Laikapstākļu gūstā

7:55
Pirmdienas rītā Latvijas austrumu daļu sedz mākoņu sega, pārējā valstī mākoņu ir mazāk, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
Vakar, 18:00
Pirmdien Latvijas lielākajā daļā palielināsies mākoņu daudzums. Latgalē un Sēlijā saglabāsies apmācies laiks, bet gaisa temperatūra būs vēl nedaudz zemāka nekā svētdien.
 
Vakar, 12:33
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar prognozi gaisa temperatūrai jaunās nedēļas pirmajai dienai.
 
Vakar, 10:00
Nākamās nedēļas vidū Latvijā sāksies astronomiskais rudens un gaisa temperatūra naktīs vietām var noslīdēt zem nulles, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 9:32
Dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs dalās ar novērojumu, kas liecinot, ka ziema pienākšot agri.
 
Vakar, 8:00
Svētdien Latvijā laikapstākļi nemainīsies, izņemot Latgali un Sēliju, kur gaidāms apmācies un daudzviet arī lietains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
18.sep
Svētdien Latvijā laikapstākļi nemainīsies, izņemot Latgali un Sēliju, kur gaidāms apmācies un daudzviet arī lietains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
18.sep
Septembra otrajā pusē, it īpaši ap 21. septembri, pārsvarā laiks būšot bez nokrišņiem, prognozē laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs. Viņš arī atklāj, kad varētu būt pirmais sniegs.
 
18.sep
Sestdien Latvijā būs sauss un pārsvarā saulains laiks, Daugavpilī debesis apmāksies, prognozē sinoptiķi.
 
17.sep
Sestdien Latvijā gaidāms sauss, pārsvarā saulains, vēss un vējains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
17.sep
Kā atklāj dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs, migla septembrī var daudz ko atklāt par turpmākajiem laikapstākļiem rudenī un ziemā.
 
16.sep
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter diskutējis par rekoraugstās elektrības cenas iemesliem. Viens no tiem ir laika apstākļi.
 
16.sep
Naktī uz piektdienu Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, dienā mākoņu kļūs mazāk, prognozē sinoptiķi.
 
16.sep
Agrā ceturtdienas rītā vietām Latgalē un Vidzemē gaisa temperatūra pazeminājusies līdz 0..-2 grādiem, aukstākais laiks valda Ludzas un Balvu novadā, kā arī Vidzemes augstienē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
15.sep
Naktī uz ceturtdienu Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra pazemināsies līdz -1..+4 grādiem, aukstākais laiks būs valsts austrumos, prognozē sinoptiķi.
 
15.sep
Austrālijas policijā pēc gandrīz 30 gadus ilgas bēguļošanas pieteicies 64 gadus vecs vīrs, kurš 90.gadu sākumā izbēga no cietuma, trešdien pavēstīja likumsargi.
 
15.sep
Šīs nedēļas nogalē un nākamās nedēļas pirmajā pusē Latvijā gaidāms vēsāks laiks, bet nokrišņu būs maz, prognozē sinoptiķi.
 
15.sep
Trešdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz 0..+7 grādiem, par dažiem grādiem siltāks laiks saglabājas Vidzemes piekrastē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
14.sep
Trešdien Latvijā gaisa temperatūra būs vidēji par grādu zemāka, vējš pūtīs lēnāk un saule spīdēs spožāk nekā otrdien, prognozē sinoptiķi.
 
14.sep
Latvijas Televīzijas (LTV) Laika ziņu redaktors Toms Bricis raidījumā "Rīta panorāma" pastāstījis par laikapstākļiem nedēļas otrajā pusē.