Satiksme

Vakar, 10:00
Svētdien, 20.septembrī no plkst.10 līdz 17 "Toyota Rīgas velomaratona" laikā tiks ieviestas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, kā arī tiks slēgtas atsevišķas pieturvietas Mūkusalas ielā, Bauskas ielā un Krasta ielā,  informēja pašvaldības SIA "Rīgas Satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.
 
19.sep
Ceļu satiksmes noteikumu neievērošana joprojām ir viena no lielākajām problēmām ceļu satiksmē, kas apdraud visus satiksmes dalībniekus. Lai arī negadījumi notiek visu gadu, rudens sākums ir viens no bīstamākajiem periodiem motociklistiem, kad pieaug drošības riski. 
 
18.sep
Ceturtdien Zelmeņos tika svinīgi atklāts reģionālā autoceļa Jelgava – Tērvete – Lietuvas robeža (Žagare) (P95) posms no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (28,36.-43,55.km). Atklāšanas pasākumā piedalījās VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika, SIA Strabag valdes loceklis Juris Dumpis un SIA Ceļu būvniecības sabiedrība Igate Būvniecības departamenta vadītāja Dace Loca, kā arī Lietuvas pilsētas Joņišķi mērs Vitalius Gailius.
 
18.sep
Pašlaik plašākie ceļu remontdarbi notiek uz Vidzemes šosejas, kur no Raunas līdz Smiltenei ir septiņi pagaidu luksofori un jārēķinās vismaz ar papildu stundu ceļā.
 
17.sep
Rīgas pašvaldības policija (RPP) šonedēļ pieķērusi divas personas, kuras Čiekurkalnā patvaļīgi uz ceļa braucamās daļas krāsojušas apzīmējumus, informēja RPP.
 
17.sep
Rīgā, Sarkandaugavā, šoferis bez vadītāja apliecības trešdien veica vairākus bīstamus un pārdrošus manevrus, beigās izraisot arī avāriju. No agresīvas braukšanas autovadītāju neapturēja pat tas, ka ar viņu kopā transportlīdzeklī bija arī sieviete un bērns.
 
17.sep
Ir secināts, ka bezpilota lidaparāts var atvieglot dažādu policijas funkciju veikšanu, piemēram, personu meklēšanu, kārtības nodrošināšanu publiskos pasākumos, un arī satiksmes uzraudzīšanas funkciju. Tādēļ Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvalde satiksmes uzraudzīšanai ir iegādājusies vienu bezpilota lidaparātu jeb dronu, kas sevi ir pierādījis jaut tā darbības pirmajās dienās – vakar aptuveni stundas laikā ir fiksēti seši agresīvie braucēji.
 
17.sep
Kāds rīdzinieks neslēpj sašutumu par redzēto un dzirdēto, pēdējā siltajā vakarā izbarucot ar velosipēdu par Rīgu.
 
17.sep
Vecpiebalgas novadā trešdien noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā cietuši trīs cilvēki. Pretējā braukšanas joslā iebraukušajam "BMW" markas automašīnas vadītājam pēc negadījuma konstatēts alkohola reibums – aptuveni trīs promiles, informē policija.
 
16.sep
Šorīt Rīgas centrā no sliedēm daļēji noskrējis tramvajs, novēroja aģentūra LETA.
 
14.sep
Kāds vīrietis kļuvis par aculiecinieku pārgalvīgai autovadītāju rīcībai pie kādas dzelceļa pārbrauktuves. Lieki minēt, ka šāda riskēšana var maksāt dzīvību!
 
14.sep
Liepājā pēc automašīnu sadursmes viena no tām iebraukusi mājas sienā, tādējādi ceļu satiksmes negadījumā cietuši septiņi cilvēki, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
 
14.sep
Pabeigti būvdarbi uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļā un tur vairs nav satiksmes ierobežojumu. Taču ceļu remontdarbi valstī turpinās kopumā uz vairāk nekā 100 autoceļu posmiem, tāpēc autobraucējiem arī turpmāk ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā. 
 
14.sep
Vakar Latvijā reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 16 cilvēki, bet viens cietušais gāja bojā,  informēja Valsts policija.
 
11.sep
Šī gada 6. septembrī pulksten 19.36 Rīga, Slavu ielā, iepretim namam Zilupes ielā 31, notika ceļu satiksmes negadījums – krita motocikls "Honda" ar tā vadītāju un pasažieri.
 
11.sep
Nedēļas nogalē, dodoties braucienos pa Latviju, jārēķinās ar ceļu būvdarbiem, kas visā valstī notiek 109 ceļu posmos, informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
11.sep
Ceturtdien divu automašīnu sadursmē uz šosejas Rīga - Daugavpils cietuši septiņi cilvēki, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
 
10.sep
Aculiecinieki ziņo, ka vakar, 9. septembrī, pasažieru autobuss ceļā uz Balviem sadūrās ar meža dzīvnieku.
 
10.sep
Apgāžoties vieglajai automašīnai, kuras šoferis bija sēdies pie stūres manāmā alkohola reibumā, Lubānas novada Indrānu pagastā trešdien gāja bojā bērns, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.
 
9.sep
Satiksmes drošības uzlabošanai 13 kilometrus garā Tallinas šosejas posmā pie Ādažiem paredzētas būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" informācija.