Satiksme

Vakar, 20:04
Autovadītāji tiek aicināti pirmdienas rītā apbraukt 11.novembra krastmalu, izvēloties citus maršrutus, jo satiksme krastmalā tiks atjaunota tikai ap plkst.15, informē Rīgas dome.
 
18.aug
Šodien no plkst. 14:00 līdz aptuveni plkst. 15:00 saistībā ar seno spēkratu izstādi Kalpaka bulvārī, būs izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos.
 
18.aug
“Rīgas satiksme" atgādina, ka iedzīvotāji un pilsētas viesi 18. un 19. augustā sabiedrisko transportu (autobuss, tramvajs, trolejbuss, minibuss) varēs izmantot bez maksas, izņemot ekspresbusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju. Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 18. un 19. augustā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes autostāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama - tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.
 
17.aug
Sakarā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 22.augusta līdz 24.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielā, 50 metru garā posmā no Brīvības ielas un Matīsa ielā , 50 metru garā posmā no Brīvības ielas.
 
17.aug
Šopēcpusdien Rīgas centrā, Merķeļa ielā, iepretim Vērmanes dārzam, notikusi divu "Rīgas satiksmes" autobusu un vieglās automašīnas sadursme, kuras rezultātā vieglais auto iespiests starp abiem autobusiem.
 
17.aug
Šopēcpusdien Rīgas centrā stāvēšanai novietots kravas mikroautobuss uzripoja uz ceļa un ietriecās pa Marijas ielu braucošā trolejbusā, novēroja aģentūra LETA.
 
17.aug
Svētdien 19. augustā laikā no plkst. 10:30 līdz plkst. 18:00 Olaines un Mārupes novados notiks Latvijas velo svētku sacensības.
 
17.aug
Saistībā ar "Rīga Retro 2018" ikgadējo parādes braucienu 18.augustā pa maršrutu: Rīgas Motormuzejs-Sergeja Eizenšteina iela - Šmerļa iela - Brīvības gatve - Brīvības iela - Kalpaka bulvāris, no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kalpaka bulvāra posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Elizabetes ielai.
 
16.aug
7.augustā no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tērbatas ielā, ziņo RD.
 
16.aug
Šovakar Rīgas centrā, Raiņa bulvārī, netālu no Stacijas laukuma, 30.maršruta autobuss "Mercedes Benz" sadūries ar automašīnu "Range Rover".
 
16.aug
No 17.augusta plkst. 15.00 līdz 18.augusta plkst. 8.00 ierobežos satiksmi ''Prāta vētras'' koncerta laikā, ziņo Rīgas dome.
 
16.aug
Gatavojoties Rīgas svētkiem, no šodienas plkst.5 līdz 20.augusta plkst.15 tiks slēgta transportlīdzekļu, kā arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.
 
15.aug
Jau šodien stājas pirmie satiksmes ierobežojumi 11.novembra krastmalā, kas noteikti saistībā ar nedēļas nogalē gaidāmajiem Rīgas svētku pasākumiem.
 
14.aug
Rīgas svētku laikā tiks būtiski ierobežota satiksme pilsētas centra ielās. Jau no 16. augusta plkst. 5.00 līdz 20. augusta plkst. 15.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai (arī velorikšas, elektromobiļi un zirgu pajūgi).
 
13.aug
Saistībā ar sabiedriskā transporta pieturvietas "Ģertrūdes iela" remontdarbiem no šodienas līdz 19.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielā, pie sabiedriskā transporta pieturvietas "Ģertrūdes iela" virzienā uz pilsētas centru, informē Rīgas domē.
 
12.aug
"Rīgas satiksme" informē, ka svētdien, 12.augustā saistībā ar Triatlona federācijas rīkotām sacensībām no sabiedriskā transporta kustības sākuma līdz aptuveni plkst. 17.00 tiks slēgta kustība Mūkusalas ielā no Bieķensalas ielas virzienā uz Akmens tiltu un pa nobrauktuvi no Akmens tilta uz Mūkusalas ielu līdz Akmeņu ielai, kā rezultātā tiks veiktas vairākas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
10.aug
Saistībā ar triatlona sacensību "Rīgas Triatlons 2018" - Eiropas Junioru kausa izcīņas sprinta distancē rīkošanu vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.
 
10.aug
Saistībā ar nokritušo koku Priedaines stacijas apkaimē traucētā elektrovilcienu satiksme ir atjaunota, sacīja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Egons Ālers.
 
10.aug
Sestdien 11. augustā Salacgrīvas svētku laikā īslaicīgi no plkst. 9:30 līdz plkst. 9:40 un no plkst. 17:00 līdz plkst. 17:10 tiks slēgta satiksme uz Tallinas šosejas (A1) uz tilta pār Salacu Salacgrīvā.
 
9.aug
Saistībā ar seguma ieklāšanas darbiem tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elijas ielā no 11. augusta plkst. 8.00 līdz 12. augusta plkst. 8.00, posmā no Turgeņeva ielas līdz Puškina ielai.