Satiksme

Vakar, 11:03
Sociālajā tīklā Facebook nonācis aculiecinieka video, kurā redzams, kā vismaz trīs policijas ekipāžas dzenas pakaļ bēgošas mopēda vadītājam.
 
19.apr
Autovadītājiem turpmāk būs jābrauc vēl piesardzīgāk, jo ceļu policijas arsenālā ir jaunas mērierīces – ar roku pārnēsājami fotoradari, kas būs efektīvi palīgi cīņā ar ātrumpārkāpējiem, tika vēstīts raidījumā "Zebra".
 
18.apr
Pagājušajā nedēļā stacionārie fotoradari fiksējuši kādu "BMW" markas automašīnu, kuras vadītājs diennakts laikā divas reizes traucies ar vairāk nekā 200 kilometru stundā lielu ātrumu, informēja Valsts policija.
 
18.apr
Laikam kļūstot siltākam un dabai pamazām mostoties no ziemas miega, Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistiem darba pilnas rokas, lai pasargātu mūsu mazos draugus. Arī autovadītāji tiek aicināti samazināt ātrumu un nesabraukt uz ceļa pamanītos krupjus, tritonus un vardes.
 
18.apr
Šonedēļ ir sākta Krasta ielas atjaunošana, un uz laiku satiksmei nebūs pieejamas visas brauktuves joslas. Būvdarbu zonā no Ogres ielas līdz Salu tiltam abos braukšanas virzienos ir slēgtas malējās labās joslas. Satiksme tiks nodrošināta pa divām braukšanas joslām katrā virzienā, informē Rīgas domes Satiksmes departaments. Šogad būvsezonas laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi vēl vairākās vietās Latvijas galvaspilsētā.
 
17.apr
Sociālajā tīklā Facebook autovadītāja Zanda veltījusi atzinīgus vārdus kādam Tukuma policijas pārstāvim.
 
17.apr
Rīgā trešdienas vakarā izveidojušies pamatīgi sastrēgumi, liecina informācija mājaslapā "Balticmaps.eu".
 
16.apr
Ekonomikas ministram Ralfam Nemiro (KPV LV) nav pārliecības par Deglava tilta ekspluatācijas drošību, tāpēc viņš pieprasījis Rīgas Domi sniegt izvērstu pamatojumu, informēja Nemiro pārstāve Beata Jonite.
 
16.apr
Autokrīze ir sasniegusi Rīgu, jo mašīnu, tajā skaitā iebraucošo, skaits palielinās, bet brīvu vietu bezmaksas stāvēšanai kļūst arvien mazāk. Tāpēc auto īpašnieki, kuri nevēlas maksāt par stāvvietu, savus braucamos novieto uz ielas. Gan daudzdzīvokļu namu pagalmos, gan privātmāju kvartālos tādu caurbraucošu gudrinieku ir daudz – netālu no darba vai mācību iestādes atstāj mašīnu un dodas savās gaitās.
 
12.apr
Saistībā ar dokumentālās filmas „Dzīve tai vietā …” filmēšanu 15. aprīlī un 16. aprīlī no plkst. 7.00 līdz plkst. 21.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Kungu ielas labajā pusē (daļēji uz ietves), posmā no Grēcinieku ielas līdz Peldu ielai un Peldu ielas labajā pusē, posmā no Kungu ielas līdz ēkai Peldu ielā 17.
 
10.apr
Amatpersonas, kas šodien bija pulcējušās Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā, rosināja satiksmes drošības uzlabošanai lemt arī par nedrošo gājēju pāreju, kuras maz izmanto, slēgšanu un mobilo telefonu izmantošanas ierobežošanu autovadītājiem.
 
8.apr
Rīgas ielu stāvoklis šajā pavasarī no satiksmes drošības viedokļa ir traģisks un daudzas avārijas tiek izraisītas, izvairoties no bedrēm, atzina Valsts tiesu ekspertīžu biroja eksperts Oskars Irbītis.
 
5.apr
Saistībā ar seriāla filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas centra ielās.
 
31.mar
Aculiecinieks ziņo par negadījumu Daugavpilī, kurā pārgalvīgs motociklists "nosūtīja" uz slimnīcu māti un bērnu.
 
31.mar
Latvijā, iespējams, nepieciešams palielināt sodus par drošības jostu nelietošanu un būtisku ātruma pārkāpšanu, atzina Valsts tiesu ekspertīžu biroja eksperts Oskars Irbītis.
 
31.mar
Pirmdien, 1.aprīlī, atsākas periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Pašvaldība aicina autovadītājus neveidot drūzmu pie caurlaižu iegādes automātiem Priedainē, un caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar "Mobilly" vai "Citadele" aplikāciju starpniecību. Tāpat pastāv iespēja nodevu samaksāt caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala "Rimi" Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.
 
29.mar
Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka no nākamās nedēļas, 1.aprīļa, mainīsies satiksmes organizācija Maskavas ielā pie tirdzniecības centra “Akropole”.
 
27.mar
Saistībā ar kanalizācijas cauruļvadu remontdarbiem no 1. aprīļa līdz 30. jūnijam nakts laikā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Stabu ielā, posmā no ēkas Stabu ielā 10 līdz ēkai Stabu ielā 99.
 
27.mar
Atjaunota 11.maršruta tramvaja kustība virzienā uz Mežaparku, informē SIA "Rīgas satiksme".
 
26.mar
Jau ziņots, ka otrdienas priekšpusdienā daļu Kurzemes pārklājusi vairākus centimetrus bieza sniega kārta. Sociālajos tīklos publicēti video, kuros autovadītāji cenšas izbraukt pēkšņās kupenas.