Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downwardFutbols

Par Katarā aizvadītā Pasaules kausa finālturnīra labāko spēlētāju svētdien tika atzīts Argentīnas izlases uzbrucējs Lionels Mesi.
18.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Argentīnas futbola izlase svētdien Kataras pilsētā Lūseilā 2022.gada Pasaules kausa finālā, pamatlaikam un pagarinājumam noslēdzoties neizšķirti ar 3:3 (2:0), 11 metru pēcspēles sitienu sērijā ar 4:2 pārspēja Franciju un trešo reizi vēsturē kļuva par pasaules čempioni.
Horvātijas futbola izlase sestdien ar rezultātu 2:1 (2:1) pārspēja Maroku un Pasaules kausa finālturnīrā izcīnīja bronzas godalgas.
17.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Francijas futbola izlase trešdien Pasaules kausa finālturnīra pusfinālā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Maroku un finālā stāsies pretī Argentīnas futbolistiem.
14.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Argentīnas futbola izlase otrdien Pasaules kausa finālturnīra pusfinālā ar rezultātu 3:0 (2:0) uzvarēja Horvātiju un sesto reizi vēsturē spēlēs finālā
13.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Marokas futbola izlase sestdien Pasaules kausa ceturtdaļfinālā ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja Portugāli un pirmo reizi vēsturē sasniedza pusfinālu, kļūstot par pirmo Āfrikas valsti, kurai tas izdevies.
10.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Futbola federācija (LFF) iesniegusi intereses deklarāciju 2026.gada UEFA Eiropas čempionāta telpu futbolā vīriešiem uzņemšanai Latvijā, ziņo LFF.
8.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Marokas futbola izlase otrdien pirmo reizi vēsturē iekļuva Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā, astotdaļfinālā apturot vienu no favorītēm Spāniju.
6.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Horvātijas futbola izlase pirmdien 2022.gada Pasaules kausa finālturnīrā nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā.
5.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Francijas vīriešu futbola izlase svētdien nodrošināja vietu 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā, pašreizējiem trofejas glabātājiem astotdaļfinālā ar 3:1 (1:0) uzvarot Poliju.
4.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Brazīliešu futbola leģenda Pelē "ir stiprs, cerību pilns", lai gan viņa nonākšana slimnīcā raisīja bažas par 82 gadus vecā bijušā sportista veselības stāvokli.
Nīderlandes futbolisti sestdien Katarā Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 3:1 (2:0) pārspēja ASV un kļuva par pirmo komandu, kura sasniegusi ceturtdaļfinālu.
3.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Japānas un Spānija futbolisti ceturtdien Katarā iekļuva Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā, bet cīņa par medaļām jau beigusies Vācijai.
1.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
No F grupas Pasaules kausa astotdaļfinālā ceturtdien Katarā iekļuva Maroka un Horvātija, bet mājās ir jābrauc beļģu futbolistiem.
Nīderlandes un Senegālas futbolisti otrdien Katarā iekļuva Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā.
29.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Katarā notiekošā Pasaules kausa futbolā finālturnīra spēlē pirmdien laukumā izskrēja demonstrants, nesot LGBTQ varavīksnes karogu un valkājot zilu Supermena T-kreklu, kuram priekšā bija uzraksts "SAVE UKRAINE" ("Glābiet Ukrainu"), bet aizmugurē - uzraksts "RESPECT FOR IRANIAN WOMAN" ("Cieņu Irānas sievietēm").
Brazīlijas vīriešu futbola izlase pirmdien Pasaules kausa finālturnīra otrās kārtas spēlē, pateicoties Kazemiru gūtajiem vārtiem otrā puslaika izskaņā, ar rezultātu 1:0 (0:0) guva panākumu pār Šveici un nodrošināja vietu astotdaļfinālā.
28.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sešu vārtu mačā Kamerūnas futbolisti pirmdien Kataras pilsētā Vakrā Pasaules kausa cīņā spēlēja neizšķirti ar Serbiju.
Francijas vīriešu futbola izlase sestdien Katarā Pasaules kauss finālturnīra D apakšgrupas mačā, pateicoties diviem Kiliana Mbapē vārtiem, ar rezultātu 2:1 (0:0) pārspēja Dāniju.
26.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Nīderlandes vīriešu futbola izlase piektdien Katarā Pasaules kauss finālturnīra A apakšgrupas spēlē guva vārtus jau sestajā minūtē, taču nenosargāja pārsvaru un pret Ekvadoru spēlēja neizšķirti, mačam noslēdzoties ar rezultātu 1:1 (1:0).
25.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Senegālas futbolisti piektdien Dohā Pasaules kausa finālturnīra spēlē pieveica mājiniekus. Senegāla uzvarēja ar 3:1 (1:0).
Portugāles vīriešu futbola izlase ceturtdien 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra H apakšgrupas spēlē, gūstot visus trīs vārtu otrajā puslaikā, ar rezultātu 3:2 (0:0) pārspēja Ganu.