Ceturtdiena, 30.novembris

redeem Andrejs, Andrievs, Andris

arrow_downwardLaikapstākļu gūstā

Ceturtdienas rītā Latvijas lielākajā daļā turpinās nokrišņi, vietām snieg stipri, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
8:39 Ziņu aģentūra LETA
Novembra pēdējā dienā novērojumu stacijā Rīgas centrā ir vismaz 21 centimetru dziļš sniegs - biezākā sniega sega kopš 2021.gada decembra sākuma, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
8:27 Ziņu aģentūra LETA
Austrālijas valdība trešdien ierosināja likumprojektu, kas ļautu apcietināt daļu no aptuveni 140 imigrantiem, kuri atbrīvoti trīs nedēļu laikā kopš Augstākās tiesas sprieduma, ka viņu beztermiņa aizturēšana neatbilst valsts pamatlikumam.
Vakar, 12:51 Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajā nedēļā Latvijā saglabāsies vēss un sniegots laiks, savukārt decembra vidū iespējams atkusnis, liecina pašreizējās laika prognozes. 
Vakar, 12:27 Ziņu aģentūra LETA
Liepājas novērojumu stacijā sniega biezums pieauga no nepilna centimetra agrā otrdienas rītā līdz 18 centimetriem naktī uz trešdienu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
Vakar, 8:52 Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latgalē, Sēlijā un vietām Vidzemē gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -11..-15 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
Vakar, 8:29 Ziņu aģentūra LETA
Austrālijas valdība likumos iekļaus aizliegumu publiski demonstrēt nacistu sveicienu, otrdien pavēstīja ģenerālprokurors Marks Dreifuss.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Naktī uz trešdienu vietām Latvijā, sevišķi Latgalē, izklīstot mākoņiem, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -11..-16 grādiem, prognozē sinoptiķi.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Austrālija no 1.janvāra aizliegs vienreizlietojamo e-cigarešu importu, ņemot vērā to pievilcību gados jauniem patērētājiem, otrdien paziņoja valdība.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Nedēļas vidū Latviju sasniegs jauns ciklons, kas valsts lielākajā daļā izraisīs ilgstošu snigšanu, prognozē sinoptiķi.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Meteorologs Jānis Trallis dalījies ar prognozi par laikapstākļiem šonedēļ, solot gan noturīgu salu, gan stipru snigšanu.
28.nov tautaruna.lv
Otrdienas rītā Latvijas lielākajā daļā turpinās nokrišņi - galvenokārt neliels sniegs, vietām valsts rietumu un centrālajā daļā snieg stipri, liecina meteoroloģiskā informācija.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Austrālijas policija pirmdien paziņoja, ka pēc valsts lielākās ogļu ostas blokādes aizturēti 109 klimata aktīvisti, tostarp pieci bērni un 97 gadus vecs garīdznieks.
27.nov Ziņu aģentūra LETA
Svētdienas vakarā Rucavā un Staļģenē tika pārspēts 26.novembra aukstuma rekords, savukārt naktī uz pirmdienu Saldū labots 27.novembra minimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
27.nov Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā dažviet Latvijā autoceļi sniegoti un apledo, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
27.nov Ziņu aģentūra LETA
Šonedēļ Latvijā nostiprināsies ziemīgs laiks, un pamazām kļūs arvien aukstāks, gaisa temperatūrai pazeminoties pat līdz -20 grādiem.
27.nov Portāls nra.lv
Piektdien Latvijā palaikam līs un snigs, vietām gaidāma stipra snigšana, prognozē sinoptiķi.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien plkst.8 biezākā sniega sega novērojumu stacijās bija 13 centimetri Siguldā un Skrīveros, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdien Latvijā ar pārtraukumiem gaidāmi nokrišņi, pārsvarā līs, bet valsts austrumos lielākā daļa nokrišņu būs sniegs, prognozē sinoptiķi.
23.nov Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Latvijas lielākajā daļā turpinās sniegputenis, daudzviet tas ir spēcīgs, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
23.nov Ziņu aģentūra LETA