Eirovīzija 2011

12.aug
Lielbritānijas sabiedriskā raidorganizācija BBC piektdien paziņojusi, ka nākamgad Eirovīzijas dziesmu konkurss norisināsies vienā no septiņām lielajām pilsētām ārpus Londonas.
 
25.jūl
Ukraina nodos 2023.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa rīkošanas pienākumus Lielbritānija, pirmdien pavēstīja Eiropas Raidsabiedrību savienība (EBU).
 
26.jun
2022. gada Eirovīzijas uzvarētāji, ukraiņu grupa "Kalush Orchestra" ir satraukta par lēmumu atteikt Ukrainai rīkot Eirovīziju 2023. gadā, ziņo "Focus".
 
24.jun
Par spīti Kijivas protestiem, Eirovīzijas dziesmu konkursa rīkotāji ceturtdien apstiprinājuši, ka 2023.gada izrāde Krievijas iebrukuma dēļ nevarēs notikt Ukrainā.
 
20.jun
Ukrainas kultūras un informācijas politikas ministrs Oleksandrs Tkačenko norādījis, ka Ukraina nostādīta "fakta priekšā", nedodot iespēju apspriest citus variantus par konkursa organizēšanu, raksta "Focus".
 
18.jun
Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons pēc atgriešanās no Kijivas paudis viedokli, ka Ukrainai būtu jādod iespēja nākamgad rīkot Eirovīziju
 
17.jun
Šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja, kara plosītā Ukraina, nespēs nākamgad sarīkot konkursu, piektdien pavēstīja Eiropas Raidsabiedrību savienība (EBU), piebilstot, ka izskata jautājumu, vai konkursu varētu rīkot otrās vietas ieguvēja Lielbritānija.
 
16.jun
Kā atklājis prezidenta biroja vadītāja vietnieks Kirils Timošenko, Ukrainas varas iestādes jau ir sākušas gatavoties Eirovīzijas dziesmu konkursam, kam Ukrainā jānotiek 2023. gadā, raksta ukraiņu portāls "Focus".
 
12.jun
Mūziķis Robijs Viljamss atzinies, ka jau tagad aizlicis par sevi vārdu, lai nākamgad uzstātos Eirovīzijā, kas notiks Ukrainā, ziņo "The Mirror".
 
30.mai
Šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarējusī ukraiņu grupa "Kalusha Orchestra" ir pārdevusi savu trofeju par 838 000 eiro, lai palīdzētu Ukrainai.
 
25.mai
Eiropas Raidorganizāciju savienība (EBU) atklājusi, kāpēc sešu valstu žūriju balsojums netika pieņemts gan Eirovīzijas otrajā pusfinālā, gan konkursa Lielajā finālā, vēsta liepajniekiem. 
 
20.mai
Lai gan šī gada Latvijas Eirovīzijas pārstāvji, grupa "Citi Zēni" neiekļuva konkursa finālā, viņi ir pamanīti otrpus okeānam, kur pieminēti Džona Olivera šovā "Last Week Tonight".
 
19.mai
Šogad Eirovīziju vadīja veseli trīs vadītāji - pazīstamais dziedātājs Mika, TV raidījumu vadītājs Alesandro Ketelanu un itāļu dziedātāja Laura Pauzīni. Skatītāji pamanīja, ka dziedātāja uz brīdi nozuda no TV ekrāniem un tagad viņa sociālajos medijos atklājusi iemeslu.
 
16.mai
Kā jau tas bija viegli prognozējams, 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarējuši Ukrainas pārstāvji “Kalush Orchestra” ar dziesmu “Stefania”, kuri nebija labākie pat savā valstī. Savukārt attiecībā uz Latvijas pārstāvjiem visi prātojumi par netikšanas finālā iemesliem izrādījušies lieki – “Citi zēni” nav patikuši ne žūrijai, ne vēl jo vairāk TV skatītājiem.
 
15.mai
Latvija Eirovīzijas pusfinālā ierindojās 14. vietā starp 17 pretendentiem. Lai iekļūtu finālā, "Citiem zēniem" pusfinālā vajadzēja iegūt vismaz par 49 punktiem vairāk.
 
15.mai
Ukrainas ‘’Kalush Orchestra’’ ar dziesmu “Stefania” ierindojās 1. vietā, Apvienotā Karaliste 2. vietā, Spānija - 3. vietā.
 
14.mai
Dziedātājs Lauris Reiniks komentējis Latvijas pārstāvju Eirovīzijā grupas "Citi zēni" neiekļūšanu konkursa finālā.
 
13.mai
Kā zināms, arī šogad Latvijas dalībniekus Eirovīzijas finālā neredzēsim. Tikmēr mikroblogošanas vietnē Twitter izvērsusies plaša diskusija, kas tad Latvijai būtu jādara, lai mēs beidzot vismaz tiktu finālā, nerunājot par uzvaru konkursā.
 
13.mai
Veiksmīgāk nekā Latvijai Eirovīzijas pusfināls šogad bijis Lietuvai un Igaunijai. Abas kaimiņvalstis tikušas finālā.
 
12.mai
Dziedātājs Filips Kirkorovs, kurš nenosoda Krievijas iebrukumu Ukrainā un Latvijā ir iekļauts melnajā sarakstā, pēkšņi parādījās Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā.