Satiksme

19.jun
Igaunijas autobusu pārvadājumu uzņēmums Lux Express šodien atklāja reisus no Rīgas uz Daugavpili un atpakaļ par divreiz zemākām cenām, nekā prasa Latvijas firmas Nordeka un Daugavpils autobusu parks.
 
18.jun
Atjaunota avārijas dēļ ierobežotā satiksme uz Daugavpils šosejas starp Aizkraukli un Koknesi, informē VAS "Latvijas valsts ceļi".
 
18.jun
Policija lūdz atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika 2019.gada 14.jūnijā Daugavpilī, 18.novembra ielā pretī ēkai Nr. 316A, kur ap plkst. 7:20 nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu a/m, uzbrauca jaunietim, kurš šķērsoja ielu pa gājēju pāreju, braucot ar velosipēdu "DHS-SILVER".
 
17.jun
Pēc vilciena Rīga-Lielvārde sadursmes ar automašīnu vilcieni šajā līnijā atsāks kursēt ap plkst.21, pastāstīja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Egons Ālers.
 
17.jun
Saistībā ar būvdarbiem no 16. jūnija līdz 19. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, pie ēkas Lāčplēša ielā 25.
 
16.jun
Rīgas domes Satiksmes departamenta nolīgtie būvnieki joprojām nav atsākuši būvdarbus uz Augusta Deglava tilta.
 
16.jun
Saistībā ar siltumtīklu pārbūves darbiem no šodienas līdz 1.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas posmā no Matīsa ielas līdz Alauksta ielai, informēja Rīgas domē.
 
13.jun
Ceturtdienas vakarā Rīgu sasniedza spēcīgs negaiss, kas daudzviet atnesa krusu, bet lietavas appludināja Rīgas ielas.
 
13.jun
Uzsākoties aktīviem remontdarbiem uz Jūrmalas šosejas, 13. jūnijā tur tiek ieviestas būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas un līdz 2020. gada rudenim satiksme starp Jūrmalu un Rīgu notiks pa vienu brauktuvi un divām joslām katrā virzienā. Paredzams, ka siltajās vasaras dienās un brīvdienās satiksme šajā posmā būs palēnināta, tāpēc aicinām nokļūšanai uz Jūrmalu no Rīgas un no Rīgas uz Jūrmalu izmantot vilcienu. Savukārt autovadītājus, kas dosies uz Jūrmalu ar auto, aicinām izmantot iespējas iegādāties caurlaides attālināti. Par plānotajām izmaiņām šodien preses konferencē tika informēti mediju pārstāvji.
 
12.jun
Uz autoceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Mūrniekiem līdz Preiļiem tiek veikti būvdarbu laikā konstatēto defektu labošanas darbi, informēja VAS "Latvijas valsts ceļi".
 
12.jun
Eksperimentējot Rīgas ielas turpmāk tiks laistītas arī diennakts karstākajās stundās, nevis tikai pa nakti, kā tas bijis līdz šim, šodien Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejā pastāstīja Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs.
 
12.jun
Par satiksmi atbildīgo Lietuvas, Latvijas un Polijas ministru sapulcēšanās 10. jūnijā Mažeiķos piešķir ticamību tam, ka Lietuva tiešām atjaunos 2008. gadā izjauktās sliedes starp Mažeiķiem un Latvijas robežu.
 
11.jun
Nokritušu koku dēļ, iespējami nebūtiski kavējumi vilcienu maršrutos līdz Slokai un Jaunķemeriem, informēja "Pasažieru vilciena" pārstāvis Egons Ālers.
 
10.jun
Ņemot vērā tuvākajās dienās gaidāmos atpūtai pludmalē piemērotos laika apstākļus, AS “Pasažieru vilciens" 11.,12. un 13. jūnijā norīkos 16 papildu vilcienus maršrutā Rīga-Dubulti-Rīga. Papildu vilcieni kursēs arī no Rīgas uz Carnikavu un Vecāķiem.
 
10.jun
Daudzviet valsts autoceļu tīklā turpinās ceļu būvdarbi. Rīta stundās palēnināta satiksme ierobežojumu dēļ ir iespējama uz Jūrmalas šosejas, kā arī Jelgavā un tās apkaimē. Visvairāk ierobežojumu ir abpus Pāvilostai, kur ir astoņi pagaidu luksoforu posmi, informēja "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
10.jun
Saistībā ar izbūves darbiem no šodienas līdz 2020.gada 15.janvārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kārļa Ulmaņa gatvē, posmā no Beberbeķu ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai.
 
10.jun
Daudzviet valsts autoceļu tīklā turpinās ceļu būvdarbi, tādēļ rīta stundās palēnināta satiksme ierobežojumu dēļ ir iespējama uz Jūrmalas šosejas, kā arī Jelgavā un tās apkaimē, bet visvairāk ierobežojumu ir abpus Pāvilostai, kur ieviesti astoņi pagaidu luksoforu posmi, informēja valsts uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
9.jun
Šodien stājas spēkā vilcienu kustības vasaras sezonas saraksts, kurā iekļauti papildvilcieni Jūrmalas un Saulkrastu virzienā, informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte.
 
9.jun
No šodienas pie fotoradara uz Jūrmalas šosejas ir samazināts atļautais braukšanas ātrums, atgādina Valsts policija.
 
7.jun
Piektdienas pēcpusdienā Rīgā, uz Daugavgrīvas šosejas, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietuši divi cilvēki.