Satiksme

7:55
No šodienas līdz 25.decembrim tiks veikts divu Deglava pārvada balstu remonts, un darbu veikšanas laikā Braslas un Vestienas ielās ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.
 
6:15
Tas, ko Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti nodēvējuši par “eksperimentu”, patiesībā nav nekāds eksperiments, bet gan iegribas vadīta spontāna rīcība ar neprognozējamu rezultātu. Kad 31. martā šis tā saucamais eksperiments beigsies, novērtēt tā ietekmi būs neiespējami vismaz četru iemeslu dēļ.
 
Vakar, 18:07
Baltkrievijas pusē pie robežas iebraukšanai Latvijā caur Silenes muitas kontroles punktu rindā gaida aptuveni 300 kravas transportlīdzekļi, bet caur Pāterniekiem mazāks skaits, atsaucoties uz Baltkrievijas Valsts muitas komitejas sniegto informāciju pavēstīja Valsts ieņēmumu dienestā.
 
Vakar, 12:45
Vides pārraudzības valsts birojs akceptējis reģionālā autoceļa Rīga-Ērgļi Lielo Kangaru posma asfaltēšanas ieceri, taču būvdarbu sākšanas termiņi vēl nav zināmi,  informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC). 
 
Vakar, 8:15
Ņemot vērā, ka daļai sabiedriskā transporta vadītāju pašlaik noteikta darba nespējā, Daugavpilī no šodienas tiek atcelti vairāki autobusu reisi, apliecināja pašvaldības AS "Daugavpils satiksme" valdes loceklis Sergejs Blagoveščenskis.
 
Vakar, 7:55
Ģertrūdes ielas Rīgā ģeofizikālajā pārbaudē atklātas paaugstinātas mitruma zonas, taču tās neesot bīstamas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.
 
Vakar, 7:00
Automašīnu apstāšanās uz tilta ir kategoriski aizliegta – to nosaka satiksmes noteikumi. Tomēr ārkārtas situācijā, kad spēkrats vairs nekust uz priekšu, tas ir pieļaujams, taču jādara viss iespējamais, lai nenotiktu avārija. Nedēļas sākumā kāds šoferis gan nepaspēja pabrīdināt citus braucējus, ka viņa automašīna palikusi bez ātrumkārbas, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
24.nov
Ņemot vērā, ka daļai sabiedriskā transporta vadītāju pašlaik noteikta darba nespējā, Daugavpilī no rītdienas, 25.novembra, tiks atcelti vairāki autobusu reisi, apliecināja pašvaldības AS "Daugavpils satiksme" valdes loceklis Sergejs Blagoveščenskis.
 
24.nov
Lai precīzāk novērtētu transportlīdzekļu apmēru un tā ietekmi Aleksandra Čaka ielā, kur tiek veikts velojoslu ierīkošanas eksperiments, satiksmes intensitātes datus jāvērtē ilgākā laika periodā, norāda Rīgas domes Satiksmes departaments.
 
24.nov
Lai paaugstinātu satiksmes drošību ziemas sezonā, sākot no šā gada 1.decembra, tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums no 70 km/h līdz 50 km/h uz Dienvidu tilta estakādēm.
 
24.nov
Šovakar pirms pusnakts un naktī uz trešdienu un ceturtdienu uz Vanšu tilta virzienā uz centru tiks veikti asfalta seguma atjaunošanas darbi, aizņemot vienu braukšanas joslu, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
22.nov
Šorīt vietām Valsts centrālajā daļā un Latgalē ceļi ir sniegoti un izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra, un kaisa ar pretslīdes materiāliem.
 
22.nov
Šodien, 22. novembrī, kad tiek atzīmēta Mirušo piemiņas diena, 11. tramvaja un 11., 20., 29., 36., 37., 39., 48. autobusa maršrutā tiks organizēti papildu reisi, kā arī atsevišķos maršrutos tiks norīkoti lielākas ietilpības transporta līdzekļi, informēja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
21.nov
Šovakar izveidojies pamatīgs sastrēgums, izbraucot no Jūrmalas, informēja aculiecinieki.
 
21.nov
Vakar, 20. novembrī, ap pulksten 13.35, Gulbenes novadā, Rankas pagastā, uz autoceļa Smiltene-Gulbene (33. km), notika sadursme starp divām kravas automašīnām Scania.
 
20.nov
Vēls rudens ir ārkārtīgi bīstams laiks. Pieaugošais tumšo stundu īpatsvars prasa īpašu autovadītāju koncentrēšanos, un aktīvi migrējošie savvaļas dzīvnieki rada papildu izaicinājumu. Tie sliktāk reaģē uz automašīnām un, izlecot uz ceļa, bieži trāpa tieši zem riteņiem.
 
19.nov
Aizvadītajā naktī Valmieras pilsētā policisti pamanīja kādu “BMW” markas automašīnu, kuras vadītājs pilsētā ievērojami pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu. Automašīnas vadītājs nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām apstāties un uzsāka bēgšanu. Zaudējot kontroli pār savu spēkratu, autovadītājs, kurš pie stūres bija sēdies 2,14 promiļu reibumā, avarēja – nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca ēkas sienā, bojājot to.
 
19.nov
Trešdienas rītā autobusa "Lux Express" vadītāju Igaunijā pamatīgi pārsteidza lācis, kas bija izskrējis uz ceļa, raksta "Postimees".
 
19.nov
Saistībā ar būvdarbu termiņa pagarinājumu Rīgā no šodienas līdz 4.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas ielā un Aleksandra Čaka ielā, informēja Rīgas domē.
 
18.nov
Covid-19 izplatības un valstī ieviesto ierobežojošo pasākumu dēļ šogad 18.novembrī sabiedriskais transports Rīgā nebūs bez maksas, kā tas bijis iepriekšējos gados, informē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.