Otrdiena, 21.maijs

redeem Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

arrow_right_alt Vakara Ziņas

Atkailinās kārtējā "okartiste", kura imitē seksu ar geju

© Vakara Ziņas

Pagājis jau samērā ilgs laiks, kopš noslēdzies jauno talantu meklēšanas šovs «OKartes skatuve» un lielākā daļa tā dalībnieku grimuši aizmirstībā. Šajā ziņā meitenēm ir vienkāršāk: pateicoties sociālajiem tīkliem un uz vīriešu auditoriju orientētiem žurnāliem, TV radītajām zvaigznītēm (precīzāk – komētiņām) ir iespējams par sevi atgādināt, publicējot pikantas fotogrāfijas.

Sandija: sekss ziemā, kāpņu telpā

Pagājušajā nedēļā par savu eksistenci atgādināja «okartiste» Sandija Vīgante, kura sociālajos tīklos padalījās ar vairākām savām jaunajām bildēm. Vienā no tām Vigante pieticīgā tērpā pozē vannā, citā – kādā kāpņu telpā imitē seksu ar Sandri Mikudu, kurš, starp citu, ir dziedātāja Ainara Bumbiera mīļotais puisis. Vīgante jau pāris dienas vēlāk nožēloja šīs fotogrāfijas publicēšanu sociālajos tīklos un no saviem profiliem to dzēsa, toties Mikuda laikam ar to ļoti lepojas, jo viņa profilā tā joprojām bija apskatāma. Līdz ar to arī Vīganti var pieskaitīt pie tām «okartistēm», kuras pēc šova lielāku popularitāti izpelnījušās nevis ar muzicēšanu, bet miesas izrādīšanu. Tiesa, ar Sandiju tik traki nav – dažas viņas izpildītās dziesmiņas internetā var atrast: tembrāli mazliet izklausās pēc Lienes Šomases, tikai bez jebkādas «uguntiņas».

Lingita – erotikas skaistumkonkursā

Savukārt Lingitas Linas Bopulu dziesmas internetā gan varat nemeklēt: jau šova laikā dziedātāja Olga Rajecka ieteica vokāli vājākajai dalībniecei Lingitai vairs nedziedāt, bet pievērsties modeles karjerai, un šis padoms ir uzklausīts. Meitene pozēja žurnāla «Playboy» Latvijas izdevumam, bet rudenī devās uz Filipīnām piedalīties «Playboy» skaistumkonkursā. Tur piecpadsmit dalībnieču konkurencē Lingita izcīnīja piekto vietu un ieguva talantīgākās modeles titulu. Starp citām kailmodelēm Lingita varbūt arī ir talantīgākā, bet uz skatuves... No tās gan labāk tālāk.

Crystal – fotogrāfs esot piemānījis

Pērn vasarā varēja iepazīties ar fotogrāfa Aleksandra Sokolova un šova dalībnieces Crystal, kura sevi sauc arī par Kristīni Miljons, bet patiesībā ir Kristīne Zemture, sadarbības augļiem. Sākotnēji meitene pauda prieku par šo erotisko foto sesiju, bet gada izskaņa portāla «delfi.lv» izklaides sadaļā jaunā censone jau izteicās skeptiskāk. «Kad saņēmu fotogrāfijas, biju šokēta. Kur migliņa? Pilnīgi viss redzams. Turklāt Sokolovs vēl pauda savu neapmierinātību ar sesijas konceptuālo pusi, jo fotogrāfijās neesot nekā perversa un provokatīva, vien kailas krūtis,» žēlojās Crystal. «Nezināju, kā pateikt, ka nevēlos, lai fotogrāfijas vispār tiktu publicētas. Man tas bija par daudz. Jā, bildes ir skaistas, bet tās ir domātas mākslas galerijai, nevis internetam, lai radītu mākslīgu popularitāti. Sokolovu informēju par fotogrāfijām, kuras nevēlos publiskot, bet tiku ignorēta. (..) Par notikušo patiesībā ļoti pārdzīvoju.» Crystal atklāsmēs bija arī viedi vārdi: «Man vispirms sevi bija jāpierāda kā mūziķei un tikai tad jāpozē kailai, nevis otrādi» Tiesa, šo to viņa paveikusi arī mūzikas jomā: ir gan kopdarbs ar Rassell, gan bijušā drauga DJ Plastic viņai radīta dziesmiņa, gan vēl daži gabali. Potenciāls ir, bet ne pārāk dižs.

Brikouska – gatava darīt jebko

Pašpasludinātā seksbumba Liene Brikouska pēc ātrās izsviešanas no šova «OKartes skatuve» tā pirmajā sezonā ne mirkli nav ļāvusi cilvēkiem no sevis atpūsties, nākot klajā ar dažādiem paziņojumiem vai jauniem foto, kuros demonstrē tetovējumus vai citus jaukumus. Pērn ekshibicionistes centieni beidzot tika pamanīti un Lee kailfoto nonāca žurnālā «Klubs». Ik pa laikam Brikouska «piedraud» darīt lielas lietas mūzikas jomā, un pērn tika prezentēts Andra Kiviča viņai sarakstītās dziesmas «Kailums» klips. Arī tur daudz papliku rumpju, daudz cigarešu un norādes uz seksu. Ja kāds to vēlas apskatīt, internetā meklējiet Lee Brikowskey – tā sevi tur pieteikusi Brikouska.