Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardEirovīzija 2011

Mūziķis, kā arī dažādu TV šovu vadītājs Markus Riva, ir īsts dumpinieks, kad runa ir par Eirovīziju. Par pierādījumu tam ir gadiem ilgie pūliņi, kas meklējami Latvijas Eirovīzijas atlasēs. Taču arī tas nav viss. Riva šogad mērojis ceļu, lai klātienē baudītu vērienīgo pasaules līmeņa šovu.
20.mai tautaruna.lv
Karaļa Čārlza III kronēšanas ilguma cienīgā četru stundu procedūrā jeb tiešraidē no Liverpūles svētdien ap diviem pēc mūsu laikā noskaidrojās Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājs – par to jau otro reizi kļuva Zviedrijas pārstāve Lorēna. Latvijai beigu rezultāts nemaz tik bēdīgs nav: izrādās, ka līdz finālam pietrūcis nieka trīs punktiņu.
15.mai Sandris Vanzovičs
67. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Zviedrija.
14.mai Portāls nra.lv
Šodien Liverpūlē notiek 67.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu fināls.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Šo sestdien, 13. maijā, no pulksten 22 līdz agrai rīta stundai neskaitāmi mūzikas un izklaides cienītāji būs pielipuši Latvijas Televīzijai (LTV), lai tiešraidē skatītos Eirovīzijas fināla notikumus no “M & S Bank” arēnas Liverpūlē. Fināls jau sesto reizi pēc kārtas norisināsies bez Latvijas līdzdalības, lai gan it kā nekas liels mūsu grupai “Sudden Lights” nebija jāpaveic – 15 dalībnieku konkurencē jātiek desmitniekā. Nesanāca.
13.mai Sandris Vanzovičs
Ukrainas prezidentam Volodimiram Zelenskim netiks dota iespēja teikt videouzrunu Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, ceturtdien paziņoja Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU), kas organizē šo konkursu.
12.mai Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas vakarā Liverpūlē notikušajā 67.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā tika izraudzītas vēl 10 valstis, kas būs pārstāvētas Eirovīzijas finālā, un starp šīm valstīm ir Igaunija un Lietuva.
12.mai Ziņu aģentūra LETA
Latvijas grupas “Sudden Lights” dziesma “Aijā” Eirovīzijā tālāk par pusfinālu netika. Eiropa mūs kārtējo reizi nesaprata. Kaut kā netrāpījām uz pareizā “nerva” vai pareizās nots. Kas tika izdarīts nepareizi? Ko darīt, lai neveiksmju sēriju apturētu?
11.mai Bens Latkovskis
Latvijas grupai "Sudden Lights" ar dziesmu "Aijā" otrdienas vakarā neizdevās iekļūt 67. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā. “Rīta Panorāmā” sazinājās ar grupas mūziķiem, lai uzzinātu, kā viņi šobrīd jūtas.
10.mai Portāls nra.lv
Latvijas grupa "Sudden Light" uz Eirovīzijas skatuves kāpa kā ceturtie. Tviterī tauta jau apspriež redzēto un dzirdēto.
9.mai Portāls nra.lv
videocam
Eirovīzijas tiešraide no Liverpūles. Šodien - pusfināls. Latvijas "Sudden Lights" dziesma "Aijā" izskanēs ceturtā. Vēl pirmajā pusfinālā startē Norvēģija, Malta, Serbija, Portugāle, Īrija, Horvātija, Šveice, Izraēla, Moldova, Zviedrija, Azerbaidžāna, Čehija, Nīderlande un Somija.
9.mai Portāls nra.lv
Unian.net raksta par bukmeikeru prognozēm - kā tiks sadalītas pirmās piecas vietas?
8.mai Portāls nra.lv
Šodien, 29. aprīli, uz Liverpūli, Lielbritānijā, dodas grupa "Sudden Lights", lai pārstāvētu Latvijas godu 67.starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.
29.apr Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Šogad Eirovīzijas dziesmu konkurss norisināsies Lielbritānijā, Liverpūlē. Katru gadu konkurss ir pārsteigumiem pilns, taču šis gads varētu būt pavisam īpašs. Uz lielās Eirovīzijas skatuves, kā viesmākslinieki, varētu kāpt Lielbritānijas supergrupa, kura nav uzstājusies pēdējos 20 gadus, ziņo "The Sun".
16.apr tautaruna.lv
Jau pēc mazāk nekā diviem mēnešiem, 9.maijā, Liverpūlē jau 67. reizi norisināsies viens no lielākajiem un prestižākajiem dziesmu konkursiem pasaulē - Eirovīzija. Latviju tajā jau otro gadu pēc kārtas pārstāvēs zēnu grupa, kas šoreiz ir "Sudden Lights". Lai arī Latvijā mūziķiem ir liels fanu pulks un viņu dziesmas zina daudzi, pēc "Betsafe" ekspertu prognozēm Latvijai arī šoreiz, sesto gadu pēc kārtas, neizdosies iekļūt finālā.
28.mar Portāls nra.lv
Pateicības pilnais sarunu raidījums “Pasaki to skaļi!”, ko iespējams skatīties kanālā 360TV, aicina ikvienu vairot pateicību un sirsnību sabiedrības vidū. Jaunākajā raidījuma sērijā pie Roberto un Elīnas, viesojās mūziķis Arnis Mednis, kurš dalījās savās pārdomās par dzīvē piedzīvoto un pārdzīvoto.
20.feb tautaruna.lv
Ar “Sudden Lights” dziesmas “Aijā” uzvaru noslēdzies Latvijas Televīzijas konkurss “Supernova”, kas nozīmē – šī grupa pārstāvēs Latviju 67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē. Šobrīd iespējamai Latvijas uzvarai Liverpūlē bukmeikeri dod… 1%. Pat fināls šķiet neaizsniedzams sapnis.
13.feb Sandris Vanzovičs
Igauniju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē, Lielbritānijā, pārstāvēs dziedātāja Alika Milova ar dziesmu "Bridges" tilti.
12.feb Ziņu aģentūra LETA
Šosestdien, 11. februārī, pulksten 21.10 LTV1 un “REplay.lv” un LTV7 ar surdotulkojumu būs iespējams vērot izšķirošo cīņu par tiesībām braukt uz Liverpūli – tiešraidē noskaidrosies konkursa “Supernova” uzvarētājs, kas pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.
11.feb Sandris Vanzovičs
Jau šo sestdien, 11.februārī noskaidrosies, kurš mākslinieks vai grupa šī gada maijā pārstāvēs Latviju 67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas norisināsies Liverpūlē, Lielbritānijā. Pagājušās nedēļas nogalē pusfinālā piedalījas 14 dalībnieki, bet četri no dalībniekiem nesaņēma pietiekamu balsojumu, lai iekļūtu finālā. Pašreizējās "Betsafe" ekspertu prognozes liecina, ka Patrisha un "Sudden Lights" ir galvenie pretendenti uz Latvijas pārstāvēšanu vienā no lielākajiem muzikālajiem notikumiem pasaulē.
9.feb Portāls nra.lv