Satiksme

8:55
Rīgas domes Satiksmes departaments no pērn paredzētās mērķdotācija pašvaldības autoceļiem un ielām nav īstenojis projektus 19,44 miljonu eiro apmērā, liecina departamenta iesniegtā vēstule Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejai.
 
Vakar, 23:08
Satiksmei bīstamās bedres, kas mainīgos laika apstākļos un atkusnī veidojas ceļu posmos, kas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tiek labotas, izmantojot aukstā asfalta tehnoloģiju. Aukstā asfalta maisījumam ir jābūt izturīgam svārstīgās temperatūras un mitruma apstākļos, tam ir jāatbilst noteiktām kvalitātes prasībām. Tāpēc aukstā asfalta maisījumiem, kas tiek izmantoti uz valsts autoceļiem, veic tilpuma, blīvuma un bitumena satura pārbaudes. Pārbaudes veic VAS Latvijas Valsts ceļi LVC Ceļu laboratorijā, katru paraugu pārbaudot ar septiņiem testiem. Gadījumā, ja testi uzrāda, ka asfalta maisījums neatbilst kvalitātes parametriem, par darbiem, kas veikti ar neatbilstošu materiālu, netiek veikta samaksa.
 
18.feb
Sociālajos tīklos vairāki Latvijas iedzīvotāji publicējuši fotogrāfijas, kurās redzams, ka ceļus klāj gluds ledus. Tāda situācija novērota, piemēram, Mežaparkā un Jūrmalā.
 
18.feb
Vilcienu kustība posmā Sloka-Dubulti pirmdienas rītā notiek pa vienu sliežu ceļu, liecina "Pasažieru vilciens" publiskotā informācija.
 
18.feb
Saistībā ar ūdensvada remontdarbiem no šodienas plkst.8 līdz 25.februāra plkst.15 Rīgā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas posmā no Artilērijas ielas līdz Tallinas ielai.
 
17.feb
Jūrmalā, Slokas pusē, netālu no autoceļa Rīga-Ventspils tilta pār Lielupi, šovakar noticis ceļu satiksmes negadījums, kura dēļ ir apgrūtināta izbraukšana no Slokas uz lielo šoseju.
 
17.feb
"Situācija ar bedrēm ielās mums šobrīd ir štruntīga, pat ļoti štruntīga. Te nav nekādu šaubu. Tas rada virkni jautājumu. Man nav tiesību taisnoties, vienkārši sniegšu dažus skaidrojumus – kas tika vai netika darīts, un ko vēl darīs," ierakstu Facebook piektdien iesāka Rīgas mērs Nils Ušakovs, skaidrojot situāciju ielās, kur izveidojušās bedres, kas lauž pilsētnieku un Rīgas viesu automašīnas.
 
14.feb
Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 18.februāra plkst. 8.00 līdz 25.februāra plkst. 15.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā no Artilērijas ielas līdz Tallinas ielai.
 
14.feb
"Rīgas satiksme" informē, ka 2019. gada 15. februārī saistībā Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komandas "Dinamo Rīga" maču zem klajas debess, kurš norisināsies Lielvārdes ielā 141, atsevišķos maršrutos, atbilstoši pasažieru plūsmai, pirms un pēc hokeja mača tiks nodrošināti papildu reisi.
 
14.feb
Šī gada 11.februārī, pulksten 08.10 Rīgā, Valdeķu ielā, pretī namam nr.10, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis un tā vadītājs uz neregulējamās gājēju pārejas uzbrauca gājējai un pameta notikuma vietu.
 
13.feb
No 1.janvāra līdz 12.februārim Rīgas ielu bedru labošanai pašvaldība ir iztērējusi aptuveni 400 000 eiro, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
13.feb
Latvijā arvien vairāk daudzbērnu ģimenes locekļi, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālajā maršrutu tīklā, lieto Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” un saņem braukšanas maksas atvieglojumus. Šobrīd skolēni un studenti līdz 24 gadu vecumam var uzrādīt vecāku Goda ģimenes apliecību, savukārt no 2020. gada 1. janvāra katram ģimenes loceklim būs nepieciešama sava personificēta apliecība.
 
13.feb
Gada pirmie mēneši līdz ar straujajām temperatūras maiņām tradicionāli saistās ar bedru un bedrīšu parādīšanos uz Latvijas autoceļiem, kas savukārt draud nodarīt dažāda apmēra bojājumus spēkratiem. Tomēr šis gads autovadītājiem izrādījies īpaši bīstams - kā liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) dati, februāra pirmajās desmit dienās, salīdzinot ar šo pašu laika periodu pērn, pat četras reizes palielinājies to atlīdzību pieteikumu skaits, kas saistīti ar automašīnu bojājumiem nekvalitatīva ceļa seguma un bedru dēļ. Lielākais skaits pieteikumu saņemts Rīgā.
 
13.feb
Vakar, 12.februārī, pulksten 8:00 Beverīnas novada Kauguru pagastā, autoceļa posmā Valmiera – Rauna, “Mercedes Benz” vadītāja, veicot kreiso pagrieziena manevru, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā notika transportlīdzekļa sānslīde un tas iebrauca pretējās kustības joslā, kur sadūrās ar pretim braucošo “Volvo”.
 
13.feb
Otrdienas vakarā smagā ceļu satiksmes negadījumā Bauskas novadā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.
 
13.feb
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pagaidām nesaskata iespējas, kā valsts varētu ātri un efektīvi iesaistīties Rīgas bedraino ielu problēmas risināšanā.
 
12.feb
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no rītdienas, 13.februāra, Jaunciema gatvē un Viestura prospektā, abos braukšanas virzienos, noteikts atļautā ātruma ierobežojums līdz 50 kilometriem stundā (km/h), kā arī uzstādītas ceļa zīmes “Ieteicamais ātrums” - 30 km/h un “Nelīdzens ceļš”.
 
12.feb
Šorīt Rīgā atsevišķi autobusu un trolejbusi reisi kavējas par 5-12 minūtēm, informē pašvaldības uzņēmumā "Rīgas satiksme".
 
12.feb
Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no otrdienas plkst.8 līdz 15.februāra plkst.17 Rīgā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas posmā no Matīsa ielas līdz Bruņinieku ielai, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
11.feb
Lielākajā daļā valsts teritorijas gaisa temperatūra ir virs nulles, sācies atkusnis ko pavada arī nokrišņi lietus un slapja sniega veidā. Šajā laikā īpaši slideni kļūst ceļi, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu – tie ir grants seguma ceļi, pārsvarā vietējās nozīmes.