Laikapstākļu gūstā

16:03
Nākamnedēļ gaisa temperatūra Latvijā būtiski nemainīsies, brīžiem gaidāms lietus un dažās dienās iespējama vēja pastiprināšanās, liecina jaunākās laika prognozes.
 
8:41
Agrā piektdienas rītā daudzviet valstī ir dūmaka vai migla, sliktākā redzamība plkst.5 bija aptuveni 200 metru Rūjienā un Saldū, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
Vakar, 12:15
Meteorologs Jānis Trallis atklājis, kādām prognozēm par laika apstākļiem ziemā nevar ticēt.
 
Vakar, 8:50
Ceturtdienas rītā Latvijā ir pārsvarā apmākušās debesis un daudzviet līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
28.sep
Sestdien, oktobra pirmajā dienā, vietām Latvijā iespējams īslaicīgs lietus, austrumu novadus var šķērsot plašāka nokrišņu zona, liecina pašreizējās laika prognozes.
 
28.sep
Trešdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
27.sep
Trešdien Latvijā nav gaidāmi ievērojami nokrišņi un gaisa temperatūra mazliet pazemināsies, prognozē sinoptiķi.
 
27.sep
Agrā otrdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
26.sep
Līdz trešdienai, 28.septembrim, Latvijā būs maz nokrišņu, pēc tam visā valstī palaikam gaidāms lietus, prognozē sinoptiķi.
 
26.sep
Pirmdienas rītā Latvijā mākoņi daļēji sedz debesis, daudzviet ir dūmaka vai migla, vietām bieza migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
25.sep
Svētdien Latvijā saglabāsies līdzšinējie laikapstākļi un vietām īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
24.sep
Dabas vērotājs Vilis Bukšs dalījies ar prognozi par laika apstākļiem rudenī, tostarp, atklājot, kad Latvijā iespējams pirmais sniegs.
 
23.sep
Nākamnedēļ Latvijā nav gaidāmas lielas laikapstākļu izmaiņas, brīžiem kļūs nedaudz siltāks un, iespējams, vairāk līs, liecina laika prognozes.
 
23.sep
Piektdienas rītā Kurzemes lielākajā daļā, kā arī dažviet Vidzemē gaisa temperatūra pazeminājusies līdz 0..+3 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
22.sep
Ceturtdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un vietām nedaudz īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
21.sep
Septembra otrās dekādes vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +11,3 grādi jeb par 1,4 grādiem augstāka nekā mēneša sākumā, tomēr tā aizvien saglabājās 0,8 grādus zem normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
21.sep
Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījies ar prognozēm par gaidāmo laiku. Nekas iepriecinošs diemžēl tas nav.
 
21.sep
Tuvākajās dienās Latvijā būs maz nokrišņu un pūtīs lēni vēji, prognozē sinoptiķi.
 
21.sep
Trešdienas rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņainas debesis un vietām nedaudz līst, stiprāk līst dažviet Kurzemē pie Rīgas līča, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.sep
Trešdien Latvijā nav gaidāmas ievērojamas laikapstākļus izmaiņas, būs nedaudz vairāk saules, prognozē sinoptiķi.