Mājas mīluļi

13.jūl
Kādam var patikt, kādam ne, bet tāda nu ir mūsdienu realitāte – arvien vairāk cilvēku ikdienas gaitās, arī iepērkoties, dodas kopā ar savu četrkājaino draugu. Lai astainis nebūtu jāatstāj piesiets pie veikala durvīm vai vēl ļaunāk – piekarsušā mašīnā, lielveikali cits pēc cita lauž līdzšinējās normas un ļauj ienākt savās telpās kopā ar suni, vēsta “360TV ZIŅneši”.
11.jūl
Daudzi zina, ka suņiem ir labvēlīga ietekme uz cilvēku labsajūtu. Tomēr tagad tam ir zinātniski pierādījumi. Suņu terapija: jauns pētījums apstiprina, ka četrkājainie draugi var palīdzēt mazināt sāpes.
2.jūl
Sadzīvē notiek nepatikšanas, piemēram, kaut kas izlīst uz grīdas. Ja ir koka grīda, tad to var diezgan viegli notīrīt. Bet kā ar paklāju? Tas ir cits stāsts, jo katram traipam ir nepieciešams atšķirīgs tīrīšanas process.
2.jūl
Vai meklējat pūkainu draugu, kas ir saderīgs ar jums, pamatojoties uz jūsu zodiaka zīmi?
30.jun
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "Bior" no šī gada 1.jūlija līdz 31.oktobrim institūta laboratorijā veiks bezmaksas antivielu noteikšanu suņiem pret boreliozes ierosinātāju, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) publiskotā informācija.
28.jun
Karstuma viļņi ir pazīstami kā klusie slepkavas — tie izraisa vairāk nāves gadījumu nekā jebkurš cits ārkārtējs laikapstākļu notikums. Lai gan mēs, cilvēki, varam aiziet uz telpām ar gaisa kondicionētāju vai izģērbties, lai atvēsinātos, mums lielajā karstumā jāņem vērā mūsu pūkaini draugi — gan mājdzīvnieki, gan apkārtējie savvaļas dzīvnieki.
28.mai
Mēģiniet uzminēt, kādas šķirnes astrologi izvēlējušies Skorpioniem un Jaunavām.
26.mai
Zinātkārās radības ne tikai prot skaitīt, bet arī noķērkties tik reižu, cik saskaitīts, liecina jauns pētījums, ko vadīja pētnieku komanda no Tībingenes universitātes dzīvnieku fizioloģijas laboratorijas Vācijā.
25.mai
Piparmētra uzlabo smadzeņu veselību un miega kvalitāti. Piparmētra sniedz labumu veselībai dažādos veidos, liecina eksperti un pētījumi, raksta realsimple.com.
24.mai
Lielākā daļa suņu īpašnieku, iespējams, labprāt uzzinātu, ko domā viņu mājdzīvnieks. Diemžēl suņi nevar mums to pateikt, tāpēc var būt grūti zināt, vai viņi ir patiesi laimīgi vai vienkārši iztiek ar savu dzīvi.
21.mai
Ejot pastaigā, ir jākoncentrē sava uzmanība uz dzīvnieku, jo pastaigas laikā var gadīties daudzas negaidītas situācijas, tāpēc vienmēr jābūt tuvu savam mīlulim.
17.mai
Nav nekas neparasts, ja sunim pamanāt ērces. Šie nepatīkamie parazīti ļoti prasmīgi pieķeras suņa kažokam, pat ja dara visu iespējamo, lai no tām izvairītos.
16.mai
Augu valsts alternatīvas dzīvnieku produktiem Latvijā kļūst aizvien pieprasītākas, un to piedāvājums – plašāks, tādēļ jau trešo gadu tiks noskaidroti sabiedrības iecienītākie jaunie augu produkti.
14.mai
Lidostas drošības darbinieki Maiami pagājušonedēļ savas maiņas laikā sastapušies ar kādu satriecošu pārsteigumu - pasažiera biksēs paslēptu maisu ar čūskām.
6.mai
Nedēļas nogalē Sietlas pilsētā Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) tika notverta atlikusī zebra, kas kopā ar savu baru pagājušās nedēļas sākumā bija aizbēgusi no piekabes Vašingtonas štatā.
29.apr
Pagājušajā piektdienā, 26.aprīlī, AS "4finance" darbinieki , devās pavasara talkā uz Slokas dzīvnieku patversmi. Tas ir pirmais uzņēmums, kurš jebkad šajā patversmē ir rīkojis talku.
24.apr
Izmaiņas Veterinārmedicīnas likumā paredz, ka ar mikroshēmu jāapzīmē un jāreģistrē ne tikai suņi, bet arī mājas seski un kaķi. Prasība stāsies spēkā šā gada 1. jūlijā.
24.apr
Pirms vairāk nekā mēneša no dzīvnieku audzētavas tika izņemti korgiji, šiperkes un citi suņi nonākuši četrās patversmēs. Patversmes suņus ir izpirkušas no valsts, maksājot par katru četrus eiro - šādu cenu noteikusi Nodrošinājuma valsts aģentūra.
19.apr
Zemessargu, kas necilvēcīgi izturējies pret suni, var sodīt. Bet pagaidām tas ir zem jautājuma zīmes…
11.apr
Dzīvnieku audzētava "Lieldeviņzare" vērsīsies tiesā, apstrīdot Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) lēmumu izņemt vairāk nekā 100 suņus, ceturtdienas vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) "Dienas ziņas".
8.apr
Autobus pieturā "Ozli" bērni atrada pamperu kastē atstātu mirušu kucēnu. Dzīvnieku biedrība "Nika", kas dalījusies ar šo ierakkstu, pieļauj, ka sunīša saimniekam pašam ir bērni, ja reiz kucēns bija ievietots pamperu kastē.
20.mar
Atbilde uz jautājumu, cik bieži jāmazgā mīlulis, atšķiras atkarībā no šķirnes, dzīvesveida un kažoka. Pat veterinārārsti un eksperti nav vienisprātis par to, cik bieži jāmazgā kucēns, taču Amerikas dzīvnieku cietsirdības novēršanas biedrība (American Society for the Prevention of Cruelty - ASPCA) iesaka bāzes līmeni reizi trijos mēnešos, raksta eu.usatoday.com.