Atbilstoši laika prognozēm, šodien un rīt Latvijā gaidāma īpaši augsta gaisa temperatūra. Pie ilgstoši augstas gaisa temperatūras uzkarst arī autoceļu segums un atsevišķās vietās uz melnā seguma autoceļiem var veidoties svīduma vietas un ceļš var būt slidens.
Pateicoties labvēlīgiem laika apstākļiem tiek sākti būvdarbi uz vietējās nozīmes autoceļiem, tai skaitā uz ceļiem ar grants segumu. Šonedēļ darbi sākas uz pieciem vietējās nozīmes autoceļiem Jelgavas novadā, kā arī uz autoceļiem Kārsavas un Ludzas novados.
Autobraucējiem jārēķinās ar to, ka valsts autoceļu tīklā arvien vairākos objektos tiek uzsākti būvdarbi un ieviesti satiksmes ierobežojumi. Pilna būvdarbu karte ir pieejama VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv.
Novērojumu stacijā Brīvības ielā, Rīgā, šogad jau bijušas vismaz 38 dienas, kurās pārsniegts normatīvajos aktos noteiktais gaisa piesārņojuma robežlielums cilvēka veselības aizsardzībai, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) operatīvā informācija.
Virzienā no Rīgas uz Jūrmalu šodien izveidojies liels sastrēgums, kura rezultātā iekļūšana kūrortpilsētā prasa aptuveni pusstundu, liecina mobilās lietotnes "Waze" dati.
Pieturoties ilgstošam sausam un karstam laikam, uz grants ceļiem pastiprināti veidosies putekļi, tāpēc, braucot pa grants ceļiem veidosies putekļu mākoņi, kuri apgrūtinās redzamību, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Saistībā ar sestdien gaidāmajiem Kūrorta svētkiem, Jūrmalā no piektdienas noteikti vairāki satiksmes un automašīnu novietošanas ierobežojumi, informēja Jūrmalas domē.
Plānojot brīvdienu braucienus, autobraucējiem jārēķinās ar to, ka valsts autoceļu tīklā vairāk kā 50 objektos uzsākti būvdarbi un ieviesti satiksmes ierobežojumi. Pilna būvdarbu karte ir pieejama VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv.
Saistībā ar britu mūziķa Džeimsa Artura koncertu Lucavsalā no šodienas plkst.7 līdz 26.maija plkst.7 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Laivu ielā, posmā no Lucavsalas ielas līdz Salu tiltam, informē Rīgas dome.
Saistībā ar ūdensvada tīkla remontdarbiem no 25.maija līdz 29.maija plkst. 24.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas un Bruņinieku ielas krustojumā.
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem vēl par nedēļu - no šodienas līdz 30.maijam - tiek pagarināti satiksmes ierobežojumi Rīgā, Matīsa ielā.
Gustava Zemgala gatves pārvadam, kas savieno Jaunās Teikas apkaimi ar Čiekurkalnu, piemetusies smaga korozija. Betons vietām nodrupis, arī pie deformācijas šuves atsegts stiegrojums, metāla daļas rūsē, trepju daļā vaļīgās metāla loksnes nogāzušās vai noņemtas. Mierina doma, ka pavasarī veiktajā inspekcijā būves stāvoklis novērtēts kā apmierinošs.
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 24.maija līdz 30.maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Matīsa ielā, 50 m garā posmā (un virzienā) no Brīvības ielas.
Otrdien, 22.maijā, uz Brīvības un Matīsa ielu krustojuma notikusi avārija. Viena no automašīnām rezultātā iebraukusi blakus joslā notiekošajos ielu remontdarbos.
Sarkandaugavas iedzīvotāji vakar izdzirdēja priecīgu ziņu – četru joslu maģistrāle zem viņu mājokļu logiem netiks būvēta, līdz ar to arī sastrēgumu nebūs un autotransporta intensitāte būs mazāka. Īstenotais projekts nebūs tik apjomīgs kā sākotnēji plānotā Tvaika ielas pārbūves iecere.
Izbūvējot Sarkandaugavas pārvadu, plānots atteikties no paredzētās četru braukšanas joslu izbūves Tvaika ielā, vairāk vietas atvēlot gājēju un veloinfrastruktūrai, pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
Atsākas būvdarbi astoņus km garā ceļa posmā uz valsts galvenā autoceļa Liepāja–Lietuvas robeža (Rucava) (A11) no Rucavas līdz Lietuvas robežai (50,49.-59,09.km).