Komentāri / Aicina neklusēt! Kā ''čekistu partneris'' Rokpelnis teju iznīcinājis rakstnieces daiļradi
 

43 komentāri

RRaimonds
Es jau vienreiz rakstīju, ka to čekas ziņotāju vērti vajadzētu noteikt pēc tā, cik cilvēkiem viņi dzīves ir sagandējuši...
Un tagad nevēlēties publicēt šo cilvēku vārdus ... nu tas ir pilnīgi amorāli.
Rek izrādās .. ja šis Rokpelnis ir melojis .. publiski ... TV ... visas Latvijas priekšā ... ka nevienam neko sliktu neesot nodarījis. Bet, ja viņu pakašātu cītīgāk.. tur ne tas vien uzpeldētu ... :)
11.janvāris, 15:20 Atbildēt
RRakstnieks
Viņs šai ''rakstniecei'' neko sliktu nav nodarījis- laikam, būdams pohains, atklāti pateica, ka, lai tik štruntīgus dzejoļus publicētu, vajag stipru aizmuguri. Vispirms taču viņa bija pie Ziedoņa, bet pēdējais Intas ģenialitāti nepamanīja.
11.janvāris, 16:59 Atbildēt
xxxx
Kaut kāds sviests...
11.janvāris, 15:20 Atbildēt
lliela brēka
A kas tā tāda Riekstiņa? Viņai var ticēt? Viņa pati nav čekas aģente? Tagad uz Rokpeļņa fona visi grib slaveni kļūt! Un kurma latvietim kāds nav izsūtījumā bijis? ko tad visus gremdēja? un ja negremdētu Latvija laikam būtu slavenību pārbāzta... un ja nebūtu rokpelnis, tad kāds cits viņai norādītu vietu, ko nākamais cenzors Jakubāns pierādā. Ak tā visus šos gadus nebija sapratuse? nu gan fleitē? To gan mazgadīgiem pokemoniem var stāstīt
11.janvāris, 15:38 Atbildēt
VVar gan
Protams, ka var ticeet! Bet tas ko Tu saki ir tipisks videejais latvietis - ticiigs komunistiem liidz galam....
11.janvāris, 15:43 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Komunistam var vairāk ticēt, nekā sorosītu draņķim! Ja sorosītam kustas mute, tātad melo!
13.janvāris, 1:33 Atbildēt
00.
Pretīgi lasīt šādus rakstus...................
11.janvāris, 15:39 Atbildēt
nnu nu
Ja būtu tik milzīgs talants, tad jau nebūtu neviens spējis norakt... Tagad uzradīsies lērums tādu nabaga cietušo... nav dzirdēta ne rinda no tādas literārās zvaigznes, varēja jau brīvajā Latvijā rakstīt 25 gadus... kur ir?
11.janvāris, 16:13 Atbildēt
DDzika
Un kads uzrakstis par musu Saeimu ari?
11.janvāris, 16:19 Atbildēt
iieva
Vecais sakārnis dievojās,ka nevienam neko sliktu nav izdarījis,es uzreiz padomāju melo vecis melo,jo tur vdk neturēja tādus kuri klusēja kabatiņā.VECIM SIRDSAPZIŅA IESTRĀDĀJĀS PAR VĒLU tik,vairs izlabot neko nevarēs,vecis nobijās,ka nāks gaismā tie čekas maisi,jo pašlaik tāds rokpelnis nahren kam vajadzīgs,nu neba jau pazudīs,kā godmaņa lieta,pazuda,nav vairs,tip nebija nemaz tur..KĀDI MEĻI,LIEKUĻI,MAITAS!!!!!!
11.janvāris, 16:38 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Visbīstamākais ir muļķis ar iniciatīvu. Tas par tevi.
13.janvāris, 1:28 Atbildēt
MMedia Guru
Ja Intas dzejoļi būtu labi, vai nu Avotiņš, vai Ziedonis būtu atbalstījuši publicēšanu. Visbeidzot, Rokpelnis atklāti pateica- dzejoļi ir netalantīgi, un lai publicētu tādus, vajag aizmuguri.
11.janvāris, 16:55 Atbildēt
mmozys čangaleits
Bez paša vainas arī nekas nenotiek. Atceros, kā Zarāns no Auces partkoma uzrakstīja čekai par mani, jo tas bija viņa pienākums: rūpēties, lai Latvijā nebūtu brīvdomātāju!
11.janvāris, 16:56 Atbildēt
VVajātais
Padomju laikā varēja norakt jebkuru. Un ar talantu tam nebija nekāda sakara. Ja Tevi atsakās izdot, kā vispār tad var kļūt kādam zināms? Lasīt savus sacerējumus uz ielas stūriem?
11.janvāris, 17:10 Atbildēt
HHA!
cik jauki,ka tagad neviens nav "norakts",tikai nevajadzīgs - ja nav "aizmugures", var ņemt savu somiņu un lidot uz citu valsti...nu vienkārši lieliski, un nav vajadzīgi nekādi rokpeļņi!
11.janvāris, 18:06 Atbildēt
jjosis
rakstniece bez sapratnes.....bēdīgi
11.janvāris, 18:11 Atbildēt
WWOW
Nu Tagad jau Katrs var blaut ka nepubliceja dailjradi,es tadu Riekstinju ari Tagad nezinu,nu nav nekada zvaigzne acimredzot......ja nu vienigi talants ir vilcienaa blaut pec «Perkona» koncerta....
11.janvāris, 18:21 Atbildēt
ooma
Baidos, ka "latviešu dzejniece" kaut ko noklusē un nav nemaz tik izcila literāte. Ja būtu bijusi tiešām laba dzeja, to sadzirdētu un iespiestu. Kā tad notika ar Broņislavas Martuževas dzeju.
11.janvāris, 19:53 Atbildēt
xxyz
"Baidos", ka būtu pagrūti spriest, cik izcila literāte ir "latviešu dzejniece", ja jau viņas darbus publicēt nebija atļauts.
Ja atmiņa neviļ, Broņislavas Martuževas dzeju ar savu vārdu publicēja Eva Mārtuža. Paldies viņai par to.
12.janvāris, 15:02 Atbildēt
kkālis
ja viņa ir rakstniece tad rokpelnis ir kosmonauts!
11.janvāris, 19:56 Atbildēt
KKniks Knaks
Ja mēs noriesim katru, kas atzīstas, tad neviens vairs neatzīsies un savu negodu nenožēlos. Vai to mēs gribam? Mūsu mērķis ir par katru cenu sodīt vai ļaut katram cilvēkam un visai sabiedrībai kopumā pašattīrīties? No kā lielāks labums? Ja taisāmies kā suņi riet, tad tiešām tie maisi jāiznīcina un jāaizmirst vai arī jāatver pēc 50 gadiem, kad varēs pieņemt zināšanai un izmantot vēstures pētījumos nevis rīkot inkvizīcijas ugunskurus, nedomājot par to, ka mēs visi esam dzīvi cilvēki, kas jūt,pārdzīvo un kam ir bērni un bērnu bērni, kas arī jūt un pārdzīvo, lai gan te nemaz nav vainīgi.
11.janvāris, 20:22 Atbildēt
HHm
Tas jau vēl tikai sākums! Īstās medības sāksies pēc maisu atraušanas vaļā!
11.janvāris, 20:54 Atbildēt
iinta
Lielisks veids kā piesaistīt uzmanību. Radošuma vairs nav, nu tad ar nabaga cietēja tēlu izdodas.
11.janvāris, 20:41 Atbildēt
MMuschka
Vai tad Avotiņš un Ziedonis arī bija čekisti,jo nepublicēja šo rakstnieci?
11.janvāris, 20:52 Atbildēt
JJānis
Ziedonis pats raksta dzejoli par kolhozu cik tas vareni.
11.janvāris, 21:18 Atbildēt
pprasmīgi izmantoja sistēmas
Ziedonis taču apdziedāja un apdzejoja Ļeņinu un sistēmai mainoties veikli metās pāri okeānam un kļuva dievticīgs.
14.janvāris, 20:58 Atbildēt
HHm
Tas jau vēl tikai sākums! Un pie tā, ka pats atzinās.
Kad atraus vaļā tos maisus - tad gan ies vētrā! Tad sāksies medības pa īstam!
Būs nāvīgi interesanti!
11.janvāris, 20:53 Atbildēt
ttā arī būs un to arī bija jāpierāda
Līdz šim domāju: uz ko tas viss, bet tagad saprotu, ka latviešu Tautas un Valsts veiksmīgam pašiznīcināšanās procesa noslēgumam pietrūka "maisi" un tiem sekojošās "riekstiņas"! Priekā, uz aizmirstību nākotnē, mīļā Latvija!
11.janvāris, 21:02 Atbildēt
vvai nu tā ir?
ko nu muldi, tur jau tā lieta, ka maisus jau sen vajadzēja atvērt, lai tas negaiss ātrāk pāriet, un lietus nomazgā ielas, katrs gadījums būs individuāla pieredze, un nav jau nemaz latvieši tik nesaprātīgi, varbūt vienīgi ir pārāk piedodoši un saudzīgi pret neliešiem, taču nelieši gan nav saudzīgi pret godprātīgiem cilvēkiem
11.janvāris, 22:26 Atbildēt
nnu ja...
Būtu latvieši ''saprātīgi'', tie maisi jau sen būtu vaļā;) Tu to teici?
11.janvāris, 22:53 Atbildēt
AAmanda Aizpuriete
Jautājums nevis par "rakstnieces daiļrades iznīcināšanu", bet par žurnālistikas ētikas pamatlikumu rupju pārkāpšanu. Cik saprotu, pirms portālā pietiek.com publiētā Imanta Liepiņa murgojuma pārdrukāšanas neviens no NRA neiedomājās sazināties ar Intu Riekstiņu.
Par šādas "intervijas" eksistenci Inta uzzināja pirms dažām stundām - no telefonsarunas ar mani. Intai mājās interneta piesēguma nav. Un nekādas intervijas nav bijis. Imants Liepiņš Intai ir tuvs un mīļš cilvēks. Viņš telefonsarunā ieminējās par to, ka visi tagad par Rokpeļņa atzīšanos runā. Inta sāka atcerēties savas tikšanās reizes ar Rokpelni. Kā - vēl vidusskolniece būdama - aiznesa savus dzejoļus viņam uz "Literatūru un Mākslu". Kā viņš teica, ka labāk būtu vispirms nopublicēties kādā uz jaunatni orientētā izdevumā un ieteica aiziet uz žurnālu "Liesma" pie Māras Zālītes. Pēc tikšanās ar Zālīti Intai vairs negribējās staigāt pa redakcijām.
Savā mazrakstīšanā Inta nekad nav vainojusi Rokpelni.
Imants Liepiņš ir patvarīgi sagrozījis Intas teikto un patvaļīgi izmantojis to savam raksteliim.
Ļoti žēl, ka NRA uzskatījusi par iespējamu to pārpublicēt bez faktu noskaidrošanas.
Kopš šodienas zinu, ka žurnālistam Imantam Liepiņam ticēt nedrīkst.
11.janvāris, 21:22 Atbildēt
FFUI, Imant, FUI
varbūt tas Imants Liepiņš tieši ir tas "čekas aģents" vēl patlaban?
11.janvāris, 22:22 Atbildēt