D vitamīnam ir daudz lielāka nozīme veselības saglabāšanā, nekā vēl pirms kāda laika tika uzskatīts. To mūsu organisms ražo pats - ar ādas palīdzību, tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri - endokrīnu orgānu. Kā norāda farmaceiti, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības izturēšanā, tieši tādēļ D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.
2018. gada 16. februārī no plkst. 19.00 līdz rīta gaismai Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies 80. jubilejas karnevāls. Šī gada karnevāla nosaukums “Baltais caurums” - astrofiziķi uzskata, ka baltie caurumi izgrūž nezināmu matēriju, radot paralēlos visumus, kur ceļošana laikā un telpā kļūst iespējama. Karnevāls savā bezgalīgi apaļajā jubilejā pārtaps par portālu ceļojumiem vērienīgā mākslas un radošuma svētkos, padarot to par vienu no gada lielākajiem notikumiem.
Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka, sākoties intensīvai snigšanai, saskaņā ar normatīvajiem aktiem namu īpašniekiem vai to apsaimniekotājiem ir jānodrošina sniega un ledus notīrīšana no jumtiem un trotuāriem. Pretējā gadījumā ir iespējami sodi, bet, ja ir cietušie kājāmgājēji - pat tiesvedība.
Kā jau vairākus gadus ierasts, Latvijā un Rīgā, tāpat kā daudzās citās valstīs, janvārī risinās „ Sniega diena”. Pat tad, ja šodien, 21. janvārī īsts sniegs neuzsnigs, pasākums ar nosaukumu "Sniega diena" noritēs jebkurā gadījumā. Pašlaik norit pēdējie sagatavošanās darbi slēpošanas trasei ar mākslīgā sniega segumu, vēsta portāls riga.lv.
Katru sestdienas rītu radiostacijas Star FM ēterā ikviens labas, kvalitatīvas mūzikas baudītājs var klausīties Latvijā pirmo mūzikas straumēšanas topu DIGiTop100. Raidījuma ietvaros topa vadītājs Oskars Lepers sazinājās ar reperi Gati Irbi jeb projekta MESA dibinātāju.
Saistībā ar Kontinentālās hokeja līgas hokeja spēli, kas norisināsies 20.janvārī Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās pilsētas ielās.
Dabas aizsardzības pārvaldes Līgatnes dabas takas šovakar aicina visus interesentus uz vakara pārgājienu, lai pavadītu laiku svaigā gaisā pie dabas un iepazītu zvēru dzīvi tumsā.
Iestājoties īsti ziemīgiem laika apstākļiem, Dabas aizsardzības pārvalde sestdien, 20. janvārī aicina dabas draugus uz Slīteri, lai izglītojošā pasākumā mācītos atpazīt zvēru pēdas sniegā un dotos arī pārgājienā mežā un zināšanas nostiprinātu praksē.
23. janvārī plkst. 14.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3, Rīgā) norisināsies Latvijas boksa zvaigznes Maira Brieža un ukrainiešu boksera Oleksandra Usika publiskais treniņš.