Ārējie Nr.2

27.sep
Kāds no nule kā mobilizētajiem Krievijas armijas kareivjiem nofilmējis un ievietojis Tviter kontā video, kurā redzams, ka vairāki vīrieši cenšas glābt pēkšņi pakritušu līdzgaitnieku.
 
27.sep
Sasitas ziemas krājumu burkas, salūžu plaukti. Šāds skats vērojams raidījuma "Slavenības. Bez filtra" dalībnieces un dzejnieces Magones Burkas pagrabā. Dāma neizslēdz iespēju, ka viņas īpašumā "paviesojušies" zagļi.
 
27.sep
Šoruden apritēs gads kopš komponista Mārtiņa Brauna nāves. Viņa atratne Juta Laumas Lapsas materiālā "Brauna atraitne: Visu daru tā, kā vēlējās Mārtiņš" izdevumā "Privātā Dzīve" stāsta par komponista veselības likstām.
 
27.sep
Komponists Zigmars Liepiņš savā grāmatā "Mūzaīka" pieskaras arī pavisam privātiem dzīves momentiem - savai veselībai, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Savā grāmatā sadod sukas daudziem" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
27.sep
Rīdziniecei Margai ir nopietnas veselības problēmas, un pārvietošanās sagādā lielas grūtības. Līdz šim rīdziniece piedalījusies gandrīz visās pašvaldību, Saeimas un arī Eiroparlamenta vēlēšanās. Taču šoreiz situācija ir būtiski pasliktinājusies. Marga jau 49 gadu sirgst ar multiplo sklerozi, un pandēmijas laikā slimība saasinājusies, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
26.sep
Gāze, elektrība, granulas, briketes, principā jebkas, kas kalpo apkurei, šobrīd ir zelta vērtē, tostarp arī malka. Un cilvēki cenšas ekonomēt...kā nu var....Žurnālists Aidis Tomsons publicējis attēlu, kurā redzāms, kādu kurināmo iegādājies viņam kaimiņš....cilvēki, maigi sakot, ir pārsteigti....
 
26.sep
Pirms dažām dienām gūstekņu apmaiņas rezultātā Ukrainai izdevās atgūt Ukrainas aizstāvjus, viņu vidū arī azoviešus. Fotogrāfijas ar Mihailo Dianovu, kurās viņš uzņemts, cīnoties "Azovstaļ" un pēc gūsteķņu apmaiņu, aplidojušas visu pasauli.
 
26.sep
Aizvadītajā nedēļā Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņoja par daļēju mobilizāciju valstī. Tiesa, kamēr publiskajā telpā parādās arvien vairāk un vairāk viedokļu par to, ka šo mobilizāciju tikai uz papīra var nosaukt par daļēju, tikmēr Jaunā Rīgas teātra režisors Alvis Hermanis, kurš jau ne reizi vien publicējis viedokli par dažādām tēmām, izteicis savus novērojumus par esošo situāciju.
 
26.sep
Iemīļotie latviešu aktieri Gints Grāvelis un Andris Bulis sociālajā tīklā facebook publicējuši ierakstu, kurā vēsta par iespējām piedalīties dažāda veida privātos pasākumos.
 
26.sep
Aizvadītajā nedēļā izdevums "Latvijas Avīze" vēstīja, ka policija sākusi kriminālprocesu par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes mediķu atteikšanos vest uz slimnīcu sievieti, kura nokritusi pa kāpnēm un zaudējusi samaņu. Par skandalozo gadījumu izteikusies arī Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidente Ilze Aizsilniece.
 
26.sep
Nojaušot ko nelāgu, sociālā dienesta darbinieki lūdza Rīgas pašvaldības policiju apsekot četru bērnu ģimeni Imantā. Vecākiem ir problēmas ar alkohola lietošanu un agresiju. Diemžēl aizdomas apstiprinājās un visas četras atvases, uz kuru ķermeņiem bija redzamas fiziskas vardarbības pēdas, nonāca krīzes centrā, vēsta raidījums "Degpunktā".
 
26.sep
Mūziķa Ralfa Eilanda viedoklis par TV3 šovu "Dejo ar zvaigzni" uzspridzinājis soctīklus.
 
26.sep
Komponists Zigmars Liepiņš asus vārdus savā grāmatā "Mūzaīka" veltījis Maestro Raimondam Paulam, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Savā grāmatā sadod sukas daudziem" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
26.sep
Ja vien nebūtu pacēlis klausuli. Aptuveni šādi savu pašreizējo dzīvi raksturo Edgars, kurš septembra sākumā saņēma zvanu no kādas dāmas. Uzsāktā saruna drīz vien būtiski iedragāja vīrieša finansiālo stāvokli, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
25.sep
Slavenā amerikāņu aktrise Keita Vinsleta, kura šobrīd filmējās vēsturiskajā drāmā "Lī", no filmas uzņemšanas laukuma aizvesta uz slimnīcu, vēsta "Unian".
 
25.sep
15 gadus vecā Mikella Debina ar draugu bija devusies atpūsties uz pludmali. Patīkamo atpūtu izbojāja un jauniešus pamatīgi pārbiedēja kāds 52 gadus vecs vīrietis, ziņo "The Sun".
 
25.sep
Kristīne, kura pati ir skolotāja, vietnē "Facebook" publicē šokējošu vēsti - Liepājā sadurta skolotāja.
 
25.sep
Aktrise Demija Mūra šonedēļ sociālajā medijā "Instagram" ievietoja satriecošas fotogrāfijas peldkostīmā.
 
25.sep
Diplomātiskā dienesta darbiniece Astra Kurme un divdesmit piecu viņas kolēģi nosūtījuši vēstuli Ārlietu ministrijas Ētikas padomei un ministram Edgaram Rinkēvičam par ĀM parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas uzvedību, vēsta puaro.lv. 
 
25.sep
Rindas uz valsts apmaksātām un maksas konsultācijām pie speciālistiem svārstās no dažām dienām līdz pat mēnešiem ilgas gaidīšanas. Taču joprojām ir gana daudz pacienti, kas neuzskata par vajadzību paziņot, ka uz vizīti netiks, tādejādi liedzot citam ārsta konsultāciju.
 
25.sep
Pirms kāda laika Kaspara Kambalas sieva Olga viesojās pie mūziķa Andra Kiviča, un sniedza viņa raidījumam atklātu interviju.
 
25.sep
Oktobrī nokrišņu daudzums Latvijā varētu būt nedaudz virs normas, arī gaisa temperatūra prognozēta ap normu vai virs tās.