Pēc Lietuvas valdības pieņemtā lēmuma izsludināt "lokdaunu", arī Latvijā izskanējušas runas, ka mūs sagaida tas pats. Cilvēkus satrauc, kas notiks veikalos, ja šādu lēmumu pieņems pēdējā brīdī pirms svētku iepirkšanās.
Vakcinēšanās pret jauno koronavīrusu Eiropas Savienībā (ES) sāksies 27.decembrī, ceturtdien paziņoja Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena.
Pagājušajā diennaktī atklāti 1040 Covid-19 gadījumi, kas ir līdz šim lielākais inficēto skaits diennaktī, kamēr 12 Covid-19 pacienti miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Lai iegrožotu satraucošo jaunā koronavīrusa izplatību, Lietuvā stājušies spēkā jauni, daudz stingrāki karantīnas noteikumi - tiek slēgta lielākā daļa veikalu un visu svētku laiku cilvēkiem būs atļauts atstāt savas pašvaldības teritoriju tikai nopietnu iemeslu dēļ.
Neņemot vērā kritiski smago epidemioloģisko situāciju, Latvijas iedzīvotāji dodas pirkt svētku dāvanas. Maskās tērpti, ļaudis plūst uz iepirkšanās centriem. Gaidot jaunos ierobežojumus, kas būs spēkā no nākamās nedēļas, lielveikali steidz arī pagarināt darba laika, novērojušas "TV3 Ziņas".
Kāda jauna puiša ieraksts Facebook pēdējās dienās radījis lielu ievērību sociālajos tīklos. Viņš strādā par sanitāru slimnīcā, atklājot sava darba aizkulises Colvid-19 pandēmijas laikā vienā no Latvijas slimnīcām.
Pasaules Veselības organizācijas (PVO) pārstāvji paziņojuši, ka jaunais koronavīrusa paveids, kas izplatās Anglijā, ir lipīgāks, taču nav jāceļ panika, ziņo BBC.
Sociālās aprūpes centros Covid-19 infekciju "ienes" iestāžu darbinieki, šādu viedokli šodien Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pauda labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).
Itālijā šogad mirušo cilvēku skaits pārsniegs 700 000, kas būs augstākais mirstības līmenis kopš 1944.gada, otrdien paziņojis Itālijas Nacionālā statistikas aģentūras (ISTAT) direktors Džankarlo Blandžardo.
Trešdien publicētie Covid-19 saslimstības dati liecina par vēl stingrāku ierobežojumu nepieciešamību, uzskata Valsts prezidents Egils Levits un Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Pagājušajā diennaktī Latvijā atklāts līdz šim lielākais Covid-19 gadījumu skaits - 1023 sasirgušie, bet 25 Covid-19 pacienti miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Lietuvā situācija ar Covid-19 ir kritiska, slimnīcas ir noslogotas koronavīrusa pacientu dēļ, tāpēc, iespējams, kaimiņvalstij būs jālūdz starptautiskā palīdzība. Tā "lrt.lt" paziņojusi premjerministre Ingrīda Šimonīte.
Valsts ieņēmumu dienests (VID) no 1.decembra līdz 15.decembrim izmaksājis dīkstāves pabalstus un algu subsīdijas kopumā 2 023 029 eiro apmērā, informēja VID pārstāvji.
Latvijai ir jāiemācās izmantot tehnoloģiju inovācijas peļņas gūšanai, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" pauda Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks.