Svētdienas vakarā divas lidmašīnas Francijā nokļuvušas tikai dažu metru attālumā viena no otras, teju saduroties un par incidentu ir uzsākta izmeklēšana, raksta žurnāls “People”.
Pasaule strauji mainās, un dažām valstīm ir vēlme mainīt pasaules kārtību, kurā netiks ievērotas tiesības, bet gan izmantots spēks un vara, un šī nepieņemamā vēlme ir jāaptur, uzrunā ANO Ģenerālajā asamblejā sacīja Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs.
VDD vērš uzmanību, ka video publicēšana nav saistāma ar potenciālu terorisma draudu pieaugumu. Terorisma draudu līmenis Latvijā patlaban ir zems, un VDD rīcībā esošā informācija neliecina, ka tuvākajā laikā situācija varētu mainīties, informē VDD.
ANO Drošības padome Ņujorkā noraidīja rezolūcijas projektu, kas paredzēja pagarināt Irānas sankciju atlikšanu, šādi tuvinot Irānai noteikto ANO sankciju atjaunošanu.
Lietuvas Ģenerālprokuratūra un Lietuvas Kriminālpolicijas birojs atklājuši personu grupu, kas organizējusi četrus teroraktus Eiropas valstīs, un šajā grupā ir arī Latvijas pilsoņi.
Lielbritānijas iznīcinātāji pievienosies NATO misijai virs Polijas, lai palīdzētu aizsargāt alianses austrumu flangu pret Krievijas draudiem, pirmdien paziņojusi Lielbritānijas Aizsardzības ministrija.
Viena no izplatītākajām tūristu fobijām ir sajaukt savus lidojumus un nonākt pavisam citā vietā, nekā viņiem vajadzēja. Praksē tas notiek ārkārtīgi reti.
Sēnā netālu no Parīzes atrasti četru vīriešu līķi - apsūdzības izvirzītas bezpajumtniekam un tiek izmeklēts homofobisks motīvs, ziņo ziņu kanāls RFI.fr.
Otrdien Marseļas centrā piecus cilvēkus ievainoja kāds uzbrucējs ar nazi, līdz iejaucās policija un uzbrucēju nošāva. Incidents notika rajonā, kurā bieži notiek ar narkotikām saistīti noziegumi, vēsta "dw.com".
26 valstis izteikušas gatavību piedalīties Ukrainas drošības garantēšanā pēc uguns pārtraukšanas Krievijas uzsāktajā karā, ceturtdien paziņojis Francijas prezidents Emanuels Makrons.
Nopludinātā Francijas Veselības ministrijas memorandā reģionālās slimnīcas tiek aicinātas līdz 2026. gada martam sagatavoties iespējamam masveida upuru skaita pieaugumam, tostarp izveidojot pieturas punktus ostu un lidostu tuvumā un papildu apmācību traumu un pēctraumatiskā stresa jomā.
Francijā ir sākusies tiesvedība starp influenceri Šarlīnu Prado un bijušo Francijas regbija spēlētāju Rišāru Durtu. Jaunā sieviete no Tulūzas, kurai sociālajos tīklos ir 130 000 sekotāju, 25. augustā iesniedza sūdzību pret "personu, kuru viņa identificē kā Rišāru Durtu", bijušo regbija spēlētāju, kurš tagad ir TV kanāla “Canal+” raidījumu vadītājs.
Francijas ziemeļos, Normandijā, Evrē pilsētā, naktī uz sestdienu kāds vīrietis tīši ietriecis auto cilvēkos, vienu nogalinot un piecus ievainojot, pavēstīja amatpersonas.
Francija ir izsaukusi Itālijas vēstnieci Emnuelu d'Alesandro, lai izteiktu protestu pret Itālijas premjerministres vietnieka Mateo Salvīni izteikumiem par Francijas prezidentu Emanuelu Makronu.
Francijas varas iestādes izmeklē vīrieša nāvi tiešraides video pārraides laikā tiešraides platformā “Kick”, kur regulāri tiek rādīta vardarbība un pazemojumi, vēsta “Irish Independent”.
Francijā no tirdzniecības tiek atsaukti vairāki kamambēra, brī un citu mīksto sieru veidi, vēsta aģentūra “Reuters”. Pastāv aizdomas, ka divi cilvēki nomira no listeriozes infekcijas un vairāki citi saslima pēc tam, kad bija apēduši lielveikalos visā valstī pārdotus sierus.