TOP 5 mobilās iekārtas, kas spēj atvieglot jebkura autovadītāja dzīvi
 
©Publicitātes foto

Internets turpina savienot digitālo un fizisko pasauli – arī autovadītājiem palīgā dodas aizvien vairāk mūsdienu izgudrojumu. Tehnoloģijas palīdz nodrošināt ērtāku un drošāku braucienu, kā arī pilnībā "atbrīvot rokas", netraucējot koncentrēšanos automobiļa vadīšanai, skaidro mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperts Dainis Dembovskis.

Mobilo telefonu turētāji un navigācijas sistēmas, kuras var izmantot gan tiešsaistē, gan bezsaistē, ir tikai dažas no tehnoloģijām, kuru priekšrocības atzinīgi novērtē mūsdienīgi autovadītāji.

Telefona lādētājs automašīnai

Šāds lādētājs, viennozīmīgi, ir “must have” lieta, dodoties tālākos braucienos. Turklāt, neskatoties uz ierīces vienkāršību, lādētāja izvēle ir jāuztver nopietni. Proti, ieteicams izvēlēties oriģinālas, sertificētu ražotāju ierīces - tā tu pasargāsi telefonu no pārkaršanas, kā arī pagarināsi tā akumulatora mūžu, skaidro Dembovskis.

Ja telefona lādēšanai tiek izmantots micro USB, tā uzlādei automašīnā ieteicams izvēlēties vienkāršus, taču uzticamus lādētājus, piemēram, “Celly 1A”, “INTER-STEP” vai “Extra Digital DV00”. Šīs ierīces ir ne tikai efektīvas. Tām ir arī ļoti pievilcīga cena!

Tajā pašā laikā universālie adapteri, piemēram, “Muvit 2 x USB” ar micro USB-C vadu, ir piemēroti vairāku ierīču uzlādei vienlaikus. Tos ir vērts izvēlēties, ja ikdienā automašīnā pārvietojies nevis viens, bet kopā ar draugiem, ģimenes locekļiem, kuri arī ir aktīvi mobilo tehnoloģiju - viedtālruņu, planšetdatoru utt. - lietotāji.

Tie, kuri automašīnā labprāt klausās mūziku, noteikti novērtēs universālā adaptera “Xiaomi Roidmi 3S” priekšrocības, jo tas pilda ne vien telefona lādētāja (ar šo adapteri vienlaikus var lādēt divus viedtālruņus), bet arī bezvadu FM transmitera jeb raidītāja funkcijas. Proti, pieslēdzoties pie šīs ierīces, no mobilā telefona uz automašīnas radio var ērti straumēt savu iecienītāko mūziku.

 
Turpinājumu lasi nākošajā lapā