Satiksme

28.mai
Trešdien Liepājā aizturēts motocikla vadītājs, kurš pilsētā pārvietojies ar ātrumu 118 kilometri stundā (km/h), informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.
 
28.mai
Valsts policijas (VP) amatpersonas, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz Vidzemes šosejas, stundas laikā pieķērušas sešus autovadītājus, kuri pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, tostarp viens brauca ar ātrumu 171 kilometrs stundā (km/h),  informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.
 
27.mai
Otrdien Pļaviņās automašīnas un vilciena lokomotīves sadursmē cietuši divi cilvēki, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
 
26.mai
Svētdienas rītā, vēl pirms septiņiem no rīta, pamatīgs blīkšķis pārsteidza vairākus Biķernieku ielas iedzīvotājus Rīgā. Izskrienot ārā no biroja telpām un tuvējā veikala “Elvi”, cilvēki redzēja avarējušu “Ford Transit” stāvam pašā ceļa vidū, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
26.mai
Nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums - tie ir iemesli, kas var novest pie smagām vai pat letālām sekām. Šodien, 26.maijā, Valsts policija atklāja informatīvu kampaņu par bīstamas uzvedības un agresīvu manevru veikšanas riskiem ceļu satiksmē - "Agresīva braukšana atstāj rētas".
 
26.mai
Pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma uzsākts darbs pie pagaidu veloinfrastruktūras ieviešanas Rīgas ielās. Šobrīd notiek darbs Meža prospektā, kur virzienā no Sarkandaugavas uz Mežaparku tiek ierīkota velojosla.
 
26.mai
Satiksmes drošības stāvoklis Latvijā patlaban ir apmierinošs, lai gan šogad dzīvību zaudējuši 44 cilvēki, šodien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.
 
26.mai
Piektdien īsi pirms pusnakts uz vienas no Vanšu tilta uzbrauktuvēm bija vērojams visai neparasts skats – uz brauktuves stāvējis dārgs, koši zaļš “Bentley”, kuram aizmugurē bija ietriecies ceļu policijas patruļauto, savukārt vēl gabaliņu aiz tā kāds “Volvo” ar pilnībā iznīcinātu priekšdaļu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
25.mai
Vairāk nekā 40 valsts autoceļu posmos notiek remontdarbi. Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, plānojot savus braucienus, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos.
 
23.mai
Sestdienas, 23.maija pēcpusdienā, pie Rīgas robežas izveidojies pamatīgs sastrēgums.
 
21.mai
Daugavpilī satiksmei Piena kombināta mikrorajonā tika atvērta liela estakāde, tādējādi nododot ekspluatācijā 13,5 miljonu eiro vērto projektu "Smiltenes ielas divlīmeņu pārvada ar pievadiem būvniecība līdz Smilšu un Kauņas ielu krustojumam".
 
20.mai
Trešdien Rīgā trolejbusam iebraucot piecstāvu ēkas sienā pēc sadursmes ar vieglo automašīnu, tas izsitis caurumu vienā no ēkas pirmā stāva dzīvokļiem
 
20.mai
Lietuvas valdība atļāvusi no pirmdienas, 25.maija, atsākt regulāru gaisa satiksmi ar Norvēģijas pilsētām.
 
20.mai
Trolejbusa un vieglās automašīnas sadursmē Rīgā, Prūšu un Bultu ielas krustojumā, cietušas sešas personas, apliecināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa.
 
20.mai
Aizdegušās kravas automašīnas dēļ šorīt ir ierobežota satiksme šosejas A3 posmā, pa kuru var apbraukt Valmieru, atsaucoties uz Valsts policiju, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
16.mai
Ņemot vērā valdības lēmumu par Baltijas valstu iekšējo robežu atvēršanu un atļauju Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstspiederīgajiem un personām ar uzturēšanās atļaujām brīvi ceļot starp visām trim Baltijas valstīm, AS "Pasažieru vilciens" no sestdienas atjauno vilcienus maršrutā Rīga-Valga-Rīga, informēja "Pasažieru vilciena" pārstāve Agnese Līcīte.
 
15.mai
Valsts policija aicina personas, kuras nodarbojas ar kravas pārvadājumiem, nebūt bezatbildīgas un neekonomēt uz sava transportlīdzekļa riepām. Ir noteikts, ka kravas automobilim, kura pilna masa pārsniedz 3,5 tonnas, aizliegts aprīkot priekšējās ass riteņus ar atjaunotām riepām. Sekas, braucot ar šādi aprīkotu spēkratu, var būt letālas.
 
15.mai
No pirmdienas 18.maija uz Rīgas apvedceļa Baltezers-Saulkalne (A4) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu. Šajā vietā arī tiks ieviests ātruma ierobežojums 50 km/h, braukšanas joslas platums būs 3,5 metri.
 
15.mai
Ceturtdienas rītā ap pulksten desmitiem uz Vidzemes šosejas pie Inciema avarēja kravas auto, kas veda vairākas tonnas ar smiltīm. Kravas automašīnas vadītājs gājis bojā, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
14.mai
Šodien valdība lēma no 15.maija atļaut atsākt starptautiskos pasažieru gaisa, jūras, autobusa un dzelzceļa pārvadājumus no un uz Lietuvu un Igauniju.