Satiksme

15:00
Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" no 2021.gada 1.janvāra pārtrauks kuģa "Victoria I" darbību maršrutos Tallina-Stokholma-Rīga-Stokholma-Tallina un Tallina-Helsinki, informēja uzņēmuma pārstāvji.
 
8:45
Lai paaugstinātu satiksmes drošību ziemas sezonā, no šodienas Rīgā, uz Dienvidu tilta estakādēm, atļautais braukšanas ātrums tiks samazināts no 70 kilometriem stundā līdz 50 kilometriem stundā, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
7:30
No šodienas līdz 2021.gada 1.martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, informēja Valsts policijā.
 
28.nov
Gada nogale Latvijas iedzīvotājiem atnesusi ne vien pandēmijas izraisītus ierobežojumus un dīkstāvi, bet arī satraukumus automašīnu īpašniekiem, jo kopš rudens pamatīgi aktivizējušies spēkratu apzadzēji. Cietušo sociālajos tīklos publicētās fotogrāfijas ar auto bez priekšējiem lukturiem un policijas video materiālus par zagļu aizturēšanas reidiem apstiprina apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk - BTA) statistika - salīdzinājumā ar 2019.gadu automašīnu apzagšanas gadījumu skaits vairāk nekā divkāršojies.
 
26.nov
No šodienas līdz 25.decembrim tiks veikts divu Deglava pārvada balstu remonts, un darbu veikšanas laikā Braslas un Vestienas ielās ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.
 
26.nov
Tas, ko Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti nodēvējuši par “eksperimentu”, patiesībā nav nekāds eksperiments, bet gan iegribas vadīta spontāna rīcība ar neprognozējamu rezultātu. Kad 31. martā šis tā saucamais eksperiments beigsies, novērtēt tā ietekmi būs neiespējami vismaz četru iemeslu dēļ.
 
25.nov
Baltkrievijas pusē pie robežas iebraukšanai Latvijā caur Silenes muitas kontroles punktu rindā gaida aptuveni 300 kravas transportlīdzekļi, bet caur Pāterniekiem mazāks skaits, atsaucoties uz Baltkrievijas Valsts muitas komitejas sniegto informāciju pavēstīja Valsts ieņēmumu dienestā.
 
25.nov
Vides pārraudzības valsts birojs akceptējis reģionālā autoceļa Rīga-Ērgļi Lielo Kangaru posma asfaltēšanas ieceri, taču būvdarbu sākšanas termiņi vēl nav zināmi,  informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC). 
 
25.nov
Ņemot vērā, ka daļai sabiedriskā transporta vadītāju pašlaik noteikta darba nespējā, Daugavpilī no šodienas tiek atcelti vairāki autobusu reisi, apliecināja pašvaldības AS "Daugavpils satiksme" valdes loceklis Sergejs Blagoveščenskis.
 
25.nov
Ģertrūdes ielas Rīgā ģeofizikālajā pārbaudē atklātas paaugstinātas mitruma zonas, taču tās neesot bīstamas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.
 
25.nov
Automašīnu apstāšanās uz tilta ir kategoriski aizliegta – to nosaka satiksmes noteikumi. Tomēr ārkārtas situācijā, kad spēkrats vairs nekust uz priekšu, tas ir pieļaujams, taču jādara viss iespējamais, lai nenotiktu avārija. Nedēļas sākumā kāds šoferis gan nepaspēja pabrīdināt citus braucējus, ka viņa automašīna palikusi bez ātrumkārbas, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
24.nov
Ņemot vērā, ka daļai sabiedriskā transporta vadītāju pašlaik noteikta darba nespējā, Daugavpilī no rītdienas, 25.novembra, tiks atcelti vairāki autobusu reisi, apliecināja pašvaldības AS "Daugavpils satiksme" valdes loceklis Sergejs Blagoveščenskis.
 
24.nov
Lai precīzāk novērtētu transportlīdzekļu apmēru un tā ietekmi Aleksandra Čaka ielā, kur tiek veikts velojoslu ierīkošanas eksperiments, satiksmes intensitātes datus jāvērtē ilgākā laika periodā, norāda Rīgas domes Satiksmes departaments.
 
24.nov
Lai paaugstinātu satiksmes drošību ziemas sezonā, sākot no šā gada 1.decembra, tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums no 70 km/h līdz 50 km/h uz Dienvidu tilta estakādēm.
 
24.nov
Šovakar pirms pusnakts un naktī uz trešdienu un ceturtdienu uz Vanšu tilta virzienā uz centru tiks veikti asfalta seguma atjaunošanas darbi, aizņemot vienu braukšanas joslu, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
22.nov
Šorīt vietām Valsts centrālajā daļā un Latgalē ceļi ir sniegoti un izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra, un kaisa ar pretslīdes materiāliem.
 
22.nov
Šodien, 22. novembrī, kad tiek atzīmēta Mirušo piemiņas diena, 11. tramvaja un 11., 20., 29., 36., 37., 39., 48. autobusa maršrutā tiks organizēti papildu reisi, kā arī atsevišķos maršrutos tiks norīkoti lielākas ietilpības transporta līdzekļi, informēja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
21.nov
Šovakar izveidojies pamatīgs sastrēgums, izbraucot no Jūrmalas, informēja aculiecinieki.
 
21.nov
Vakar, 20. novembrī, ap pulksten 13.35, Gulbenes novadā, Rankas pagastā, uz autoceļa Smiltene-Gulbene (33. km), notika sadursme starp divām kravas automašīnām Scania.
 
20.nov
Vēls rudens ir ārkārtīgi bīstams laiks. Pieaugošais tumšo stundu īpatsvars prasa īpašu autovadītāju koncentrēšanos, un aktīvi migrējošie savvaļas dzīvnieki rada papildu izaicinājumu. Tie sliktāk reaģē uz automašīnām un, izlecot uz ceļa, bieži trāpa tieši zem riteņiem.