Satiksme

3.dec
Turpmāk automobiļiem, kuri būs aprīkoti ar neatbilstošām riepām, tiks liegta dalība ceļu satiksmē, anulējot tehniskās apskates uzlīmi un atņemot numura zīmes, ziņo Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).
 
2.dec
Otrdien, 26. novembrī, pulksten 07.35 Salaspilī, pirms Maskavas ielas (autoceļš A6) un Rīgas ielas krustojuma, virzienā uz Rīgu, notika konflikts starp automašīnas Audi A4 un mikroautobusa Mercedes-Benz vadītājiem.
 
2.dec
Šodien līdz plkst.19 Rīgas reģionā notikuši 93 ceļu satiksmes negadījumi, informēja Valsts policijā (VP).
 
2.dec
Pirmdienas vakarā noticis ceļu satiksmes negadījums pie Popes, uz Ventspils šosejas.
 
1.dec
Aculiecinieki ziņo par negadījumu agrā svētdienas rītā Brīvības un Gustava Zemgala gatves krustojuma tuvumā Rīgā, kur, iespējams, iereibis ārvalstnieks notriecis vīrieti.
 
1.dec
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" no nākamā gada februāra paplašinās to maršrutu skaitu, kuros iekāpšana notiks tikai pa transportlīdzekļu priekšējām durvīm, pastāstīja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
1.dec
Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 132 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 20 cilvēki un viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 394 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 162 par ātruma pārsniegšanu, divi par agresīvu braukšanu un 13 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, ziņp Valsts policija.
 
1.dec
Šorīt sniegs un apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 139 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienība.
 
1.dec
No šodienas līdz 2020.gada 1.martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, informēja Valsts policija.
 
1.dec
Kādā jaunā māmiņa Elīna satraukta par situāciju Rīgā, Krišjāņa Valdemārā ielā, kur, pēc viņas domām, jāuzstāda auto kustības ātruma radars un jākontrolē situācija.
 
30.nov
Šodien Rīgā, Kurzemes prospektā, no kāda kravas auto izbirusi daļa saldētu zivju kravas.
 
30.nov
Valsts autoceļu tīklā šorīt daudzviet veidojas apledojums, kas pagrūtina braukšanas apstākļus. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 68 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
29.nov
Jau ziņots, ka piektdienas pēcpusdienā Rīgas centrā uz laiku bija slēgta satiksme Marijas ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Merķeļa ielai, pie Centrālās dzelzceļa stacijas. Kā ziņo aculiecinieki, iespējams, satiksme ierobežot kādas personas dēļ, kas atrodas uz ēkas jumta un, iespējams, vēlas no tā nolekt.
 
29.nov
Ap plkst.15.15 Rīgas centrā ir atjaunota uz laiku slēgtā satiksme Marijas ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Merķeļa ielai.
 
28.nov
Rīgā ugunsgrēka dēļ ir slēgta satiksme Lāčplēša ielas posmā starp Skolas un Krišjāņa Valdemāra ielām,,
 
26.nov
Sociālo tīklu lietotājus pārsteidzis kāds video, kurš pirms pāris dienām ievietots Facebook. Tajā redzams, kā kāds spītīgs buks ne par ko nevēlas pamest ceļa vidu.
 
26.nov
Ceļu satiksmes drošības padomē konstatēts, ka nospraustais mērķis katru gadu būtiski samazināt satiksmes negadījumos bojā gājušo skaitu arvien nav sasniedzams. Vakar no rīta nāvējoši tika notriekts kārtējais velosipēdists. Un vienlaikus pasākums, kas neapstrīdami uzlaboja drošības situāciju konkrētā vietā – vidējā ātruma mērierīces uz Kokneses–Tīnūžu šosejas – ir pārtraukts. Pilotprojekts sekmīgi pabeigts, naudas nav, avārijas var atgriezties.
 
25.nov
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) rosina oficiāli atvēlēt iezīmētas braukšanas joslas elektriskajiem skrejriteņiem, taču šis priekšlikums izsaucis nozares speciālistu kritiku.
 
25.nov
Aizvadītās nedēļas nogalē Dobeles novadā kravas vilciens notriecis trīs teļus, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.
 
22.nov
Kāds neveiksmīgs atgadījums noticis Balvos, kur auto ietriecies kādas privātmājas šķūnītī.