Olga Rajecka zaudējusi trīs bērnus, gribējusi slīcināties

 
©F64 Photo Agency

Dziedātāja Olga Rajecka ir tik ļoti atklāts cilvēks, ka savu dzīvesstāstu uztic pat svešiniekam, kurš iemaldījies viņas mājā.

Varbūt ne vienmēr tā vajag, bet grāmatā tas nekādu apdraudējumu nerada. Kārļa Anitena tikko klajā nākusī grāmata «Mana svētku diena» ir kriminālromāns, kura darbība norisinās naktī no 23. uz 24. aprīli. Tātad – pēc nedēļas! «Olga, es tevi sargāšu – lai tas, kas notiek grāmatā, ar tevi nenotiktu!» grāmatas prezentācijā apsola grāmatas autors.

Divreiz mātes gaidībās komplikāciju dēļ zaudēti bērni (vienreiz – dvīņi), plīsušas olnīcas dēļ Čitas slimnīcā pavadītie trīs mēneši, pirmās jūtas (ar Normundu Puntuli) un pirmā lielā mīlestība (ar Aigaru Krēslu), pēc kuras visā nopietnībā prātots par noslīcināšanos, atzīšanās, ka šķiršanās no vīra Igora Miglinieka bijusi kļūda, stāsti par to, kā kopā ar vīramāti 90. gados ceptas kotletes lepnās kafejnīcas «Možums» vajadzībām un daudz kas cits – Olga Rajecka nekad nav bijusi noslēpumaina būtne, bet atklāsmes šajā grāmatā pārspēj visu cerēto un domāto. «Pieminēju tikai tos notikumus, kas manā dzīvē kaut ko nozīmē un ir tajā ieviesuši kādu pagriezienu,» »VZ« klāstīja Olga. «Grāmatā gribēju parādīt jaunajiem, kuriem liekas, ka dziedāt ir tik forši, viegli un superīgi, – lai izlasot viņi padomā, ka šis ceļš nav nemaz tik viegls un ir vērts padomāt, vai vispār to sākt, ja negrasies iet līdz galam.» Vai kaut kas grāmatā no Olgas dzīves pieslēpts? «Protams!» kā vienmēr atklāta ir Rajecka. «Gan sāpīgākās emocijas, gan... Nu nevar jau vienā grāmatā visu [dzīvi] izstāstīt! Lai katrs no šīs grāmatas paņem to, kas viņam der, lai vizualizē, kā tas varētu izskatīties.»