Kas notiek Ukrainā?

0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 17. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 16. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
15.jun
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 15. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
14.jun
Ziemeļkoreja nosūtījusi uz Krieviju konteinerus, kuros, iespējams, atrodas pieci miljoni artilērijas lādiņu, intervijā aģentūrai "Bloomberg News" sacīja Dienvidkorejas aizsardzības ministrs Sins Vonsiks, piebilstot, ka Krievijas diktators Vladimirs Putins vizītē Phenjanā, visticamāk, vēlēsies sarunāt vēl vairāk ieroču.
13.jun
G7 grupas valstu līderi ceturtdien Itālijā notiekošajā samitā vienojušies piešķirt Ukrainai jaunu aizdevumu 50 miljardu vērtībā, izmantojot peļņu no iesaldētajiem Krievijas līdzekļiem, pavēstījusi kāda ASV amatpersona.
13.jun
Rietumu jaunākā militārā palīdzība ir ļāvusi nostiprināt Ukrainas aizsardzību pret Krieviju, bet vēl jāgaida nozīmīgākas uzvaras, kas Ukrainai būtu īpaši svarīgi, ceturtdien intervijā TV3 atzīmēja Zemessardzes štāba virsnieks, majors Jānis Slaidiņš.
12.jun
Ukrainas deputāti ierosinājuši likumprojektu, kas ļautu uzņēmumiem atbrīvot savus darbiniekus no militārā dienesta, maksājot 450 eiro mēnesī par katru darbinieku.
12.jun
Kādai ukrainietei, brīnumainā kārtā, ir izdevies izbēgt no Krievijas okupācijas Oļeškas pilsētā Hersonas apgabalā.
12.jun
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 12. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
11.jun
Ogre ir Ukrainas pilsētas Čerņihivas sadraudzības pilsēta. Tajā ir aptuveni 300 tūkstoši iedzīvotāju. Ļaužu skaits kopš pilna mēroga Krievijas iebrukuma ir jūtami pieaudzis. Tas tāpēc, ka uz relatīvi mazāk apdraudēto Čerņihivu ir pārcēlušies iedzīvotāji no citiem valsts apgabaliem, kas ir okupēti vai kur pašlaik norisinās sīva karadarbība – no Doneckas, Luhanskas, Zaporižjas, Hersonas un arī no Čerņihivas apgabala austrumiem.
11.jun
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 11. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
10.jun
Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Dace Melbārde (JV) pirmdien Berlīnē Daudzpusējās donoru koordinācijas platformas Ukrainai 10. Vadības komitejas sanāksmē pozitīvi novērtēja Ukrainas sasniegto progresu, turpinot darbu pie reformu ieviešanas procesa, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).
10.jun
Ungārija aizturējusi 32 Ukrainas pilsoņus, kuri kravas automašīnā pārbēguši pāri robežai, pirmdien paziņoja Ukrainas robežsardze.
10.jun
Ukrainas tautas deputāts, parlamentārās Enerģētikas un mājokļu un komunālo pakalpojumu komitejas loceklis Sergejs Nagorņaks sacīja, ka gaidāmajā ziemā Ukrainā iespējami elektroenerģijas padeves pārtraukumi 10 stundu garumā, vēsta UNIAN.
10.jun
Neatkarīgā ved pikapu uz kara plosīto Ukrainu. Kad tas nonāk Ukrainā, karavīri uz tā uzmontē ložmetēju, un tas kļūst par noderīgu, mobilu ierīci, lai triektu nost ienaidnieka dronus.
10.jun
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 10. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
9.jun
Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde (HUR) paziņojusi, ka pirmo reizi uzbrukumā bojāts Krievijas modernākais iznīcinātājs Su-57.
9.jun
Krievijas armijas rezerves ir nepietiekamas, lai veiktu plaša mēroga uzbrukumus vairākos virzienos, teikts ASV Kara studiju institūta (ISW) ziņojumā.
9.jun
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 9. jūnijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
8.jun
Francija plāno nekavējoties sākt Ukrainas pilotu un mehāniķu apmācību iznīcinātāju "Mirage" izmantošanai, piektdien paziņoja Francijas prezidents Emanuels Makrons pēc sarunām ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski Parīzē.