Laikapstākļu gūstā

17:00
Svētdien Latvijā būtiski pastiprināsies vējš, kļūs vēsāks un daudzviet līs, prognozē sinoptiķi.
 
13:50
Pēc vairākām pamatīgi karstajām šīs nedēļas dienām, atsevišķos valsts reģionos nedēļas izskaņā sagaidīts arī pērkona negaiss. Tiesa, piemēram, iedzīvotāji Daugavpils pusē bijuši pārsteigti par tā laikā novērotajiem brangajiem krusas graudiem.
 
13:17
Lai gan šonedēļ varējām izbaudīt īsti vasarīgus laikapstākļus, prognozes liecina, ka šī mēneša karstākā diena jau ir aiz muguras. Tiesa, laika zīmju vērotājs V.Bukšs mierina un izsaka prognozes par to, kādus laikapstākļus sagaidīsim vasarā, kā arī Līgo un Jāņu dienā.
 
7:01
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē Latvijā gaidāms vēss un lietains laiks.
 
Vakar, 18:10
Šogad vasarīgais laiks maija otrajā jau aizsāka kopumā siltu, pērkoņainu un ar nokrišņiem bagātu vasaru tās otrajā pusē, secina laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā vasaras prognozē.
 
Vakar, 9:08
Turpmākajās dienās Latvijā brīžiem līs un reizēm pūtīs brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 8:15
Piektdien vēl daudzviet Latvijā uzlīs, no rietumiem mākoņu kļūs mazāk un dienas otrajā pusē īslaicīgs lietus gaidāms galvenokārt tikai vietām Austrumlatvijā, prognozē sinoptiķi.
 
23.mai
Ceturtdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā ir no +12..+14 grādiem Kurzemes ziemeļrietumu krastā līdz +25..+27 grādiem daudzviet Zemgalē, Vidzemē un Latgalē, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
23.mai
Ceturtdien Latvijā, izņemot piekrasti, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +24..+28 grādiem, un tik silts laiks šomēnes būs pēdējo reizi, prognozē sinoptiķi.
 
22.mai
Ceturtdien Latvijas piekrastē pazemināsies gaisa temperatūra, bet pārējā valstī, saulei sasildot gaisu, vietām gaidāms lietus un pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
22.mai
Tuvākajās dienās gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies, svētdien tā vairs nepārsniegs +11..+16 grādus, brīžiem gaidāms lietus, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
22.mai
Trešdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem, kas vietām atnesīs lietu un pērkona negaisu, prognozē sinoptiķi.
 
21.mai
Otrdienas pēcpusdienā Latvijā gaiss sakarsīs līdz +26..+30 grādiem, nedaudz vēsāk būs dažviet piekrastē, prognozē sinoptiķi.
 
21.mai
Iepriekšējās divas vasaras bija diametrāli pretējas – cik 2017. gadā tā bija auksta un lietaina, tik pērn – karsta un sausa. Par to, kāda tā varētu būt šogad, prognozes ir visai atšķirīgas. Vairākums Eiropas meteoroloģijas dienestu sliecas par labu saulainai un karstai vasarai, paredzot pazeminātu Atlantijas ciklonu aktivitāti Ziemeļeiropā.
 
20.mai
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā gaidāma gaisa temperatūras pazemināšanās, prognozē sinoptiķi.
 
20.mai
Pirmdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums, vietām īslaicīgi līs, iespējams arī pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
19.mai
Pirmdien Latvijā saglabāsies karsts laiks, būs vairāk mākoņu un lielāks vējš, vietām arī īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
19.mai
Svētdienas saullēktā gaisa temperatūra Latvijā bija no +6 grādiem Zilupes apkaimē līdz +16 grādiem Rīgas centrā un vietām Kurzemē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Sagaidāms, ka jau deviņos rītā gaiss daudzviet sasils līdz +20 grādiem. Pūš neliels austrumu, dienvidaustrumu vējš. Laiks ir saulains, debesis klāj plāni mākoņi, lielāki mākoņi saglabājas vietām Kurzemē, nav ievērojamu nokrišņu.
 
18.mai
Svētdien, 19.maijā, gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies par grādu vai diviem augstāk nekā sestdien, prognozē sinoptiķi.
 
18.mai
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē gaidāms ļoti silts laiks.