Laikapstākļu gūstā

17:22
Piektdien būs pārsvarā sauss laiks, bet gaiss iesils līdz 24 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
14:54
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) brīdina par pēcpusdienā un vakrā gaidāmajiem laikapstākļiem.
 
7:29
Ceturtdien dienas pirmajā pusē Kurzemē, bet pēcpusdien un vakarā jau daudzviet Latvijā gaidāmas lietusgāzes, vietām pērkona negaiss ar stipru lietu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
Vakar, 19:00
Ceturtdien Latvijā gaidāms pārsvarā mākoņains un lietains laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
 
Vakar, 17:10
Jūnija vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +18,1°C, kas ir 3,3°C virs mēneša normas. Šis ir otrais jūnijs pēc kārtas, kura vidējā gaisa temperatūra Latvijā ir augstāka par +18°C, un kopā ar 1999. gada jūniju šī gada jūnijs ir 2. siltākais novērojumu vēsturē (kopš 1924. gada), atpaliekot vien no pērnā jūnija, kad vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +18,6°C.
 
Vakar, 16:13
Lai gan jūnija izskaņā daba mūs lutināja ar īpaši siltu laiku, jūlijs sācies visai vēsi. Tiesa, laika zīmju vērotājs V.Bukšs prognozē, ka karstais laiks, iespējams, šomēnes atgriezīsies.
 
30.jun
Lai gan jūlijā varējām baudīt patiešām karstas dienas, tomēr prognozes, kas pieejamas par laikapstākļiem turpmāko nedēļu laikā liecina, ka gaidāma tipiskā Latvijas vasara.
 
30.jun
Tuvākajās dienās ūdens līmenis Latvijas upēs nokrišņu ietekmē paaugstināsies ar intensitāti līdz 25 centimetriem (cm) diennaktī, vietām straujāk, bet ūdens temperatūra upēs pakāpeniski pazemināsies, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).
 
30.jun
Meteorologs Toms Bricis sociālajā tīklā facebook informē, ka nedēļas sākumā Alojā novēroti neparasti virpuļojoši mākoņi.
 
30.jun
Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa uzliesmojumu Austrālijas otrajā lielākajā pilsētā Melburnā, tiks noslēgti vairāk nekā 30 rajoni pilsētas ziemeļos un rietumos.
 
30.jun
Trešdien Latvijā gaidāmas īslaicīgas lietusgāzes un atsevišķos rajonos pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
30.jun
Saistībā ar ekstremālām lietavām Latvijā arvien spēkā ir sarkanais brīdinājums, jo tuvāko stundu laikā Latvijas centrālajos rajonos gaidāms pērkona negaiss ar krasām vēja brāzmām, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
30.jun
Glābēji jau saņēmuši 20 izsaukumus par stiprā lietus un vēja postījumiem Rīgā, lai gan sešas automašīnas jau cietušas nolūzušu koku dēļ, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvi Agritu Vītolu.
 
30.jun
Šodien Latvijā būs mākoņains laiks, brīžiem skaidrosies, bet intensīvā līšana pamazām mitēsies pēcpusdienā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
30.jun
Otrdienas rītā elektroapgāde traucēta apmēram 4300 AS "Sadales tīkls" klientiem Bauskā.
 
29.jun
Pirmdienas vakarā pamatīgas lietusgāzes piedzīvotas Rūjienā.
 
29.jun
Pēc jaunākajiem aprēķiniem Latvijas centrālajos rajonos naktī un priekšpusdienā gaidāmas ekstremālas lietavas - spēkā sarkanais brīdinājums, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
29.jun
Otrdien Latvijā gaidāmas intensīvas lietusgāzes un pērkona negaiss, kas var izraisīt pat lokālus plūdus, sociālajā tīklā facebook norāda meteorologs Toms Bricis.
 
29.jun
Otrdien Latvijā gaidāmas intensīvas lietusgāzes, pērkona negaiss un krusa, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
29.jun
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) brīdina par laikapstākļiem, kas gaidāmi Latvijas austrumu daļā.