Satiksme

Vakar, 18:02
Kāds autovadītājs savā videoreģistratorā iemūžinājis, kā trolejbusa vadītājs Rīgā pārbrauc krustojumu pie luksofora sarkanās gaismas.
 
Vakar, 14:00
Uz autoceļa Pļaviņas (Gostiņi)-Madona-Gulbene (P37) sākti segas pārbūves darbi posmā no rotācijas apļa krustojumā ar Daugavpils šoseju (A6) pie Pļaviņām līdz apdzīvotai vietai Aiviekste, informē VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā. 
 
Vakar, 3:04
No piektdienas, 14. augusta, teju divas nedēļas jelgavniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja bez maksas izbraukt ar autonomo autobusu, ko Zemgales Plānošanas reģions atvedis Interreg Baltic Sea Region programmas projekta “Baltijas jūras reģiona sadarbība pārejai uz videi draudzīgu autonomo (bez vadītāju) pirmās/pēdējās jūdzes sabiedrisko transportu (SOHJOA Baltic)” ietvaros.
 
12.aug
Aizvadītajā svētdienā, 9. augustā, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas amatpersonas, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, Kokneses novadā, Vecbebros neilgā laika periodā aizturēja trīs autovadītājus bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un alkohola reibumā.
 
11.aug
Latvijas Republikas Ministru kabinets šodien atbalstīja Ķekavas apvedceļa būvniecību kā pirmo nozīmīgo industriālo publiskās un privātās partnerības (PPP) projektu Baltijā, kas tiks īstenots pēc "projektē-būvē-uzturi-finansē" modeļa. Atbilstoši Ministru kabineta lēmumam par ilgtermiņa saistību uzņemšanos projekta īstenošanai, varēs noslēgties iepirkuma procedūra, kuras rezultātā Iepirkuma komisija piešķirs izvēlētajam privātajam partnerim tiesības slēgt PPP līgumu. Publiskais partneris šajā projektā būs valsts Satiksmes ministrijas personā, kuras vārdā projektu īsteno VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC). Privātais partneris - publiskā iepirkuma rezultātā izvēlētais privātais uzņēmējs.
 
11.aug
Valsts policija (VP) šodien sākusi kriminālprocesu par svešas mantas prettiesisku iegūšanu vai izšķērdēšanu, kas saistīts ar kāda jaunieša izraisītām auto sadursmēm Vecmīlgrāvī, kuras arī tika pārraidītas interneta tiešraidē.
 
10.aug
Pirmdienas pēcpusdienā notikusi divu traktoru sadursme Jēkabpilī, ziņo aculiecinieki.
 
10.aug
Pirmdien lielākie satiksmes ierobežojumi uz Tallinas un Jelgavas šosejām, ziņo VAS "Latvijas Valsts ceļi".
 
8.aug
Sociālajos tīklos publicēts video, kurā redzams, kā Valmieras centrā pārdrošs vīrietis skrien pa brauktuves vidu.
 
8.aug
Ņemot vērā, ka arī brīvdienās meteorologi prognozē karstu un saulainu laiku, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” atgādina, ka ilgstoši pieturoties augstai gaisa temperatūrai uzkarst autoceļu segums. Atsevišķās vietās uz melnā seguma valsts autoceļiem šodien, gan brīvdienās var veidoties izsvīduma vietas, kuras var būt slidenas.
 
7.aug
Aculieciniek, kurš pats kaušļiem licis izbeigt savas darbības, fiksējis, kā uz šosejas divi autovadītāji izkaujas.
 
7.aug
Piektdienas pēcpusdienā noticis ceļu satiksmes negadījums Rīga, uz Mūkusalas rotācijas apļa.
 
7.aug
Nedēļas nogalē, dodoties ārpus Rīgas, jārēķinās ar palēninātu satiksmi Saulkrastu virzienā. Saulkrastu apvedceļa (A1) remontdarbu posma izbraukšana var prasīt stundu ceļā. Satiksmei tur ir slēgta nobrauktuve no Tallinas šosejas uz autoceļu Saulkrasti–Bīriņi (V39) Rīgas virzienā un nobrauktuve no autoceļa Saulkrasti–Bīriņi (V39) uz Tallinas šoseju Rīgas virzienā. Aicinām autobraucējus savus braucienus plānot savlaicīgi un rēķināties ar papildu laiku ceļā. Tāpat aicinām iespēju robežās izmantot elektrovilcienu pakalpojumus, kas ir pieejami gan Saulkrastu, gan Jūrmalas virzienā.
 
6.aug
Aculiecinieki ziņo, ka ceturtdien noticis negadījums Latgalē, kur dzīvību zaudējis riteņbraucējs.
 
6.aug
Rīgas svētku laikā, no 14.augusta līdz 16.augustam, Rīgas sabiedriskais transports nebūs bez maksas, bet kursēs pēc brīvdienu grafika, tā ceturtdien, 6.augustā, lēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija.
 
6.aug
Mikroblogošanas vietnē Twiiter izcēlusies diskusija par velobraucēju uzvedību uz ceļa.
 
6.aug
Rīgā, šodien Valdemāra un Zirņu ielu krustojumā kravas automašīnai izbirušas metāla konstrukcijas, informēja Valsts policija.
 
6.aug
Iekārtu pacelšanas darbu laikā Rīgā, pie tirdzniecības centra "Origo" ēkas, no 8.augusta plkst.6 līdz 9.augusta plkst.22 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Satekles ielā,  informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
6.aug
Pirmo reizi Latvijā - augustā Jelgavā un septembrī Aizkrauklē - divas nedēļas kursēs bezpilota autobuss, kuru Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) atvedis, īstenojot projektu "Baltijas jūras reģiona sadarbība pārejai uz videi draudzīgu autonomo (bez vadītāju) pirmās/pēdējās jūdzes sabiedrisko transportu ("Sohjoa Baltic")", informē ZPR pārstāve Ilze Lujāne.
 
5.aug
Divu veloceliņu un vienas ielas izbūvei Rīgas pašvaldība plāno aizņemties 1,4 miljonus eiro, liecina Rīgas domes pagaidu administrācijas 6.augusta sēdei iesniegtie dokumenti.