Laikapstākļu gūstā

7:15
Ceturtdien Latvijā būs sauss un visai saulains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 18:52
Trešdienas pēcpusdienā visā Latvijā pastiprinās ziemeļrietumu vējš, tā ātrums brāzmās Vidzemes piekrastē sasniedzis 21 metru sekundē, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
Vakar, 8:30
Arktiskās gaisa masas, kas Latvijā sāks ieplūst trešdienas pēcpusdienā, Latviju atstās šīs nedēļas beigās, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 7:15
Trešdienas pēcpusdienā un vakarā Latvijā rietumu, ziemeļrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 15-20 metriem sekundē, vēl nedaudz lielākas brāzmas gaidāmas vietām piekrastē, prognozē sinoptiķi.
 
19.feb
Otrdien vismaz 11 novērojumu stacijās labots 19.februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
19.feb
Trešdien Latvijā brīžiem līs, dienā arī īslaicīgi snigs, prognozē sinoptiķi.
 
19.feb
Otrdien vēlā pēcpusdienā Kurzemē gaidāms lietus, vakarā uzlīs arī valsts centrālajā daļā, prognozē sinoptiķi.
 
18.feb
Otrdien Latvijā debesis pārsvarā klās mākoņi, vietām gaidāma dūmaka un smidzinošs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
18.feb
Pirmdien Latvijas lielākajā daļā spīdēs saule, bet daudzviet Kurzemē un vietām valsts centrālajos novados debesis būs mākoņainas, prognozē sinoptiķi.
 
17.feb
Svētdien septiņās novērojumu stacijās pārspēts 17.februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
 
17.feb
Naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz 0..-7 grādiem, Vidzemē un Latgalē gaidāms sals līdz -10 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
17.feb
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter raksta, ka pašreizējās prognozes vēsta, ka nākamnedēļ aukstums Latvijā varētu atgriezties.
 
17.feb
Sinoptiķis Jānis Trallis vakar mikroblogošanas vietnē Twitter dalījās ar satelītattēlu, kurā redzams, cik sniegota ir Latvija un mūsu ziemeļu kaimiņi Igaunija.
 
17.feb
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) informē, ka arī svētdien gaidāma saulaina un pavasarīga diena.
 
16.feb
Naktī uz svētdienu Latviju no ziemeļrietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ debesis apmāksies un daudzviet uzpilinās lietus, prognozē sinoptiķi.
 
16.feb
Sestdien visās Latvijas meteoroloģisko novērojumu stacijās, izņemot Liepāju un Ventspili, pārspēts 16.februāra siltuma rekords, 11 stacijās - arī mēneša otrās dekādes rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
16.feb
Sestdien Kolkā termometra stabiņš pārsniedzis +13 grādus, un tik silts laiks tik agri gadā Latvijā reģistrēts pirmo reizi, liecina jaunākie dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
16.feb
Sestdien, 16.februārī, Latvijā krituši šīs dienas siltuma rekordi. Jau pirms dienas vidus Kolkā un Mērsragā gaisa temperatūra pakāpās līdz +10 grādiem. Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs prognozē, vai gaidāms arī silts šī gada vasaras sākums.
 
16.feb
Sestdien Kolkā ar +12 grādiem pārspēts ne tikai visas valsts 16.februāra, bet arī mēneša otrās dekādes maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
16.feb
Sestdien jau pirms dienas vidus Kolkā un Mērsragā gaisa temperatūra pakāpās līdz +10 grādiem, pārspējot visas valsts 16.februāra siltuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.