Eirovīzija 2011

20.okt
Eirovīzijas dziesmu konkursā 2022.gadā piedalīsies 41 valsts, un tas ir par divām valstīm vairāk nekā šogad, trešdien pavēstīja Eiropas Raidsabiedrību savienība (EBU)
 
2.jūl
Baltkrievija ir izslēgta no Eiropas Raidorganizāciju apvienības jeb EBU, kas nozīmē, ka turpmāk tai vairs nebūs tiesību piedalīties Eirovīzijas dziesmu konkursā, ziņo Latvijas Televīzijas ziņu raidījums "Panorāma".
 
9.jun
Žurnāls "Privātā Dzīve" jau vēstīja, ka Latvijas Televīzija aplēsusi, ka šogad kopējās Eirovīzijas izmaksas LTV bijušas nedaudz vairāk par 150 tūkstošiem eiro. Daudzi sociālajos medijos steidzās pārmest par tik lielām izmaksām, kad Latvija konkursā ierindojusies pēdējā vietā. Samanta soctīklos komentējusi situāciju.
 
8.jun
Latvijas Televīzija beidzot atklāj, kādas tad bijušas izmaksas Samantas Tīnas dalībai Eirovīzijas dziesmu konkursā, vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Šogad bijusi visdārgākā dalība Eirovīzijā" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
1.jun
Interneta lietotāji apsūdz Eirovīzijas uzvarētājus, grupu Maneskin no Itālijas par krievu dziedātājas Allas Pugačovas dziesmas kopēšanu. Vārdu līdzību dziesmās pamanīja kāda sociālā tīkla TikTok lietotāja.
 
1.jun
Vietnē Tik Tok dīdžejs Kriss Vess (Chris Wess) ievietojis video, kurā apvienoti Samantas Tīnas dziesmas "The Moon Is Rising" vokāls ar grupas grupas "Måneskin" dziesmas "Zitti E Buono" melodiju.
 
31.mai
Dziedātāja Samanta Tīna, kas šogad pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, sociālajos tīklos publiskojusi sava priekšnesuma sākotnējo versiju.
 
30.mai
Dziedātāja Samanta Tīna kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" atklāj, ko domā par sevi pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa.
 
29.mai
Aizvadītajā nedēļā visa Eiropa sekoja līdzi lielākajam mūzikas konkursam "Eirovīzija". Šogad "Eirovīzija" norisinājās Nīderlandē, Roterdamā. Grandiozo konkursu vadīja četri Nīderlandes vieni no populārākajiem cilvēkiem. Viena no tām bija spilgtā "YouTube" zvaigne Nikija de Jāgere.
 
26.mai
Damiano Dāvids kļuva par superzvaigzni tikai vienā vakarā. Tagad meitenes visā pasaulē ir "trakas" šī mākslinieka dēļ, nezinot, ka izskatīgais vīrietis no Maneskin ir aizņemts.
 
25.mai
Itālijas grupas “Måneskin” solists veicis narkotiku testu pēc tam, kad Eirovīzijas dziesmu konkursa tiešraidē skatītājiem radās aizdomas par to lietošanu, raksta BBC.
 
24.mai
Pagājusī nedēļa tika pavadīta Eirovīzijas zīmē un par šī gada uzvarētājiem tika kronēti Itālijas pārstāvji “Måneskin”. Pēc konkursa sociālajos tīklos cilvēki sāka apspriest brīdi, kurā it kā manāms, ka Itālijas grupas solists tiešraidē lieto narkotikas, raksta "Mirror".
 
24.mai
Ar itāļu rokgrupas “Måneskin” izpildītās dziesmas "Zitti E Buoni" uzvaru agrā svētdienas rītā Roterdamā noslēdzās 65. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss. Latvijas pārstāvei Samantai Tīnai totāls fiasko – pēdējā vieta visu 39 dalībvalstu konkurencē.
 
23.mai
Līdz ar Eirovīzijas rezultātu paziņošanu, kurā uzvaras laurus plūca Itālija, tika atklāti arī pusfinālos iegūtie punkti. Samanta Tīna ar savu dziesmu "The Moon is Rising" bija saņēmusi vismazāk punktu pusfinālā, kurā sacentās ar 16 citu valstu dziedātājiem.
 
23.mai
65. Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Itālijas grupa “Måneskin” ar dziesmu “Zitti E Buoni”. 65. Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Itālijas grupa “Måneskin” ar dziesmu “Zitti E Buoni”. Šī ir otrā reize Eirovīzijas 65 gadu vēsturē, kad uzvaras laurus plūc smagās mūzikas pārstāvji. 2006. gadā uzvarēja somu grupa “Lordi”.
 
22.mai
1993. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja Īrijas pārstāve Nīva Kavana, bija spiesta atteikties no centieniem nopelnīt iztiku ar mūzikas palīdzību, vēsta Ren.tv.
 
21.mai
“Mēs esam lepni un pateicīgi Samantai par spēcīgo sniegumu uz Eirovīzijas lielās skatuves. Turam īkšķi par kaimiņiem Lietuvu,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” šodien ierakstījis premjers Krišjānis Kariņš.
 
21.mai
Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāji aktīvi komentē dziedātājas Samantas Tīnas uzstāšanos Eirovīzijas 2.pusfinālā.
 
20.mai
Šovakar dziedātāja Samanta Tīna kāps uz Eirovīzijas skatuves Roterdamā, lai pārstāvētu Latviju konkursa otrajā pusfinālā un nopelnītu vietu finālā. Kanāla STV pirmā! raidījumā "Slavenības. Bez filtra" dziedātāja demonstrē, kā aizkulisēs notiek iesildīšanās process.
 
19.mai
Krievijas mūziķis Filips Kirkorovs, parādoties vienā no Eirovīzijas pasākumiem, ar savu uzvedību pamatīgi samulsināja soctīklu lietotājus. Video ar Filipa producētās Moldovas pārstāves Natālijas Gordienko interviju publicēts blogera Viljama Lī Adamsa YouTube kanālā.