Laikapstākļu gūstā

9:09
Sestdienas rītā Latvijas lielākajā daļā mākoņainas debesis, vietām īslaicīgi līst, vairāk nokrišņu ir Daugavpils pusē, liecina meteoroloģiskā informācija. Pūš lēns dienvidu un rietumu vējš, vietām valda bezvējš.
 
Vakar, 16:14
Sestdien Latvijā gaidāms daļēji mākoņains laiks un daudzviet īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
21.okt
Līdz sestdienai, 24.oktobrim, laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ bieži gaidāms lietus un stiprs vējš, bet gaiss būs rudenīgi silts, prognozē sinoptiķi.
 
20.okt
Tuvākajās dienās Latvijā gaidāms silts un lietains laiks, nedēļas nogalē kļūs nedaudz vēsāks un sausāks, savukārt nākamajā nedēļā būs maz nokrišņu un vidējā gaisa temperatūra gaidāma divus trīs grādus virs normas, liecina Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra informācija.
 
19.okt
Naktī uz otrdienu Vidzemes piekrastē vēl gaidāmas rietumu, ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 20 metriem sekundē, dienā Latvijā pūtīs lēns līdz mērens rietumu vējš, kas otrdienas vakarā pāries dienvidu vējā, prognozē sinoptiķi.
 
19.okt
Pirmdienas rītā vietām Vidzemē snieg stipri un izveidojusies sniega sega - pirmo reizi šoruden Latvijā. Par to liecina arī sociālajos tķlos publicētie attēli.
 
19.okt
Pirmdienas rītā daudzviet Latvijā ir īslaicīgs lietus, sniegs un krusa, vietām Vidzemē snieg stipri un izveidojusies sniega sega - pirmo reizi šoruden Latvijā, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
18.okt
LTV laika ziņu korespondents Toms Bricis soctīklos dalījies ar video, kurā redzams, ka šodien Latgalē kopā ar lietu novērotas arī pirmās sniegpārslas.
 
17.okt
Sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu vietām Latvijā, kur skaidras debesis, gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-3 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
17.okt
Kā norāda dabas vērotājs Vilis Bukšs, oktobra vidū laiks kļūs vēsāks, vējaināks un būs vairāk īslaicīgu nokrišņu.
 
17.okt
Sestdien daudzviet Latvijā vismaz kādu brīdi spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
16.okt
Sestdien naktī un no rīta daudzviet Latvijā, kur būs izklīduši mākoņi, gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-4 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
16.okt
Meteorologs Jānis Trallis mirkoblogošanas vietnē Twitter atklājis, kad Latvijā varēs baudīt zelta rudeni.
 
16.okt
Pēc vairākām aukstām diennaktīm Latvijā atgriezīsies siltāks gaiss - temperatūras paaugstināšanās gaidāma no nākamās nedēļas vidus, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes. 
 
16.okt
Piektdien Latvijā mākoņu kļūs mazāk un uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
15.okt
Piektdien Latvijā starp mākoņiem uzspīdēs saule un daudzviet gaidāms neliels īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
15.okt
Ceturtdienas rītā Latvijas lielākajā daļā turpinās lietus, pārsvarā neliels vai smidzinošs, vairāk nokrišņu ir Vidzemē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
14.okt
Līdz ceturtdienas rītam valsts lielākajā daļā turpināsies lietus, daudzviet līs stipri, prognozē sinoptiķi.
 
14.okt
Pēc trešdienas un ceturtdienas lietavām Latvijā būs sausāks un aukstāks laiks, dažos rītos gaidāms sals līdz sešiem grādiem, liecina sinoptiķu prognozes. 
 
13.okt
Trešdien Latvijā ziemeļaustrumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 10-15 metriem sekundē, Kurzemē gaidāmas brāzmas līdz pat 19 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.