Zvaigžņu rudens

27.nov 2020
TV personība Lelde Ceriņa sociālajos tīklos dalījusies ar sirsnīgām fotogrāfijām Ziemassvētku noskaņās, kurās redzama ar vīru Aivi Ceriņu un meitu Adeli.
22.nov 2020
Jau vēstījām, ka televīzijas personība, māmiņu klubs vadītāja Rūta Dvinska savu ķermeni izvēlas norūdīt Kaļķugravā. Tagad Rūta atklāj, kā šis ieradums mainījis viņas ikdienu.
18.nov 2020
Savā Instagram profilā dziedātāja Dināra Rudāne dalījusies ar fotogrāfiju, kurā redzama pie Eifeļtorņa Parīzē. Tomēr ieskatoties, var redzēt, ka bilde pilnīgi noteikti nav uzņemta Francijā, drīzāk Dināra savu fotogrāfiju izgriezusi un ielīmējusi kādā citā.
15.nov 2020
Dziedātāja Ieva Sutugova sociālajā vietnē Instagram sasmīdinājusi sekotājus ar asprātīgu komentāru.
14.nov 2020
Režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva un grāmatas "Sestā sieva" autore Inga Grencberga sociālajā vietnē Instagram atklājusi, kas viņu īpaši sajūsminājis Rīgā.
14.nov 2020
Uzņēmēja, žurnāliste un pasniedzēja Ieva Lejiņa jeb Ieva Adamss, kura savulaik bija pazīstama kā “radiogeiša” šajā nedēļā sekotājums pārsteigusi ar neparastu fotogrāfiju.
8.nov 2020
Džastins Timberleiks (Justin Timberlake) un Džesika Bīla (Jessica Biel) par $6.35 miljoniem pārdevuši savu trīsistabu, trīsarpus vannas istabu penthausu Manhetenas Saho rajonā, liecina publiskie dati.
8.nov 2020
Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva un divu meitu mamma Madara Kiviča sajūsminājusi savus sekotājus ar skaistu pašportretu.
7.nov 2020
Savā Instagram profilā TV raidījumu un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante publicējusi rudenīgas fotogrāfijas, kurās sekotāji nerimstas slavēt viņas stilu un gaumes sajūtu.
7.nov 2020
Savā Instagram profilā video blogere un influencere Evelīna Pārkere dalījusies ar rudenīgām fotogrāfijām, tomēr vairums sekotāju satraukušies par viņas apģērba izvēli, pieņemot, ka meitene nemaz nenojauš, ko nozīmē apsaldēties.
7.nov 2020
Aizvadītajā nedēļā TV un radio raidījumu vadītājam Oskaram Leperam bija dzimšanas diena, kurā viņa brālis, aktieris Rihards Lepers, publicēja skaistu foto sēriju, kurā abi iemūžināti.
7.nov 2020
Latvijā dzīvojošais itālis Roberto Meloni ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs. Šoreiz viņš savus sekotājus sajūsminājis ar rudenīgiem kadriem, kurus uzņēmis tepat Rīgā.
3.nov 2020
Dziedātājs Intars Busulis publicējis aizkustinošu kadru, kurā sveic savu mammu Ēriku vārda dienā.
2.nov 2020
Savā Instagram profilā TV personība un jaunā māmiņa Lelde Ceriņa atklāj, kāpēc meitai izvēlējusies vārdu Adele.
2.nov 2020
Latviešu modele, youtubere Monami Frost un influencere Kristīne Dzentīte, Instagram atklāj, ka ne viss ko redzam sociālajos medijos, ir patiesība.
2.nov 2020
Kaut gan Halovīns šogad tika svinēts krietni mierīgāk un bez pulcēšanās, tas nebija šķērslis pārģērbties un savus tērpus atrādīt sekotājiem internetā.
1.nov 2020
Mūziķis Miks Dukurs savus sekotājus pārsteidz ar iespaidīga izmēra tetovējumu.
1.nov 2020
Straujiem soļiem tuvojas gada gaišākais laiks, kad ik uz stūra sāks skanēt dažādas Ziemassvētku melodijas un tiks rādītas svētku filmas. Decembrī pie skatītājiem nonāks pavisam jauna latviešu Ziemassvētku filma “Ziemassvētki džungļos”.
1.nov 2020
Aktrise Ieva Florence savus Instagram sekotājus iepriecinājusi ar skaistu un reizē trakulīgu rudens fotogrāfiju.
31.okt 2020
TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte savā Instagram profilā dalījusies ar sirsnīgām fotogrāfijām, kurās redzama kopā ar meitu.