Laikapstākļu gūstā

10:47
Svētdienas rītā Latgalē, Latvijas centrālajā daļā un daudzviet Vidzemē apledo autoceļi, informēja uzņēmumā "Latvijas valsts ceļi". Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Latgalē un Rīgas, Aizkraukles, Alūksnes, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Ogres un Valmieras apkārtnē.
 
26.feb
Sestdien Latvijas austrumu daļā gaidāms mākoņains laiks ar nelielu lietu un sniegu, citviet valstī galvenokārt spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
26.feb
Piektdien Latvijā pārsvarā gaidāms apmācies laiks, pēcpusdienā un vakarā daudzviet - galvenokārt Vidzemē un Latgalē - mazliet līs, prognozē sinoptiķi.
 
26.feb
Līdz 3.martam Latvijā gaidāms visai silts laiks, savukārt nākamās nedēļas otrajā pusē atgriezīsies sals, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
25.feb
Mēneša izskaņā saglabāsies pavasarīgi laika apstākļi – dienas gaišajās stundās gaisa temperatūrā saglabāsies pozitīva - daudzviet līdz +2…+8°, bet naktis kļūs nedaudz vēsākas, atsevišķās naktīs vēl gaidāms neliels sals līdz -3…-8°. Pavasaris aizsāksies sauss, tomēr nākamās nedēļas otrajā pusē virs Latvijas ieplūdīs vēsāks gaiss, un vietām gaidāmi nelieli nokrišņi, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
25.feb
Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijas lielākajā daļā ir +3..+7 grādi, bet Mērsragā termometra stabiņš pakāpies līdz +8 grādiem, Kolkā - līdz +10 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
24.feb
Ceturtdien Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +5..+13 grādiem, siltākais laiks gaidāms Zemgalē, Kurzemes austrumu daļā un Rīgas pusē, prognozē sinoptiķi.
 
24.feb
Pēc ļoti silta laika nedēļas vidū no piektdienas gaisa temperatūra Latvijā nedaudz pazemināsies un pūtīs brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
24.feb
Dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs mikroblogošanas vietnē Twitter atklājis, ko Matīsa diena liecina par laiku martā.
 
24.feb
Trešdien Latvijā gaiss iesils līdz +3..+8 grādiem, vietām Kurzemē un Zemgales rietumos - līdz +10 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
23.feb
Līdz ar meteoroloģiskā pavasara iestāšanos valsts rietumu un centrālajos rajonos sākas pavasara pali. Kurzemes un Zemgales upēs jau šonedēļ gaidāma palieņu aplūšana. Vietām Kurzemes un Zemgales upēs ūdens līmenis paaugstināsies par 0,5-2 m, sastrēgumu gadījumā – vēl par 1-2 m. Lielupē tās baseina reljefa dēļ ledus sastrēgumu izveidošanās iespējama vairākos upes posmos: pie Staļģenes, Mežotnes un Jelgavas. Ledus sastrēgumi var izveidoties arī Lielupes pietekās, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
23.feb
Otrdienas rītā visā Latvijā ir dūmaka, valsts dienvidu un rietumu daļā vietām saglabājas migla ar redzamību 100-700 metri, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
23.feb
Patlaban Eiropas lielākajā daļā ir pasliktināta gaisa kvalitāte, tās būtiska uzlabošanās Latvijā gaidāma no piektdienas, kad vējš atnesīs tīrāku gaisu no ziemeļrietumiem, liecina Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra informācija.
 
22.feb
Otrdien Latvijā gaidāms apmācies laiks ar nokrišņiem, valsts austrumu novados uz vienu dienu atgriezīsies sals, prognozē sinoptiķi.
 
22.feb
Pirmdien Saldū gaiss iesilis līdz +11 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
 
22.feb
Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +8..+13 grādiem, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes. 
 
22.feb
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra bija no -3,4 grādiem Staļģenē līdz +3,7 grādiem Kolkā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
21.feb
Pirmdien daudzviet Latvijā gaidāma migla, vietām arī smidzināšana, prognozē sinoptiķi.
 
21.feb
Nākamnedēļ Latvijā gaidāms siltākais laiks kopš novembra, valsts lielākajā daļā nokusīs sniegs un nokrišņu būs maz, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
21.feb
Svētdien Latvijā gaisa temperatūra būs +1..+6 grādi, siltākā diena gaidāma Kurzemē, prognozē sinoptiķi.