Satiksme

18.sep
15. septembrī ap plkst. 13.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī, pa Kroņu ielu, automašīna ''Volkswagen Caddy'' brauc nepārliecinoši, policijai ierodoties notikuma vietā, automašīnas vadītāja to bija apturējusi, bloķējot satiksmi, raksta "ventasbalss.lv".
 
15.sep
Šodien, 15.septembrī, ir beidzies pārejas periods, kas tika dots pārvadātājiem, lai pielāgotu taksometrus Autopārvadājumu likumā noteiktajām paaugstinātajām prasībām pakalpojumu sniegšanai starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā.
 
13.sep
Šopēcpusdien pēc divu automašīnu sadursmes Jelgavas centrā slimnīcā nogādāta sieviete un divi bērni, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
 
11.sep
Projekts “ParkoSkola” aicina pieteikties uz bezmaksas parkošanās jeb auto novietošanas apmācībām. Projekta ietvaros jebkurš autovadītāja apliecības īpašnieks var pieteikties uz pusstundu garu bezmaksas nodarbību pie “Drošas Braukšanas Skola” instruktora, lai atsvaidzinātu jau zināmo un apgūtu jaunas iemaņas auto novietošanā, vēsta portāls riga.lv.
 
10.sep
Šodien Kurzemē dzenoties pakaļ bēgošam automašīnas "Volvo" vadītājam, Valsts policija veica vairākus šāvienus.
 
10.sep
Otrdienas pievakarē aculiecinieki ziņo par negadījumu uz Liepājas šosejas, kur ceļa malā deg busiņš.
 
9.sep
Apgāžoties automašīnai, pirmdienas rītā Rēzeknē traumas guvis autovadītājs, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Ksenija Belova.
 
9.sep
Pirmdien 9. septembrī uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) krustojumā ar pievedceļu Muceniekiem laikā no 9:00 līdz 15:00 AS Sadales tīkls remontdarbu dēļ būs atslēgts luksofors.
 
7.sep
Kāda sporta auto vadītājs Rīgā klaji pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un aiztraucies tālāk savās gaitās.
 
6.sep
Šī gada 5. septembrī pulksten 08.58 Rīgā, Slokas iela 217 sarkanas krāsas transportlīdzeklis Škoda Octavia uzbrauca gājējai.
 
6.sep
Pētot automašīnu pasažieru paradumus, redzama būtiska atšķirība starp to, kā pasažieri uzvedas auto priekšējā un aizmugurējā sēdeklī. Vairākums jeb 86% pasažieru lieto drošības jostu, sēžot automašīnas priekšā, bet aizmugurē uz pusi mazāk - tikai 43% pasažieru vienmēr piesprādzējas, liecina CSDD 2019. gada pētījums.
 
6.sep
1.septembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja amatpersonām patrulējot Talsu pusē, divu stundu laikā izdevās aizturēt divus transportlīdzekļu vadītājus par ievērojamu atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu – motocikla vadītājs to pārsniedza par 57km/h, bet automašīnas Ferrari vadītājs – par 123km/h, sasniedzot 213 km/h.
 
6.sep
Būvnieki turpina būvdarbu garantijas saistību laikā radušo defektu labošanu autoceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā, informēja AS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.
 
5.sep
Vakar, 4. septembrī, pulksten 18.19 Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā, uz Vanšu tilta, centra virzienā, notika sadursme starp automašīnu Nissan Qashqai un motociklu KTM 125 Duke.
 
5.sep
Rīgas sabiedriskajā transportā šogad augustā pieķerts 2451 bezbiļetnieks, kas ir par 16% jeb 467 bezbiļetniekiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, pavēstīja "Rīgas satiksmes" pārstāvji.
 
5.sep
Uz Augusta Deglava pārvada ir atsākti būvdarbi, kā rezultātā no šodienas jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām gan gājējiem, gan autovadītājiem, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
4.sep
Šodien un rīt, 5.septembrī, tramvaja sliežu pārmijas maiņas laikā gaidāmas izmaiņas 1.tramvaja maršrutā, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
3.sep
Aculiecinieki ziņo, ka šodien Baltezerā notikusi smaga automašīnu sadursme, kurā arī ir cietušie.
 
3.sep
„Rīgas satiksme” informē, ka 2019. gada 4. septembrī no kustības sākuma līdz 2019. gada 5. septembra kustības beigām, tramvaja sliežu pārmijas maiņas laikā, būs izmaiņas 1. tramvaja maršrutā
 
3.sep
Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbiem no šodienas līdz 2.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ozolciema ielā,  informēja Rīgas domē.