Satiksme

17:02
Sociālo tīklu lietotāju sašutumu radījis kāds atgadījums trešdien, 8. jūlijā, uz Bauskas šosejas. Pārgalvīgs autovadītājs gandrīz izraisījis frontālu sadursmi.
 
Vakar, 6:35
Turpinās aktīva valsts autoceļu remontdarbu sezona un darbi notiek 60 ceļu posmos. Aicinām autobraucējus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem remontdarbu zonās un papildu laiku ceļā, bet būvdarbu vietās – ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi.
 
Vakar, 0:03
Naktī uz trešdienu, 8. jūliju, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas nodaļas amatpersonas Priekuļu novadā fiksēja pretim braucošu automašīnu "BMW", kuras vadītājs traucies ar ātrumu 188 km/h. Atļautais braukšanas ātrums konkrētajā vietā bija 90 km/h.
 
8.jūl
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šobrīd uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garumā.
 
7.jūl
Aculiecinieki ziņo par negadījumu pašā Rīgas centrā, kur otrdienas pēcpusdienā degusi BMW markas automašīna.
 
7.jūl
Saistībā ar remontdarbiem uz Tallinas šosejas (A1) rīt 8. jūlijā līdz darbu pabeigšanai daļēji tiks slēgts Tallinas šosejas (A1) divlīmeņu krustojums ar autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6). Darbus plānots pabeigt un satiksmi atjaunot līdz 12. jūlijam.
 
7.jūl
Šodien, 7. jūlijā, VAS “Latvijas dzelzceļš” uzsāk ikgadējo drošības kampaņu, lai atvaļinājumu un skolas brīvlaika sezonā rosinātu bērnus, jauniešus, vecākus un sabiedrību kopumā neaizmirst par savu un līdzcilvēku drošību dzelzceļa tuvumā. Jaunajā drošības kampaņā, kuras vadmotīvs ir “Neesi pārbrauktuve. Nopauzē pie dzelzceļa!”, tiek uzsvērts tas, cik būtiski ir savlaicīgi apstāties sliežu tuvumā, lai pasargātu sevi no nelaimes.
 
7.jūl
Rīgā no 15.jūlija līdz 16.augustam transportlīdzekļu satiksmei tiks slēgta teju visa Tērbatas iela, atvēlot to gājējiem un tirgotājiem, kā arī kultūras pasākumiem, otrdien nolēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija.
 
6.jūl
Avārijas dēļ pirmdienas rītā Rīgā bija apstājusies, bet tagad jau atjaunota 14.trolejbusa kustība, informē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".
 
2.jūl
Saistībā ar gāzesvada būvniecības darbiem no 13. līdz 17.jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā.
 
1.jūl
SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) sadarbībā ar radio SWH veiks pasažieru aptauju, lai noskaidrotu rīdzinieku viedokli par Rīgas domes (RD) Satiksmes departamenta (SD) pieņemto lēmumu - no 8.jūnija atcelt braukšanas maksas atvieglojumus RMS zili baltajos minibusos.
 
28.jun
Rīgā ceļu satiksmes negadījuma dēļ apstājusies kustība virzienā uz centru no Apuzes ielas/Volguntes ielas, liecina uzņēmuma "Rīgas satiksme" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
 
26.jun
Jau tuvākā laikā tiks atjaunota regulārā pasažieru aviosatiksme starp Latviju un Lielbritāniju, atsaucoties uz Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem, piektdien pēcpusdienā mikroblogošanas vietnē "Twitter" ierakstījis satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
26.jun
Kreisais pagrieziens no Rīgas uz Medemciemu satiksmes drošības nolūkos var saglabāties tikai kā pagaidu risinājums, nevis patstāvīgi, informēja satiksmes drošības speciālists Oskars Irbītis.
 
26.jun
Ņemot vērā uz Jūrmalas šosejas (A10) un Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā notiekošos ceļa remontdarbus, piektdienas pēcpusdienā, kad daudzi dosies ārpus Rīgas un uz jūras piekrasti, Pierīgā Jūrmalas un Saulkrastu virzienā satiksme būs palēnināta, brīdina VAS "Latvijas Valsts ceļi".
 
20.jun
Doma par neuzkrītošu aizbraukšanu uz vietējo diennakts veikalu kādam iereibušam vīriešu bariņam nerezultējās panākumiem. Pārkāpēji nonāca policistu rokās un ar saviem mēģinājumiem izvairīties no soda sasmīdināja pat likumsargus, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
20.jun
Piektdienas pēcpusdienā Ulbrokā, Rīgā, noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums, portālu nra.lv informē Valsts policija (VP).
 
19.jun
Koronavīrusa ieviesto ierobežojumu dēļ ceļu satiksmes negadījumu skaits aprīlī Vācijā noslīdējis līdz rekordzemai atzīmei, piektdien paziņoja Federālais statistikas birojs "Destatis".
 
19.jun
No 1.jūlija tiks veiktas izmaiņas lielākajā daļā Rīgas sabiedriskā transporta kustības sarakstu, aģentūru informē SIA "Rīgas satiksme".
 
19.jun
Valsts policija (VP) no 21.jūnija līdz 25.jūnijam pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību.