Ārējie Nr.2

0:30
Latvijas radošā inteliģence lūdz Dievu par talantīgās rakstnieces Noras Ikstenas dzīvību, raksta Inta Mengiša un Ligita Eglīte materiālā "Nora bija uz mūžīgās aiziešanas robežas" izdevumā "Kas jauns".
 
Vakar, 20:05
Ukrainas amatpersonas,citu valstu izlūkdienesti, žurnālisti un pat atsevišķi Latvijas iedzīvotāji zināja par gaidāmo Krievijas iebrukumu Ukrainā. Daudzi ir nesaprašanā, kāpēc par gaidāmo nelaimi netika brīdināti Ukrainas iedzīvotāji.
 
Vakar, 17:30
Tikai retais zina, ka karalienei Elizabetei ir oficiāla dubultniece, kura viņu aizvieto, kad tas ir nepieciešams.
 
Vakar, 11:14
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis savā uzrunā pieskārās vienam no šā brīža uztraucošākajiem jautājumiem - Krievijas ieņemtajai Zaporižjes atomelektrostcijai. Pēc prezidenta domām, gadījumā, ja šajā AES notiks katastrofa, cietīs daudzas valstis.
 
Vakar, 10:30
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalās ar prognozēm par pašreizējā karstuma viļņa ilgumu.
 
Vakar, 9:20
Vladimiram Putinam nav nekādu jautājumu par Krievijas armijai atvēlēto naudu, jo apmaiņā pret nozagto Aizsardzības ministrijas amatpersonas ir gatavas izpildīt jebkuru, pat "visnetīrāko" Krievijas prezidenta rīkojumu, teikts jaunā Alekseja Navaļnija komandas pētījumā, vēsta The Wall Street Journal.
 
Vakar, 8:07
Arī Latvijā ir sākta ziedojumu vākšana kaujas drona "Bayraktar" iegādei un dāvināšanai Ukrainai, liecina informācija portālā "Ziedot.lv".
 
Vakar, 7:00
Militārā policija atgādina, ka bruņoto spēku poligoni nav paredzēti sēņošanai, jo tās ir paaugstinātas bīstamības teritorijas, vēsta TV3 raidījums “900 sekundes”.
 
Vakar, 6:39
Otrdien karstuma dēļ spēkā būs sarkanais brīdinājums, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
Vakar, 4:30
Lai gan dziedātāja Liene Šomase publiski vairās atklāt, vai šobrīd ir attiecībās ar kādu cilvēku, viņa nav kautrējusies pastāstīt, ka reiz iepazīts puisis izrādījies krāpnieks.
 
Vakar, 2:00
Nesen Bekhemu ģimenē bija liels notikums - Deivida un Viktorijas vecākais dēls Bruklins, apprecēja aktrisi un modeli Nikolu Pelcu.
 
Vakar, 1:30
Lelde un Aivis Ceriņi STV Pirmā raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāj, kādas dāvanas viens otram dāvina. Lelde un Aivis kopā jau desmit gadus, audzina divus burvīgus bērnus un uzkrājuši lielu apdāvināšanas pieredzi.
 
Vakar, 0:30
Dagmāra Legante šobrīd ir redzama TV raidījumā “Kad viņas satiekas” kā viena vadītājām, taču agrāk viņa piedalījusies dažādos TV raidījumos.
 
15.aug
Humorists Maksims Galkins izrādījis villu Jūrmalā, kurā tagad dzīvo kopā ar Allu Pugačovu un bērniem. Kā vēsta "Postimees, 1928. gadā celtās villas "Marta" īre laulātajiem izmaksā 100 000 eiro mēnesī.
 
15.aug
Krievu humorists Maksims Galkins, kurš šovasar jau vairākkārt uzstājies Latvijā, pārsteidzis ar populāras latviešu dziesmas izpildījumu.
 
15.aug
Dina Zuzāne pēc šķiršanās no miljonāra Jāņa Zuzāna uz pasākumiem dodas šarmantu vīriešu pavadībā. "1188 play" raidījumā "Iečeko slavenību" Dina Zuzāne atklāj, kas ir šie vīrieši.
 
15.aug
Sākusies "Ugunsgrēka" filmēšana ar teju visiem iemīļotajiem tēliem un aktieriem. Arī aktrise Regīna Devīte, kas tēlo Zentiņas lomu, filmējas - ar jaunu frizūru un slaidu augumu. Viņai izdevies atbrīvoties no 10 kilogramiem, vēstīts Gitas Vīksnes rakstā "Leģendārais "Ugunsgrēks" atgriežas!" žurnālā "Privātā Dzīve".
 
15.aug
"Kas tas par idiotu pieņemts darbā Prezidenta birojā," nodomāja Ukrainas žurnālists Dmitrijs Gordons, pirmo reizi ieraugot Ukrainas prezidenta biroja vadītāja padomnieku Oleksiju Arestoviču. Šobrīd d. Gordons savas domas par Arestoviču ir kardināli mainījis.
 
15.aug
Kliedzieni no karavīriem, kuri tiek spīdzināti, pārpildītas kameras, necilvēcīgi apstākļi, iebiedēšanas un slepkavību režīms. Neēdama putra, nekādas komunikācijas ar ārpasauli un dienas, kas atzīmētas paštaisītā kalendārā, kas uzrakstīts uz tējas iepakojuma.
 
15.aug
Dziedātājs Filips Kirkorovs pirmo reizi nolēmis atklāt, kāpēc Allas Pugačova viņu pametusi, vēsta portāls "Teleprogramma".
 
15.aug
Princese Šarlote, prinča Viljama un Keitas Midltones meita, tiek dēvēta par "nešpetnāko" karaļnama pāra atvasi, ziņo "Mirror".
 
15.aug
Britnija Spīrsa sava bijušā vīra paziņojumu par viņas attiecībām ar pusaudžu zēniem Šonu Prestonu un Džeidenu Džeimsu nodēvēja par “sāpinošu”, ziņo portāls "Fox News".