Pirmdiena, 2.oktobris

redeem Ilma, Skaidris

arrow_downwardKas notiek Ukrainā?

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2.oktobrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Krievija nākamgad gatavojas palielināt militāro finansējumu līdz 30% no valsts budžeta izdevumiem, teikts Lielbritānijas militārā izlūkdienesta jaunākajā apskatā.
Vakar, 20:22 Ziņu aģentūra LETA
Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz svētdienas rītam sasnieguši 278 570 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.
Vakar, 18:28 Ziņu aģentūra LETA
Fonda “Brīvā Burjatija” viceprezidente Anna Zujeva jau vairākus mēnešus dzīvo un strādā Tallinā. Šo fondu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā izveidoja burjati, kas iestājās pret Krievijas militāro agresiju. Par to, ko fonds var darīt karā, kā izvairīties no piedalīšanās karadarbībā, ko Putins ir nodarījis Burjatijai un par to, kā Annas ģimeni sagaidīja Igaunija – intervija “Rus.nra.lv”.
Vakar, 6:00 Jeļena Aleksandrova, speciāli “Rus.nra.lv”
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 1.oktobrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas flotes bezpilota lidaparāti jau ir padarījuši Krievijas Melnās jūras floti nederīgu, raksta unian.net.
30.sep Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 30. septembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
30.sep Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Krievijas prezidents Vladimirs Putins piektdien parakstīja rīkojumu par rudens iesaukumu armijā, vienlaikus Krievijas militārpersonas turpina apgalvot, ka jauniesauktie netiks sūtīti karot uz Ukrainu.
29.sep Ziņu aģentūra LETA
Krievijas diktators Vladimirs Putins uzticējis algotņu bandas "Vagner" vadoņa Jevgēņija Prigožina kādreizējam palīgam pārraudzīt krievu kaujinieku vienības Ukrainā, piektdien paziņojis Kremlis.
29.sep Ziņu aģentūra LETA
Krievija arvien gatavojas ilgam karam ar Ukrainu, šorīt intervijā TV3 pauda Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra direktors Toms Rostoks, vērtējot stāvokli frontē.
29.sep Ziņu aģentūra LETA
Latvijas finanšu iestādēs saistībā ar Eiropas Savienības (ES) noteiktajām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju ir iesaldēti apmēram 74 miljoni eiro, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas Bankā.
29.sep Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 29. septembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
29.sep Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas armija turpina uzbrukumu Zaporižjas apgabala rietumos un sasniegusi krievu ierakumu līniju uz rietumiem no Verboves, savā ikdienas ziņojumā par stāvokli frontē ceturtdien raksta ASV Kara pētniecības institūts (ISW).
28.sep Ziņu aģentūra LETA
Krievijas prezidents ir dzimis 1952. gada 7. oktobrī. Tuvojas viņa jubileja un raidījuma "Aktuālais par karadarbību Ukrainā" skatītājs taujā - varbūt Putinam būtu jāsagādā "dāvana".
27.sep Portāls nra.lv
Krievija ziemā koncentrēsies triecieniem Ukrainas enerģētikas infrastruktūrai, bet Ukraina tam sniegs atbildi, intervijā telekanālam CNN sacīja Ukrainas aizsardzības ministrs Rustems Umerovs.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Marina ar savu ģimeni izveidojusi savdabīgu biznesu - viņi gatavo voodoo orku lelles, lasāms voodoo-orcs.com.
27.sep Portāls nra.lv
Pagājušās nedēļās nogalē, 22. septembrī Ukrainas spēki veica triecienu pa Krievijas Melnās jūras kara flotes štābu Sevastopolē. Šonedēļ Kijiva paziņoja, ka šajā veiksmīgajā operācijā nogalināti 34 Krievijas flotes virsnieki, to skaitā flotes pavēlnieks admirālis Viktors Sokolovs. Taču Maskava izplatījusi videosižetu, kurā Sokolovs redzams tiešsaistes apspriedē Aizsardzības ministrijā, apgalvojot, ka šie kadri uzņemti otrdienas, 26. septembra rītā.
27.sep Māris Krūmiņš
Kritika, kas Ukrainas armijai tiek pausta par veikumu karā, ir neprofesionāli un bezjēdzīgi paziņojumi, diskusiju gaitā Vašingtonā paziņojis NATO Eiropas sauszemes spēku bijušais komandieris atvaļinātais ASV ģenerālis Bens Hodžess.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 27. septembrī. Ukraina jau vairāk kā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
27.sep Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Krievija vervē Kubas pilsoņus karam Ukrainā, un daudziem tas ir veids, kā aizbēgt no Kubas, vēsta izdevums "Politico", kura žurnālistiem izdevies aprunāties ar dažiem kubiešu algotņiem.
26.sep Ziņu aģentūra LETA