Ārējie Nr.2

17:20
Pēc aktiera Imanta Skrastiņa nāves viņa sieva, dziedātāja Rita Trence Evijas Kalnbērzas materiālā "Rita Trence: Viņš bija dieva dāvana man" izdevumā "Privātā Dzīve" pastāstījusi par Skrastiņa pēdējām dienām.
 
13:43
22 gadus vecā aktrises Anastasijas Zavorotņukas meita Anna ieradās slimnīcā, lai apciemotu ar vēzi slimo māti, kas, pēc mediju, informācijas, ir ieslīgusi komā.
 
12:11
TV šova ”Saimnieks meklē sievu” uzņem īstus apgriezienus. Par sensāciju kļūst Vitālijs no Jaunpagasta, kurš līgavas uzņem ar draudzeni Lauru pie sāniem. Mīļotās meitenes klātbūtne gan viņam netraucē lakstoties ar citām, raksta "skaties.lv".
 
7:00
Gandrīz katram vismaz reizi dzīvē ir licies, ka viņam piemīt kāds pārdabisks spēks. Kā izrādās, katrai horoskopa zīmei piemīt kāda vairāk vai mazāk pārdabiska spēja, raksta "www.cluber.com.ua".
 
Vakar, 18:03
Šīs nedēļas sākumā Krievijas medijus pāršalca ziņa, ka aktrise Anastasija Zavorotņuka, kuru arī Latvijā plašāka publika iepazina pēc filmēšanās seriālā "Mana lieliskā aukle", nonākusi reanimācijā un cīnās par dzīvību. Viņas kolēģe Olga Prokofjeva medijiem sniegusi īsu komentāru.
 
Vakar, 12:02
Par ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas intriģējošāko saimnieku kļuvis Ilmārs no Alojas. Kā izrādās, Ilmārs nebūt nedzīvo saimniecībā, raksta "skaties.lv".
 
Vakar, 9:33
Komponists Raimonds Pauls pastāstīja, kāda ir viņa attieksme pret komponistu Igoru Krutoju.
 
Vakar, 7:00
Slavenais astrologs Pāvels Globa nosaucis piecas horoskopa zīmes, kurām šī gada pēdējie mēneši kļūs par "lūzuma punktiem" un pilnībā mainīs dzīvi.
 
15.sep
Viens no maršruta "Bauska-Rīga" autobusa pasažieriem atklāj, ka autobusa šoferis uzsāka kautiņu ar kādu vīrieti.
 
15.sep
Sieviete Ziepniekkalnā, veikalā MEGO, nopirksu salātus, kur starp pārtikas sastāvdaļām bijis arī kas neēdams.
 
15.sep
Ik pa laikam medijos parādās līdz šim nezināmi slavenās bulgāru gaišreģes Vangas pareģojumi, tostarp, nosauktas četras horoskopa zīmes, kurām Vanga esot solījusi pārmaiņas privātajā dzīvē vēl šogad, raksta "topnews.lv".
 
15.sep
Kā prognozē zinātnieki, straujo klimata izmaiņu dēļ pasaule varētu palikt bez banāniem, raksta "eg.ru".
 
15.sep
Krievu prfesors Fjodors Uglovs - viens no pasaules labākajiem ķirurgiem - spēja maksimāli pagarināt savu dzīvi. Pateicoties speciāli izstrādātai uztura sistēmai, viņš nodzīvoja līdz 103 gadu vecumam.
 
15.sep
Kāds vīrietis vērsies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), parādot, ka restorānā "Gan Bei" ieraudzījis peli.
 
14.sep
Šodien Madonas iedzīvotājus pārsteidzis virpuļviesulis, kas, pēc aculiecinieku teiktā, pa gaisu nesis koku zarus.
 
14.sep
14. septembrī pulksten 12.00 Rīgas 1. Meža kapu kapličā notiks atvadas no tautā mīlētā aktiera un dziedātāja Imanta Skrastiņa. Atvadu brīdī aicināts piedalīties ikviens aktiera talanta cienītājs. Imanta Skrastiņa ģimene ir pateicīga par atbalstu un līdzjūtību šajā smagajā brīdī.
 
13.sep
Ukraiņu dziedātaja Anna Sedokova pēc ilgas klusēšanas beidzot komentējusi romānu ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu, kurš ir precējies ar sievu Sanu un abiem ir mazs dēls, raksta "Starhit".
 
13.sep
Astrologs Kristaps Baņķis piektdien, 13.septembrī, iesaka būt uzmanīgiem.
 
13.sep
14. septembrī pulksten 12.00 Rīgas 1. Meža kapu kapličā notiks atvadas no tautā mīlētā aktiera un dziedātāja Imanta Skrastiņa. Atvadu brīdī aicināts piedalīties ikviens aktiera talanta cienītājs. Imanta Skrastiņa ģimene ir pateicīga par atbalstu un līdzjūtību šajā smagajā brīdī.
 
12.sep
Patlaban humorists Maksims Galkins kopā ar sievu Allu Pugačovu un abu bērniem Hariju un Elizabeti bauda siltumu Izraēlā. Internetā publicētas dažādas bildes no atpūtas, raksta "otkrito.lv".
 
12.sep
70 gadus vecā Krievijas zvaigzne Alla Pugačova savus sekotājus sociālajos tīklos pārsteigusi ar neparastu fotogrāfiju.
 
12.sep
Uz ”Saimnieks meklē sievu” filmēšanu Dikļos bija ieradusies bija arī pirmo sezonu leģenda Magone Burka, raksta "skaties.lv".