Satiksme

9:30
Gatavojoties valsts svētku pasākumiem no šodienas sāksies būtiski satiksmes ierobežojumi Rīgas centrā, tostarp būs slēgta 11.novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā, informēja pašvaldībā. 
 
Vakar, 16:15
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11.novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā.
 
Vakar, 9:30
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā.
 
Vakar, 0:04
Tiesa Minsterē, Vācijas ziemeļos, piektdien nolēma, ka automašīnas īpašniekam nav tiesību izmantot automašīnas numura zīmi, kas saistās ar Ādolfu Hitleru un gadu, kad viņš nāca pie varas.
 
14.nov
Latvijā plānots ieviest jaunu horizontālo ceļa apzīmējumu distances ievērošanai, ceturtdien vienojās Ceļu satiksmes drošības padomes domnīcas dalībnieki.
 
14.nov
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala.
 
13.nov
Šī gada 11. novembrī pulksten. 14.02 Rīgā, Kurzemes prospektā pie nama Nr.84 kravas transportlīdzeklis savienojumā ar puspiekabi uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā.
 
12.nov
Aculiecinieks dalījies ar video sociālajā tīklā Facebook, kur redzama automašīna pēc ietpriekšanās kokā.
 
12.nov
Ūdens pārbūves darbu dēļ līdz 16.novembrim tiks ierobežota satiksme Bruņinieku ielā, informēja Rīgas domē.
 
11.nov
Šī gada 26. oktobrī pulksten 20.57 Ogres novadā, Krapes pagastā, uz autoceļa P80 Tīnūži-Koknese, notika sadursme starp gaiši pelēkas krāsas automašīnu Renault un tumši zilas krāsas automašīnu VW Passat, kā rezultātā negadījumā bojā gāja automašīnas VW Passat vadītājs, vēsta Valsts policija.
 
11.nov
No šodienas tiks samazināts maksimālais atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
9.nov
Ņūhampšīrā kāds pieklājīgs tītars nolēma nešķērsot ielu, kamēr to nebija izdarījuši pārējie tītari, ar kuriem viņš kopā pārvietojās.
 
8.nov
„Rīgas satiksme" informē, ka 11. novembra vakarā Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārās parādes–gājiena laikā īslaicīgi tiks slēgta satiksme uz Akmens tilta, kā arī būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
7.nov
Saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme, kā arī 11. novembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.
 
6.nov
Satiksmei slēgts reģionālā autoceļa Limbaži–Salacgrīva (P12) posms no 34,3. - 34,45. kilometram pie Korģenes. Ceļa posms nav izbraucams – tas ir applūdis.
 
6.nov
Šonedēļ vajadzētu sākt izbūvēt pagaidu pārbrauktuvi zem Brasas pārvada, lai līdz gada beigām varētu nodrošināt jēdzīgāku transporta satiksmi – vismaz paātrinātos lēnā transporta kustība sastrēgumstundās.
 
5.nov
Šī gada 4. oktobrī pulksten. 23.55 Rīgā, Lāčplēša ielā pie nama Nr. 161, braucot no Salu tilta puses Gogoļa ielas virzienā, automašīna Honda uzbrauca gājējam.
 
4.nov
Aculiecinieki ziņo, ka pirmdienas rīt notikusi smaga avārija uz Bauskas šosejas, pie apdzīvotas vietas ar nosaukumu Dimzukalns.
 
4.nov
Aculiecinieks ziņo, ka svētdienas rītā Rīgas mikrorajonā notikusi savāda avārija - vieglā automašīna ietriecies stāvošā kravas auto.
 
4.nov
Šā gada budžetā iepriekš Jaunā Rīgas teātra ēkas rekonstrukcijai paredzētos septiņus miljonus eiro plānots novirzīt Satiksmes ministrijai (SM) dotācijām zaudējumu segšanai sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanā, liecina Ministru kabineta sēdes otrdien, 5.novembrī, darba kārtība.
 

Rīgas namu pārvaldnieks