Kas notiek Ukrainā?

0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 29. jūnijā. Ukraina jau četrus mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu
 
Vakar, 15:11
Militārais analītiķis, NBS rezerves pulkvedis Igors Rajevs kanāla TV24 Speciālizlaidumā komentēja Igaunijas ziņoto, ka Krievija imitējusi tai uzbrukumu.
 
Vakar, 13:00
Lai arī bieži izskan, ka Krievija rada draudus Suvalku koridoram, realitātē tieši Krievijai būtu jāuztraucas par Kaļiņingradas apgabala drošību, jo "pēc būtības šis anklāvs nav nosargājams un ir Krievijas Ahilleja papēdis", šādu viedokli intervijā "Dienai" paudis Latvijā bāzētā NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra "Stratcom" vadošais eksperts Jānis Karlsbergs.
 
Vakar, 11:43
Krievijas artilērijas triecienu pa civilajiem objektiem Ukrainas teritorijā mērķis ir demonstrēt pārākumu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" vērtēja Zemessardzes 1.Rīgas brigādes komandieris pulkvedis Kaspars Pudāns.
 
Vakar, 10:30
G7 samita laikā tās līderi, sēžoties pie apaļā galda, pamanījušies pajokot arī par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, redzams "The Miror" publiskotajā video.
 
Vakar, 9:20
Pēc Ukrainas diplomāta Oļega Šarpa teiktā, Krievijas Federācijas prezidents pasludinās "uzvaru" karā pret Ukrainu neatkarīgi no frontes stāvokļa. Pēc tam okupētajās teritorijās plāno izbūvēt aizsardzības sistēmu, lai noteiktu tobrīd esošo robežulīniju.
 
Vakar, 8:50
Tirdzniecības centra apšaude ar raķetēm Ukrainas pilsētā Kremenčukā, ko pirmdien īstenoja Krievijas spēki, ir viens no vēsturē nekaunīgākajiem teroraktiem, vakara videouzrunā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.
 
Vakar, 8:19
Krievijas spēki pirmdien ar raķetēm apšaudījuši Kremenčukas pilsētu Ukrainas vidienē, trāpot cilvēku pārpildītam tirdzniecības centram, paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.
 
Vakar, 5:30
Sestdienas vēlā pievakarē Maskavas centrā bija bloķēta satiksme, lai Kremlī lielā ātrumā varētu iebrauktu prezidenta kortežs. Nekavējoties izplatījās runas, ka tiek gatavots kāds speciāls, ārkārtējs paziņojums.
 
Vakar, 0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 28. jūnijā. Ukraina jau četrus mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu
 
27.jun
Lietuvas diplomāta privātai automašīnai, kas bijusi novietota apsargātā autostāvvietā Maskavā, svētdien ar aerosola krāsu uzzīmēti burti "Z", kas kļuvuši par Krievijas iebrukuma Ukrainā atbalstītāju simbolu, pirmdien informēja Lietuvas Ārlietu ministrija.
 
27.jun
Pagājušajā nedēļā, 24.jūnijā, plkst.20 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Rīgas centrā, saņēma informāciju, ka Vērmanes dārzā vairāki jaunieši dedzināja Ukrainas karogu, informēja RPP.
 
27.jun
G7 valstis samitā Vācijā solījušas turpināt atbalstīt Ukrainu, kas cīnās pret Krievijas uzbrukumu.
 
27.jun
Pēc sestdien notikušajām Krievijas prezidenta Vladimira Putina un Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko sarunām “General SVR” savā “Telegram” kanālā atklāja vairākas sarunu detaļas, kas nav nonākušas atklātībā, proti, Lukašenko ir devis solījumu atļaut izmantot Baltkrievijas teritoriju provokācijām pret Lietuvu.
 
27.jun
Ukrainas militārais analītiķis Oļegs Ždanovs intervijā kanāla TV24 raidījumam "Globuss" runājis par Putinu un viņa vēlmi uzsākt Trešo pasaules karu.
 
27.jun
Saskaņā ar CIP informāciju, Krievijas prezidenta tuvākajā lokā jau varētu būt izstrādāts plāns par Vladimira Putina gāšanu, raksta "The Mirror".
 
27.jun
Krievijas prezidents Vladimirs Putins darīs visu, lai uzbrukumos Ukrainai iesaistītu Baltkrieviju, prognozē Nacionālo bruņoto spēku pārstāvis, kapteinis Jānis Slaidiņš.
 
27.jun
Krievijas opozīcijas žurnālists Aleksandrs Ņevzorovs prognozē Krievijas sabrukumu. Viņš uzskata, ka to inicēs Lietuva kā savulaik notika ar PSRS. Pēc publicista domām, vēsture atkārtosies. Proti, viņš uzskata, ka šī valsts kļūs par virzītājspēku Krievijas Federācijas sabrukumā, reaģējot uz tiešiem Kremļa režīma draudiem.
 
27.jun
Krievijas prezidenta Vladimira Putina baumotā mīļākā Aļina Kabajeva esot saņēmusi divas jaunas mājas NATO valstī, atsaucoties uz avota sacīto, ziņo "The Mirror".
 
27.jun
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 27. jūnijā. Ukraina jau četrus mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.