Eirovīzija 2012

11.mai
Grupa "Citi Zēni", kas ir Latvijas pārstāvji šī gada Eirovīzjas dziesmu konkursā, otrdienas naktī pēc tam, kad Latvijai atkal nav izdevies iekļūt konkursa finālā, dalījušies ar ziņu latviešiem.
 
10.mai
"Citi zēni" šodien pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajā pusfinālā. Eiropa mūs kārtējo reizi nesaprata – puiši netika finālā!
 
10.mai
Jau šodien, 10.maijā, notiks pirmais "Eirovīzija" pusfināls, savukārt 12.maijā - otrais pusfināls, bet 14.maijā lielais fināls, kad tiks noskaidrots, kura valsts plūks uzvaras laurus!
 
10.mai
"Galvenais, lai "Citi Zēni" nepārcenšas visā un lai tas pūlis viņu vietā nokliedz to "pussy" kā iecerēts. Ja būs klusums, tad būs melni...," ierakstā mikroblogošanas vietnē "Twitter" savas sajūtas pirms Eirovīzijas dziesmu festivāla vēl Lauris Reiniks.
 
10.mai
12. februārī dziesmu konkursa "Supernova 2022" finālā izraudzīta Latvijas pārstāve "Eirovīzijā". Tā ir grupa “Citi zēni” - “Eat Your Salad”. 2022.gada Eirovīzijā Latvijas dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 10.maijā.
 
9.mai
Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajā pusfinālā 10. maijā 17 dziesmu konkurencē Latviju pārstāvēs grupa “Citi Zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad”. Ukraina uzstāsies ar dziesmu ar dziesmu "Стефанія" (Stefānija), kuru izpildīs grupa "Kalush Orchestra".
 
30.apr
Grupa "Citi zēni" sestdien aizvadījusi pirmo Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājumu dziesmai "Eat Your Salad", vēsta lsm.lv. Mēģinājumā neiztika arī bez neliela incidenta.
 
29.apr
Pašmāju grupa "Citi zēni" šodien devusies uz Turīnu, Itālijā, kur pārstāvēs Latviju 66.starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu festivālā.
 
25.feb
Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU) paziņojusi, ka Krievijas priekšnesums nepiedalīsies šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā, vēsta lms.lv.
 
24.feb
Eirovīzijas dziesmu konkursa organizatori pagaidām plāno maijā Itālijas pilsētā Turīnā gaidāmajā pasākumā atļaut uzstāties arī Krievijas pārstāvjiem, neskatoties uz Krievijas iebrukumu Ukrainā.
 
24.feb
Ukraina uz Eirovīziju sūtīs grupu ”Kalush Orchestra”. Tā kā Latvijai pirmajā pusfinālā būs jāuzstājas kopā ar Ukrainu, tad šī dziesma ir viena no mūsu mūziķu grupas "Citi zēni" konkurentēm.
 
21.feb
Grupai "Citi zēni", kas pārstāvēs Latviju mūzikas konkursā "Eirovīzija", mikroblogošanas vietnē "Twitter" seko Grēta Tūnberga.
 
21.feb
Eirovīzijas dziesmu konkurss notiek no 1956. gada. Latvija tajā piedalās kopš 2000. gada.
 
18.feb
2022. gada Ukrainas nacionālās atlases "Vidbir" uzvarētāja Alina Pash nepārstāvēs valsti Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā.
 
17.feb
Ukrainas raidorganizācija UA:PBC apstiprinājusi, ka 2022. gada nacionālās atlases "Vidbir" uzvarētāja Alina Pash nepārstāvēs valsti Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā. Par to ziņo "Eurovision TV".
 
15.feb
Eirovīzijas gaidās, piedāvājam noskatīties, kā dzied un spēlē mūsu bijušie un esošie politiķi. Šajā video premjers Krišjānis Kariņš dzied dziesmu, ar ko Latvija 2014. gadā piedalījās Eirovīzijā.
 
14.feb
12. februārī tiešraidē par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” uzvarētājiem pārliecinoši kļuva grupa “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad” – 1. vietu viņiem piešķīra gan skatītāji, gan žūrija. Telefonbalsojumā grupa saņēma 50 566 balsu.
 
12.feb
Mūziķis Ralfs Eilands soctīklos pēc šova Supernova norādījis, ka būs vīlies, ja viņa pārstāvētās apvienības priekšnesums neizraisīs protestus.
 
12.feb
Žurnāliste Sandra Veinberga "Facebook" ierakstā asi kritizē Latvijas Televīziju par Eirovīzijas atlases organizēšanu un tās kvalitāti.
 
12.feb
Pirmie uz "Supernovas" skatuves kāpa "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad". Dziesmas beigās, dziedātājam taisot špagatu, pārplīsa viņa bikses. Viņš gan ar roku centās nesmukumu piesegt, bet skatītāji negadījumu jau paspēja pamanīt.