Satiksme

11:00
Ceļu satiksmes pārkāpumu uzskaites punktu sistēmā ieviestas izmaiņas, kas primāri vērstas uz sastrēgumu samazināšanu Rīgā. Soda punkti tagad tiek piešķirti gan par telefona un citu viedierīču lietošanu braukšanas laikā, gan iebraukšanu nobloķētā krustojumā.
 
7:15
Trešdien Latvijā oficiālā vizītē ieradīsies Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis ar kundzi Olenu Zelensku, informēja Latvijas Valsts prezidenta kancelejā.
 
Vakar, 17:51
Šodien Vidzemes šosejas 92,5. kilometrā tika svinīgi atklāts valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) (A2) pārbūvētais posms pie Bērzkroga (88,1.-95,2.km). Būvdarbi šajā Vidzemes šosejas posmā tika uzsākti 2018. gada augustā. Tos veica Igaunijas uzņēmums AS Trev-2 Grupp par līgumcenu 10,5 milj. EUR (ar PVN). Būvdarbu ietvaros tika reciklēts vecais segums 15 centimetru biezumā, atkūdroti 17 000 kubikmetru grunts, aizbērts purvs ar salizturīgo smilti 19 000 kubikmetru apjomā, izbūvēts pusmetru biezs drenējošais slānis, jaunu šķembu kārta un ieklātas trīs asfalta kārtas. Tāpat nomainītas vecās un izbūvētas jaunas caurtekas, no tām četras lielizmēra. Bērzkroga teritorijā tika izbūvēts jauns apgaismojums.
 
Vakar, 11:09
Lai skaidrotu sabiedrībai OCTA un tehniskās apskates savlaicīgas veikšanas nepieciešamību, kā arī mazinātu to autovadītāju skaitu, kas neiegādājas OCTA vai neveic transportlīdzekļa tehnisko apskati, laika posmā no 14.oktobra līdz 11.novembrim Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB), sadarbībā ar CSDD un Valsts policiju, īsteno sociālu kampaņu. Kampaņas laikā vairāki fotoradari visā Latvijā veiks OCTA un tehniskās apskates kontroli ārpuskārtas režīmā - t.i. neatkarīgi no transportlīdzekļu braukšanas ātruma.
 
Vakar, 7:15
Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska vizītes laikā vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme, informēja Rīgas domē.
 
14.okt
Saistībā ar Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska ar kundzi un pavadošo delegāciju oficiālo vizīti Latvijā vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.
 
14.okt
Pirmdienas, 14.oktobra agrā rītā, Rīgā stipri lija. Pēc lietusgāzēm cilvēki sociālajos tīklos publicējuši foto un video no applūdušajām galvaspilsētas ielām.
 
14.okt
Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana "par tīra gaisa nodrošināšanu Rīgā".
 
12.okt
Plānojot brīvdienās baudīt rudeni Siguldas pusē, jārēķinās, ka joprojām turpinās būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei un satiksme tur var būt palēnināta.
 
11.okt
Sociālajos tīklos publicēts video, ko uzņēmis kāds aculiecinieks, kurā redzams, kā kāds BMW markas autovadītājs cenšas pakustēties uz priekšu, lai gan kreisā aizmugurējā riteņa vienkārši nav!
 
11.okt
Piektdien, 11.oktobrī, ap plkst. 9:30 Valmierā, Rīgas ielā 50, kāds vīrietis ar automašīnu "Cadillac Escalade" nenoskaidrota iemesla dēļ turpināja kustību ārpus stāvlaukuma robežām pa zaļo zonu. Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne sniegusi sīkāku komentāru par notikušo.
 
11.okt
Zelta rudens skatu tīkotājiem un pārējiem, kuri šajā nedēļas nogalē ar autotransportu brauks uz Siguldas pusi, jārēķinās ar palēninātu satiksmi, brīdina VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
7.okt
Pirmdien Ganību dambī Rīgā aizdegusies kāda vieglā automašīna, ziņojis "Degpunktā" reportieris.
 
7.okt
Turpinoties ceļu remontdarbiem, autobraucējus vairākos ceļu posmos gan Rīgā, gan reģionos aicina rēķināties ar palēninātu satiksmi, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
5.okt
Saskaņā ar meteorologu datiem jau šīs nedēļas nogalē naktīs vietām temperatūra var pazemināties zem nulles, iespējams arī slapjš sniegs, tāpēc ceļi var apledot. Sākot ar nakti uz sestdienu slapjš sniegs gaidāms vietām Vidzemē un Latgalē. Mainīgajos laika apstākļos aicinām autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu.
 
4.okt
Trešdien, 2. oktobrī, ap plkst. 23:00 Valsts policijas Madonas iecirknī tika saņemta informācija par kādu teju 80 gadus vecu, bezvēsts pazudušu sirmgalvi, kurš trešdienas vakarā ar automašīnu izbrauca no dzīvesvietas Ļaudonas pagastā un devās nezināmā virzienā.
 
4.okt
No decembra vilcieni vairs neapstāsies stacijās "Dendrārijs", "Ozolsala", "Baltezers", "Silciems", "Bāle", "Brenguļi", "Seda" un "Saule", kurās vidēji viena vilciena reisā tiek apkalpoti 0,2 līdz 2,6 pasažieri, šodien nolēma Sabiedriskā transporta padome.
 
4.okt
Ceturtdien, 3. oktobrī, uz šosejas, kas savieno Rīgu ar Jaunmārupi, noticis smags incidents.
 
3.okt
Pašlaik Rīgā ir atjaunota 3., 7. un 9.maršruta tramvaju kustība virzienā uz Doli, informē SIA "Rīgas satiksme".
 
2.okt
Saistībā ar remonta darbiem no 3.oktobra plkst. 8.00 līdz 17.oktobra plkst. 22.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielā, posmā no Ernesta Birznieka Upīša ielas līdz Satekles ielai.