2.lapa
Treniņi ir maksimums pusotru stundu gari. Pa šo laiku organisms sasniedz pilnu slodzi. Pēc šī laika ķermenis vairs produktīvi neizstrādā vielas muskuļu attīstībai, bet gan nogurst. Parasti treniņiem pietiek ar stundu - 15 minūtes, lai iesildītos, pēc tam galvenā daļa, pārtraukums, atsildīšanās. Atsildīšanās ir nepieciešama obligāti: tā ir atbildīga par muskuļu elastīgumu un tā samazina muskuļu sāpes, kas pēc treniņiem ir tik labi pazīstama. Ja tie tiek labi izstaipīti, muskuļi kļūst elastīgāki, kustīgāki un ķermenis vieglāk panes sāpes, kas jūtamas pēc treniņiem.
Vienīgā prasība veiksmīgam sporta treniņam ir pareizi apavi. Nedrīkst doties uz āra nodarbībām kedās vai sandalēs. Nepieciešami labi apavi, labāk tādi, kuri nav domāti skriešanai, bet gan fitnesam, ar labu amortizāciju, ar stabilu papēdi. Šādi apavi ļaus pareizi izpildīt vingrojumus un nodrošinās pret traumām.
Viss pārējais - zīmolu t-krekli un bikses, dažādas dzērienu pudeles, dažādi apsēji ap galvu - tam ar sportu nav lielas saistības un ir atkarīgs tikai no rocības. Neviens jums neatņems kustības prieku, ja ieradīsieties uz treniņu ar mājas triko un vienkāršā t-kreklā. Mūsdienu pasaulē neviens uz to vairs neskatās.
Mēs katru dienu tērējam kalorijas vienkāršām kustībām - piecelies, apsēdies, pieliecies. Un, piekritīsiet, ka enerģiskam un sportiskam cilvēkam šādas kustības padodas daudz vieglāk. Jo cilvēks ir aktīvāks, jo efektīvāk tiek izmantota muskuļu masa. Un ilgi gaidītā tievēšana notiek tad, kad tu patērē vairāk kaloriju, nekā uzņem. Treniņi kā reiz ir īstais veids, kā patērēt tās vairāk. Un ar labu speciālistu, kurš tevi nepārslogos, ir iespējams izvēlēties vingrojumus gan apaļīgiem cilvēkiem, gan cilvēkiem, kuri cieš no dažādām kaitēm. Kustība ir dzīve!