Svētdiena, 24.septembris

redeem Agris, Agrita

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardTūrisms

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir uzaicinājusi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) pieteikties Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumam, ar ko varēs īstenot atbalsta pasākumus jaunu tūrisma produktu attīstības programmai, aģentūru LETA informēja CFLA pārstāvji.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
2023.gada jūlijā Latvijas tūristu mītnēs apkalpoti 373,8 tūkst. ārvalstu un vietējo viesu, kas ir par 8,6% vairāk nekā 2022.gada jūlijā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Viesi tūristu mītnēs pavadīja 703,9 tūkst. nakšu, kas ir par 14,1% vairāk, salīdzinot ar pagājušā gada jūliju.
14.sep Portāls nra.lv
Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" pieprasītākie galamērķi no Rīgas augustā bija Stokholma, Nica un Oslo, informē "airBaltic" pārstāvji.
12.sep Ziņu aģentūra LETA
Tūrisma apritē iesaistījušies vairāki jauni objekti Bauskas novadā, informē Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Turcijas uzņēmēji atkal lūdz varas iestādes aizliegt viesu apkalpošanas sistēmu “viss iekļauts”. Lēmums vēl nav pieņemts, raksta portāls 34travel.me.
4.aug Portāls nra.lv
Lai gan budžeta ceļojumi ar vienu mugursomu joprojām ir populāri visā pasaulē, daži tūrisma galamērķi cenšas norobežoties no tūristiem, kam nav daudz naudas. Saskaņā ar "Travel Off Path" teikto, šie tūrisma galamērķi vēlas koncentrēties uz elites tūristu piesaisti, kas veicinātu valsts ekonomiku, raksta UNIAN.
7.jun Portāls nra.lv
Latgale, pateicoties kopīgajai vēsturei, varētu kļūt par saistošu tūrisma galamērķi Polijas iedzīvotājiem, Latgales Tūrisma forumā Lūznavas muižā pauda Polijas vēstniece Monika Mihališina.
6.jun Ziņu aģentūra LETA
Pirms tuvāka vai tālāka ceļojuma ikvienu var pārņemt satraukums. Lielāku satraukumu var izjust ceļotāji, kuri nolēmuši atpūtu baudīt vienatnē. Lai ceļojums vienatnē aizritētu droši, ņemiet vērā šos septiņus padomus!
1.jun LifeHacks.lv
50 gadus vecs vācietis, kura vārds netiek atklāts, atrodas smagā stāvoklī slimnīcā Groseto, Itālijā, pēc aptuveni 24 stundu ilgas seksa narkotiku reibumā, raksta mirror.co.uk. Vīrietim, iespējams, nāksies veikt dzimumlocekļa amputāciju.
24.mai tautaruna.lv
Internetā popularitāti izpelnījies kāds video. Briti, kas ierodas “viss iekļauts” jeb “all inclusive” viesnīcā Maljorkā, Spānijā, spiesti celties piecos no rīta, lai aizņemtu vietu sauļošanās krēslā, neskatoties uz to, ka viesnīcā tik agri no rīta šādi krēsli vēl pat nav izlikti, raksta tv3.lt.
8.mai tautaruna.lv
Vācijas valdība apsver iespēju atcelt ieceļošanas aizliegumu ķīniešu tūristiem, kas ir viens no pēdējiem atlikušajiem pasākumiem Covid-19 izplatības novēršanai.
10.apr Ziņu aģentūra LETA
Baltijas valstu iedzīvotāju vidū vēl joprojām populārākais ceļojumu galamērķis ir Turcija, aģentūrai LETA intervijā sacīja SIA "Tez Tour" valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs.
5.apr Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas vadītājs Andris Kalniņš intervijā LETA+ pastāsta, ko somu tūristi domā par Latviju, kā tūrisma galamērķi.
24.mar Portāls nra.lv
Rezervēto ceļojumu skaits Lieldienu brīvdienām šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir pieaudzis par apmēram 20%, aģentūrai LETA atzina aptaujātajos nozares uzņēmumos.
18.mar Ziņu aģentūra LETA
Balstoties uz ceļotāju tiešsaistes atsauksmju analīzi dažādās platformās, ir noteiktas visvairāk pārvērtētās pilsētas pasaulē, vēsta unian.net.
13.mar tautaruna.lv
Pagājušajā gadā ārvalstu tūristu skaits Liepājā pieaudzis par 146,5%, bet Latvijas viesu skaits par 2,2%, aģentūru LETA informēja Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja tūrisma attīstības speciāliste Agita Vucena.
17.feb Ziņu aģentūra LETA
Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs pagājušajā gadā viesu pavadīto nakšu skaits palielinājies par 63,2% salīdzinājumā ar 2021.gadu, veidojot 3,883 miljonus, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Rietumu sankciju ietekmē pērn sagruvusi Krievijas tūrisma nozare, ceturtdien secinājusi Krievijas Tūrisma operatoru asociācija.
10.feb Ziņu aģentūra LETA
Pēc trīs gadu pauzes atsākusies balvas “Gada cilvēks tūrismā” piešķiršana. Šogad žūrijas komisija lēmusi piešķirt trīs balvas “Gada cilvēks tūrismā 2020-2022”, izsakot pateicību tiem tūrisma nozares pārstāvjiem, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tūrisma biznesa attīstībā un popularizēšanā, kā arī pārstāvējuši tūrisma nozares intereses laikā, kad tūrisma nozari būtiski ietekmējusi pandēmija un Krievijas uzsāktais karš Ukrainā.
6.feb Portāls nra.lv
Vislielāko uzmanību tūristi pievērš drošībai, infrastruktūras kvalitātei, izmaksu pieejamībai, citu ceļotāju vērtējumam un laika apstākļiem, vēsta unian.net. 2023. gadā dažādu pasaules valstu iedzīvotājiem noteicošais kritērijs būs galamērķa drošība.
5.feb Portāls nra.lv