātnieki ziņoja, ka ir atklājuši jaunu, ļoti indīgu un bīstamu dzīvnieku, vēsta "Daily Star". Kas tas ir par bīstamo dzīvnieku un kur tas mīt?