Satiksme

1:05
24.aprīlī ap pulksten 12:30 Skrundā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā ir cietusi sieviete.
 
Vakar, 20:45
Saistībā ar ikgadējo motosezonas atklāšanas pasākumu, kurā parasti pulcējas vairāki tūkstoši motociklistu, nedēļas nogalē vairākās vietās Rīgā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi, kā arī tiks slēgta 11.novembra krastmala, informēja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.
 
Vakar, 20:15
VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” uz asfaltētajiem valsts autoceļiem veic bedru masveida remontu. Remontdarbi tiek veikti autoceļu lietotāju drošībai. Šobrīd notiek bedru remonts uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem autoceļiem ar lielāku satiksmes intensitāti. Līdz ar to aicinām autovadītājus un īpaši motociklistu vadītājus būt uzmanīgiem un ievērot izvietotās brīdinājuma un ātruma ierobežojuma ceļa zīmes remontdarbu vietās.
 
Vakar, 19:23
Šopēcpusdien divu automašīnu sadursmē uz Liepājas šosejas cietis vīrietis, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
 
Vakar, 19:12
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no šodienas, 24.aprīļa, uzsākta pārvada pār dzelzceļu pie Brasas stacijas pārbūve, kā rezultātā slēgta transportlīdzekļu kustība pār Brasas pārvadu virzienā uz centru.
 
Vakar, 18:38
Slēgtajam Augusta Deglava ielas pārvadam tuvākās ielas un citus pilsētas rajonus šovakar atkal ieskauj sastrēgumi, liecina informācija mājaslapā "Balticmaps.eu".
 
Vakar, 15:32
Lai uzlabotu rīdzinieku pārvietošanās iespējas pašreizējās intensīvās satiksmes apstākļos, “Latvijas dzelzceļš” veicis izmaiņas kravu pārvadājumu plūsmas organizācijā.
 
Vakar, 10:30
Sākusies seguma atjaunošana uz autoceļa Kandava–Saldus (P109) posmā no Remtes līdz Brocēniem –no autoceļa 37,21. kilometra līdz 47,77 kilometram, informēja VAS "Latvijas valsts ceļi".
 
Vakar, 7:15
Ceturtdienas rītā plkst.5 satiksmei tiek slēgts Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā, kā rezultātā būtiski mainīti sabiedriskā transporta maršruti un attiecīgajā galvaspilsētas daļā gaidāmi satiksmes sastrēgumi.
 
Vakar, 6:00
Baisa vasara ir sākusies. Vismaz Rīgas ielu, tiltu, satiksmes pārvadu remontu dēļ tā solās būt karsta un īpaši neērta autovadītājiem un sabiedriskā transporta pasažieriem. Sastrēgumu nebūs varbūt tikai Vecrīgā. Šorīt piecos no rīta tika slēgts Augusta Deglava ielas satiksmes pārvads. Arī sabiedriskais transports ir novirzīts pa apbraucamām ielām. Pat gājējiem tur nebūtu jāatrodas.
 
24.apr
Rīgas domes Satiksmes departaments nav informēts, kādus apliecinājumus par Deglava ielas satiksmes pārvada drošību vēl grib saņemt Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), trešdienas vakarā sasauktajā Satiksmes un transporta lietu komitejas ārkārtas sēdē Rīgas domniekiem sacīja departamenta vadītājs Emīls Jakrins.
 
24.apr
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) bažījas, ka Deglava tilta slēgšana satiksmei rīt Rīgā radīs būtiskus satiksmes sastrēgumus, kuros varētu iestrēgt arī mediķu transports, atzina NMPD direktore Liene Cipule.
 
24.apr
Producents Juris Millers saviem sekotājiem mikroblogošanas vietnē twitter publicējis video, kurā vēsta par kartējām nejēdzībām satiksmes organizācijā Rīgā.
 
24.apr
Šodien tiks sākta Brasas tilta pārbūve, kā rezultātā tiks ieviesti arī būtiski satiksmes ierobežojumi, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
23.apr
Augusta Deglava tilta slēgšana ir nevis satiksmes ērtības, bet sabiedrības drošības jautājums, otrdien žurnālistiem sacīja ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).
 
23.apr
Neskatoties uz to, ka šodien Rīgā, pie Augusta Deglava ielas pārvada, viens pēc otra notiek divi atsevišķi Rīgas domes un Ekonomikas ministrijas (EM) rīkoti pasākumi ar mērķi pārrunāt Deglava tilta remonta problēmas, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) jau izdevis rīkojumu par visu formalitāšu kārtošanu, lai tilts ceturtdien, 25.aprīlī satiksmei tiktu slēgts.
 
21.apr
Sociālajā tīklā Facebook nonācis aculiecinieka video, kurā redzams, kā vismaz trīs policijas ekipāžas dzenas pakaļ bēgošas mopēda vadītājam.
 
19.apr
Autovadītājiem turpmāk būs jābrauc vēl piesardzīgāk, jo ceļu policijas arsenālā ir jaunas mērierīces – ar roku pārnēsājami fotoradari, kas būs efektīvi palīgi cīņā ar ātrumpārkāpējiem, tika vēstīts raidījumā "Zebra".
 
18.apr
Pagājušajā nedēļā stacionārie fotoradari fiksējuši kādu "BMW" markas automašīnu, kuras vadītājs diennakts laikā divas reizes traucies ar vairāk nekā 200 kilometru stundā lielu ātrumu, informēja Valsts policija.
 
18.apr
Laikam kļūstot siltākam un dabai pamazām mostoties no ziemas miega, Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistiem darba pilnas rokas, lai pasargātu mūsu mazos draugus. Arī autovadītāji tiek aicināti samazināt ātrumu un nesabraukt uz ceļa pamanītos krupjus, tritonus un vardes.